2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014814 بازدید | 355184 پست
منم برم دكترمو بزنم  ازدواج كرده رفته خوشگذراني😕😕مريضاشو ول كرده 😒😒 همسرم گير داده ببرمت ...

دکترت اسمش چیه ؟

من دوستم ارومیه هست و خودش بازرس مرکز بهداشت هست اون دکترش میگفت خیلی عالیه 

ولی ببین دکترت کی میاد اگه خیلی دیر میاد برو دکتر دگه ولی اگه زود میاد چه کاریه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
دکترت اسمش چیه ؟ من دوستم ارومیه هست و خودش بازرس مرکز بهداشت هست اون دکترش میگفت خیلی عالیه  ...

شيرين اميرفخري عزيزم 

دكتر فوق العاده خوبيه بايد زنگ بزنم ببينم كي ميادش

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
بچه ها چرا سن سونو با حساب من فرق داشت؟هفت هفته تمامم ولی سونو گفت هفته و‌۳روز،عب نداره؟

مال منم همیشه غقب تره دو سه روز 

دکتر گفت عادیه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
بچه ها چرا سن سونو با حساب من فرق داشت؟هفت هفته تمامم ولی سونو گفت هفته و‌۳روز،عب نداره؟

نه عزيزم 

ني ني منم از پريودم يه هفته بزرگ بود

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
مرسی عزیزم

مبارکت باشه عزیزدلم خدا بهت ببخشه انشالله 9ماه عالی با بهترین لحظهارو تجربه کنی و بسلامتی بیاد بغلت 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

نگران نباش عزیزم لقاحت زودتر روز ۱۴ بوده برا همین سن نی نی بیشتره...انشالله ک قلبش ۱۲۰ سال برات بتپه..انشالله ک دوقلو دختر پسر باشه جنست جور بشه😍😍😍

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706