2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014794 بازدید | 355184 پست
اخیش خیالم راحت شد خداروشکر ان شاالله بخیر میگذره عزیزم

مرسی عشقم یه دنیاممنون ازمحبت تک تکتون

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عصری ب دلم افتاد ک بی بی بخرم خواستم فردا صبح بزنم از بس عجولم طاقت نیاوردم زدم ک این افتاد..قش نکنم ...

عزیزم

همین الان یهو اومدم تاپیک پیام تبریک بچه ها رو‌دیدم 

واقعا تبریک‌میگم عزیزم

دست راستت بیاد زیر سر همه ی بچه ها 

عزیزم خیلی خیلی مبارک باشه 

انشاءالله ی گل پسر صحیح و سالم باشه 

اقدامهات کی بود و چند بار بود ؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
وای مامان مهرسا چون درست دارم میبینم عزیزم باردار شدی ....وای عزیزم تبریک میگم خیلیییییییی زیااااااا ...

خدا کنه نرم بگن منفی شده...راستش چند ساله ک منتظرم دیگه امید نداشتم بیشتر برا دخترم ناراحت بودم همیشه میگفت  چرا همه دوستام تواهر برادر دارن من ندارم..دوستش هم چند روز پیش غیبت داشت برادرش ب دنیا امده بود دیگه ول کن نبود مامان کی داداش من ب دنیا میاد...از اینکه بچه دار نمیشدم خیلی دلم شکست ...انشالله هیچ دلی برا بچه دار نشدن نشکنه هیچ کس منتظر نمونه همه دوستای عزیزم مامان بشن من هزار بار ذوق کنم براشون

الهم صل علی محمد و ال محمد
💋💋💋💋💋💋💋 🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 خیلی مبارکت باشه عزیزممممممممم ان شاالله همیشه خوش ...

ممنون عزیزم انشالله قسمت خودت و همه بچه ها😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

زنگیدم دکتر گف دوباره برم تیتربتا ساعت8ونیم آماده میش..گف احتنال سفط هس ک باوجودشیاف لک میبینم

نه فاطمه جون هر لکه بینی که دلیل بر این حرفا نیست عزیزم فقط استراحت کن خیلی زیاد نگران تمیزی  خونه و بچه ها نباش تا انشالله بچه جای خودش را سفت کنه 

عزیزدلمی اعظم جون یه دنیاممنونم انساله ثوابشبرکرده پسرمون محمد

فدات گلم 

حالا با خیال راحت فقط استراحت کن و فکر گل پسریمون باش 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2740
@مامان_مهرساخانم     باورت بشه ،جواب خوبیاته عزیزم ودعای بچه ها ،ان شاءالله فردا با ازم ...

عزیزم ممنون ارت که اینقد با محبتی‌..انشالله ک بی بی مثبت خودت ببینم حسابی خوشحال بشیم...دعا کن فردا با خبر خوب برگردم..فاطمه جون ک خدا رو شکر عالی بود شرایط ش خدا کمکش کنه بقیه بارداری هم ب سلامت بگذرونه...انشالله بارداری همه تون

خدا کنه نرم بگن منفی شده...راستش چند ساله ک منتظرم دیگه امید نداشتم بیشتر برا دخترم ناراحت بودم همیش ...

دخترت چن سالشه عزیزم ؟

منم خیلی بخاطر دخترم عذاب میکشیدم یه جوری اشک میریخت دلم خون میشد 

ان شاءالله خدا دلشو شاد کنه و انتظارش تموم بشه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
ممنون عشقم خیلی ممنونم

فاطمه جونم 

خیلی خیلی مراقب خودت و گل پسرت باش 

انشاءالله به سلامتی این ماه ها رو طی کنی عزیزم و برای ما منتظرها خیلی دعا کن 

خدایی خیلی گناه داریم 😢😢😢😢

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
عزیزم بازم تبریک می گم خیلی خوشحالم خداروشکر زحماتت ومهربونیت نتیجه داد 🙏🙏🙏

ممنون عزیزم اینقد لطف دارین بهت ..من ممنونم از همه تون ک اینقد به فکرم بودین برام دعا کردین انشالله لایق این همه محبت و خوبی تون باشم

عزیزم ممنون ارت که اینقد با محبتی‌..انشالله ک بی بی مثبت خودت ببینم حسابی خوشحال بشیم...دعا کن فردا ...

اخی عزیزم باردار شدی ان شاالله به سلامتی گلم اینم جواب خوبیهات به ما ❤

عزیزم خودت که واردی فقط منم بگم از اول شیاف بزار گلم بارداریهای الان خیلی سست شده❤❤❤❤

ان شاالله صحیح و سالم بغلش بگیری😍😍😍

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
اعظم جان داروهای خانم کریمی ک مصرف میکردی چیا بودن تو پریودی میخوردی؟

نمیدونم بخدا خوردمشون رفت😁 قرار بود این سری پریود بشم برام بفرسته تو یکی لز تاپیک بچها فرستادم باید بگردم عکسش برات بفرستم ...همه چی قاطی بود گفت هر دارویی خاصیت داره ولی کم و زیاد بخوری اثر نداره یا ضرر داره خودم ب اندازه ریختم...ولی تخم گشنیز و یکم رازیانه توش فهمیدم بقیه ش نمیدونم چی بود بعد پاکی هم ی چیز وحشتناک تلخ دم میکردم میخوردم ک گریه م میگرفت تا قورتش میدادم درجا مسواک میزدم ولی باز مزه تلخ ش نمیرفت.گفت برا رشد تخمک....یه مواد هم داشت برا اول پریودی ک با کاچی درست میکردم میخوردم...ی شیاف هایی هم داد ک بعد پاکی استفاده کردم برا عفونت...عکسش پیدا کنم برات میفرستم

2706