2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
مطمعن باش بالاست...دختر من بی بیم رنگ نداشت بزرگار از ۲۰۰ بود من تیتر نداده بودم احتمالا نزدیک ۳۰۰ ب ...

اخه ماه پیش از این واضحتره بود اما ۵۷ بود

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها من اومدم😍😍رفتم سونو قلبش تشکیل شده بود،صداشم واسم گذاشت❤️❤️،گفت تخمدانات هایپرررر شدید ...

عزیزدلمی تبریک میگم بهت فداتسم...اولین روزآخرین پریت چ تاریخی بود

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
اخه ماه پیش از این واضحتره بود اما ۵۷ بود

فاطمه جون استرس بخودت نده

بسپار بخدا.ایشالا بهترینو واست رقم زده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
😅😅😅😅😅من قبل بارداری شکموبودم الانم.ک دیگ بدتر😅😅😅😅خاهرم ک بود میدونپ کعده وعده برام درست میک ...

ماشاالله قربونش برم ایندفعه بیام ببینم چقدرفرق کردی بیصبرانه منتظرم پنجشنبه بیادوبیام سبزواروببینمت.البته ناگفته نمونه شیرینی داشته باشی خونت ها.اگه نداشته باشی مجبورت میکنم باهمین وضعت بری بخری🤗🤗😍😍راستی فاطمه بگم به دوستان اسم بچتوچی صدامیزنم🤔🤔🤔

انشالله كادب نيست عزيزم  فاطمه جون به خدا چند روز پيش موقع اذان داشتم شير ميدادمو اولين دعايي ...

عزززززززیزدلمی

خدا حافظ خودت فرشته شیرخوارت و تمام عزیزانت باشه

و به زودی زود یه داداش سالم و صالحم به دخترت عطا کنه ممنونم ازت

ساعت ۲ اماده میشه پس اگر منفی بود خودم نخورم😁

وای فاطمه جونم بهت تبریک میگم عشقم خدایا شکرت مثبته بارداری عشقم من مطمئنم خدایاااا چقدر خوبه انشالله بسلامتی و تن سالم عزیزم 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
ماشاالله قربونش برم ایندفعه بیام ببینم چقدرفرق کردی بیصبرانه منتظرم پنجشنبه بیادوبیام سبزواروببینمت. ...

روتخم چشام توبیا❤❤❤❤❤هرجورراحتی فداتشم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
قربون بی بی چکااااااالت چه قشنگن انشاءالله مثبت باشه تا نه ماه دیگه ورنگ اون پری لعنتی نبینی

خداااااااااااااااااااااااااااانکنه دختر این چه حرفیه

انشالله سلامت باشی همیشه

انشالله همگی منتظرای تاپیک با دعای شما و بقیه به ارزوشون برسن عزیزم

خدا یه پسر چشم قشنگ مثل خودت بهت عطاکنه❤️🤲🏻

اره دقیقا😁 وا بلی تا ۱۴ روز حداقل بگذره ک بتا بالا بره  والا معلوم نیکنه

سلام عزیزم من رفتم آز بعد یه رب جواب دادن بهم منفی بود گفتم برگه ای عددی چیزی نمیگین گف نه منفی نشون داد دستگاه..درضمن آزمایشگاه نرفته بودم درمانگاه بود چیکنم خیلی داغونم😭😢