2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015778 بازدید | 355185 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به قران نمیدونم ..دعا کن برام بی بیم زود مثبت شد ولی میترسم پریود بشم..اصلا فکر بچه دار شدن و نمیکرد ...

وای عزیزم تبریک می گم انشالله یک  گل پسر ناز وخوش اقبال وخوش قلب مهربون تو دلت است 

2731
عالییییه خیلی عالیه...من یبار شوهرم کله پاچه خورد بعدش خودش میگفت حس کردم خیلی بدنم قوی شده ..اونم خ ...

مرسی انشالله  

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

وای مامان مهرسا چون درست دارم میبینم عزیزم باردار شدی ....وای عزیزم تبریک میگم خیلیییییییی زیاااااااد انشالا روزی بقیه مامانای گروهمون ...الهی که یه پسر تپل مپل مو فرفری گیرت بیاد😊😊😊😊😊

بچه هامن زنگیدم دکترم گف بروآزتیتربتابده باجواب برم پیشش گف احتمالا میخادسقط بشه ....هرکی اندازه توا ...

خاک توسردکترت من باخونریزی شدید رفتم سونو سونوگراف گف توکل بخدا میمونه دکترمم گفت بدتر ازایناشم موندن اوقت دکتر بی سوادت به چه جراتی اینو میگه که فقط لک داری و تودلتو خالی میکنه روهوا حرف میزنه 

عصری ب دلم افتاد ک بی بی بخرم خواستم فردا صبح بزنم از بس عجولم طاقت نیاوردم زدم ک این افتاد..قش نکنم ...

💋💋💋💋💋💋💋

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

خیلی مبارکت باشه عزیزممممممممم

ان شاالله همیشه خوش خبر باشی

@مامان_مهرساخانم    

باورت بشه ،جواب خوبیاته عزیزم ودعای بچه ها ،ان شاءالله فردا با ازمایشت خوشحالمون کنی ،بخدا نمی دونم چی بگم خیلی خوشحال و ذوق زده شدم ،الان فاطمه هم خبرداد که بتاش رفته بالا ،دوتا خبر خوب ،ابجیای گلم 😘😘😘😘😘

عزیزم رو پستت ریپلای کردم نشد

خاک توسردکترت من باخونریزی شدید رفتم سونو سونوگراف گف توکل بخدا میمونه دکترمم گفت بدتر ازایناشم موند ...

عزیزم الان جوابموگرفتم 3202

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
دوستای گلم قربون محبت همتون برم بتام3202دارم میرم مطب ببینم دکترچی میگ.دعاگوی همتون هستم

خداروشکر عزیزم 

دیدی همه چی خوبه 

خداروشکر بالا رفته 

من برم صلواتمو بفرستم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر