2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015765 بازدید | 355185 پست
رفتي دكتر بيا اينجا به ما هم خبر بده چي گفت اصلا به دلت بد راه نده و به اعصابت مسلط باش و فقط تا م ...

زنگیدم دکتر گف دوباره برم تیتربتا ساعت8ونیم آماده میش..گف احتنال سفط هس ک باوجودشیاف لک میبینم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
بچه ها کسی میدونه هزینه ازمایش تحمل گلوکز چنده @red92     @bahar__hashemi   &nb ...

عزیزم‌من توی مرکز بهداشت خودمون دادم رایگان بود 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اينا تاريخ انقضاشون زياده فاطمه جون بعيد ميدونم رد بشه  هر موقع تونستي تاريخ انقضاشو بيين ...

باش گلم بذایکم بهترشم

زنگیدم دکتر گف دوباره برم تیتربتا ساعت8ونیم آماده میش..گف احتنال سفط هس ک باوجودشیاف لک میبینم

خدا نکنه این حرفا چیه 

غلط کرده دکتر 

منتظر خبرای خوبت هستیم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2731

بچه هامن زنگیدم دکترم گف بروآزتیتربتابده باجواب برم پیشش گف احتمالا میخادسقط بشه ....هرکی اندازه توانش برام دعاکنه......رکی میتونه ازته دل برام دعاکنه الان اینجااذونومیدن برام دعاکنین ک دلم خیلی شکسته😭😭😭دعاکنین ک امروزم ب دعاهاتون نیازدارم

مرسی عشقم والا یه خرده نگرانم.چون صبحی یه ذره خدن پری اومد شیاف گذاشتم.بعلا ک نیومده...توروخدابرام د ...

عزیزم چرا اینقدر به خودت استرس وارد میکنی اصلا نگران نباش لکه بینی طبیعیه من اکثرا تو خانمای باردار ماه های اول دیدم خودتو نترسون فقط حتما برو دکترت و امپول بزن و استراحتتو بیشتر کن باور کن فاطمه از صبح واسه شماره منشیه به سه نفر از خانوادش زنگ زدم گوشی رو برنداشتن قسمت نبود.توکل به خدا نگران نباش استرس خیلی برات بده عزیزم

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
عزیزم چرا اینقدر به خودت استرس وارد میکنی اصلا نگران نباش لکه بینی طبیعیه من اکثرا تو خانمای باردار ...

مرسی عزیزم دکترخودش جواب داد بنده خدااتاق عمل بود...توکل بخدا رفتم آزدادم خدایا ازاول سپردم ب خودت تاآخرم دست خودته انشالله ک ناامیدم.نکنی

خدا نکنه این حرفا چیه  غلط کرده دکتر  منتظر خبرای خوبت هستیم

برام دعاکن اعظم 😭😭ازته دل دعاکن

بچه هامن زنگیدم دکترم گف بروآزتیتربتابده باجواب برم پیشش گف احتمالا میخادسقط بشه ....هرکی اندازه توا ...

عزیزم چرا اینجوری میگی خدا مرگش نده اون دکترو با اون وضع صحبت کردنش به جای امیدواریشه 🤨🤨هیچی نیست برو ازمایشگاه تست بده فقط لطفا گریه نکن منم دعات میکنم 

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
عزیزم چرا اینجوری میگی خدا مرگش نده اون دکترو با اون وضع صحبت کردنش به جای امیدواریشه 🤨🤨هیچی نیست ...

آخه واقعیتوگف عزیزم...مرسی فقط دعاکنین ک خیلی دلم شکسته😭

آخه واقعیتوگف عزیزم...مرسی فقط دعاکنین ک خیلی دلم شکسته😭

فاطمه خانم یادته چی بهت میگفتم.الانم انقدربه خودت استرس واردنکن.انشاالله که همه چیت خوبه.وباخیال راحت برمیگردی خونه

فاطمه خانم یادته چی بهت میگفتم.الانم انقدربه خودت استرس واردنکن.انشاالله که همه چیت خوبه.وباخیال راح ...

توکل بخداعزیزم