2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
قربونت عزیزم راستش تا از ندم ک باورم نمیشه واقعی باشه ولی دارو گیاهی خوردم ی خانمی تو اصفهان خانم کر ...

اعظم جان داروهای خانم کریمی ک مصرف میکردی چیا بودن تو پریودی میخوردی؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
آخی عزیزم خدا نکنه فاطمه جون این دکترا فقط بلدن ته دل آدمو خالی کنن ولشون کن اصلا به خودت استرس نده ...

عزیزم دکترموقبول دارم الان جواب آزوکرفتم3202

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای مامان مهرسا چون درست دارم میبینم عزیزم باردار شدی ....وای عزیزم تبریک میگم خیلیییییییی زیااااااا ...

عزیزم ختم امروز به نیت شما بود

ان شاءالله خدا بحق امام زمان عج بهت یه گل پسر سالم و صالح عطا کنه و خوشحالت کنه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
چقدر دیر نوشته،الانم بری شکمی نشون میده،چه طاقتی داری😍،من یکشنبه هفته اینده میشه هفت هفته تمام،میرم ...

چیکار کنم صبر خودمم سر اومده استرس داغونم کرده ولی مجبورم بهم گفته صبر کنم تا اون موقع 

2740
نگران نباش عزيز دلم منم خونريزي داشتم هفته هاي اول  استرس نده به خودت  فسقل خان حالش خيل ...

ممنون عشقم حوابم3202بو

وای عزیزم تبریک می گم انشالله یک  گل پسر ناز وخوش اقبال وخوش قلب مهربون تو دلت است

وای عارفه بی بیم و دیدی؟؟اینقد استرس گرفتم چون به کسی هم نمیتونستم بگم بخدا اولین نفر به خودتون گفتم استرس دارم ..همش ترس دارم ک فردا برم بگن بتا منفی ..

الهم صل علی محمد و ال محمد
خداروشکر عزیزم  دیدی همه چی خوبه  خداروشکر بالا رفته  من برم صلواتمو بفرستم

عزیزدلمی اعظم جون یه دنیاممنونم انساله ثوابشبرکرده پسرمون محمد

عزیزدلمی اعظم جون یه دنیاممنونم انساله ثوابشبرکرده پسرمون محمد

خداروشکر فاطمه جان خیلی خوشحال شدم😘🙏🙏

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2706