2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015352 بازدید | 355184 پست
انسالله...ولی استرادیول سرعت رشد فولیکول کم میکنه بعید نیدونم امشب ازاد بشه...از ۴۸ ساعت ب بعد اقدام ...

اعظم جان خیلی جالبه دوستی دارم عصری گفت چرااااا استرادول میخوری باید دوفاستون بخوری درست میگه بنظرت عزیزم ؟؟  اعظم جان تو دلم راستش زیاد امیدوار نیستم این سریم باردار شم  اخه فکر نکنم ازاد بشند هیچ علامتی ندارم ..ضخامتم ک انگار مشکل داره  ...

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
اشکال نداره عزیزدلم غصه نخور مجبور باشی باید بدی دیگه نی نی گشنه نمونه، ببین رازیانه هروز دم کن بخور ...

آره طبیعیه نگران نباش , دکتر بهم گفت قطره کولیک و پدی لاکت برا دلپیچه بدم بهش , ولی خب بازم دلپیچه های خودش رو داره . 

راستی همیشه بعد شیر دادن آروغش رو بگیر . 

لیانا جون میگم وقتی به پسرت شیر میدی چند دقیقه رو سینه میزاریش که دیگه سیر میشه ?

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مهرسا جان گفتم اگه بشه میخوام 24 ساعت و 48 ساعت بعد آمپول فقط اقدام کنم پارسال با وجود سه تا فولیکول ...

باشه عزیزم اگ حس میکنی علایم بدنت اینجوره اقدام کن..من چون خیلی بچها دیدم بعد ۴۸ تا ۷۵ ساعت ازاد میشدن گفتم...ولی حتما اقدام بعد ۴۸ ساعت هم برو 

الهم صل علی محمد و ال محمد
2731
باشه عزیزم اگ حس میکنی علایم بدنت اینجوره اقدام کن..من چون خیلی بچها دیدم بعد ۴۸ تا ۷۵ ساعت ازاد میش ...

باشه  ، حتما  ، آمپول یکی بزنم یا جفتشو باهم نظرت چیه؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
بله حتما همین کارو میکنم بازم ممنون  فردا هم کیتو ادامه میدم برای اطمینان فقط یه سوال  ...

ممکنه دوره لوتعالت طولانی باشه مثلا ۱۶ روزه باشه با روز ۱۰ سر صبحش ازاد شده باشه میشه ۲۶....مثلا علامت ها روز ۹ داری ولی ۱۰ ازاد میشه...دورهای کوتاه باید بعد پاکی اقدام کرد

2740
اعظم جان خیلی جالبه دوستی دارم عصری گفت چرااااا استرادول میخوری باید دوفاستون بخوری درست میگه بنظرت ...

نه من ماه قبل دکتر رفتم ۷ روز اول گفت استرادیول بعد ۱۰ روز دوفاستون بخور...ک صخامت بالا بره...دوفاستون برا  وقتی که تخمک ازاد شده و دوره لوتعال نه برا تخمک در حال رشد...ضخامتت ۱۰ بود یهو ۵ شد عجیبه..ولی با دوفاستون و امپول باز بیشتر میشه تا تخمک ها رشد کنن ازاد  شن بیشتر هم میشه ...امیدوار باش ..من همیشه بعد امپول ۳ ۴ روز بعدش ازاد میشه خودمم  روزها اول هیییچ علامتی نداشتم...هر کی هم امپول زد بعد ۲۴ ساعت ک سنو رفت ازاد نشده بود برا همین میگم از ۴۸ ساعت اقدام کن..

الان هی گفتم علامت ندارم بلند شدم یک دلدردی گرفتم...خیییلی امروز کار کردم کمرم چنان درد میکنه..

عزیز م انشالله بارداری مواظب خودت ونی نی خوشکل مون که چند روز دیگه خوشحالمون می کنی باش عزیزم😘😘

باشه  ، حتما  ، آمپول یکی بزنم یا جفتشو باهم نظرت چیه؟؟

من ک چند تا فولی داشتم دکتر میگفت ۲ تا با فاصله ۱۲ ساعت بزن...ک ی شک دوباره باشه ازاد بشه...با چند تا فولیکول ۱ امپول کمه...بار این نظر منه خودت هر جور فکر میکنی درسته انجام بده

نه من ماه قبل دکتر رفتم ۷ روز اول گفت استرادیول بعد ۱۰ روز دوفاستون بخور...ک صخامت بالا بره...دوفاست ...

ببخش عشقم زیاد سوال میپرسم پس بنظرت مصرف استرادول الان برا من مناسبه ؟؟ بنظرت تا چه مدت بخورم ؟؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزیز م انشالله بارداری مواظب خودت ونی نی خوشکل مون که چند روز دیگه خوشحالمون می کنی باش عزیزم😘😘

ممنون عزیزم..والا امید ندارم فقط دلخوشیم دعا بچه هاس❤❤❤❤❤❤❤❤

عارفه جان بارداریتو مجدد تبریک میگم 

ان شاءالله بحق پنج تن خدا بهت یه گل پسر سالم و صالح هدیه داده و چشم و دلت با اومدنش شاد میشه 

ان شاءالله بارداری خیلی خوب و راحتی داشته باشی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2706