2733
2734
عنوان

خانمایی ک مرحله کنکور رد کردین با این شرایط میموندین پشت؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداخیرت بده یکم ارومتر شدم کل دیشبو از استرس گریه کردم 💔 مرسی گلم برات دعا میکنم عاقبت بخیر باشی ه ...

عزیزم خواهش میکنم

دقیق باید تحقیق کنی گریه چیه هرکس بنا به تجربش بدون اینکه شرایط دیگه سنجیده بشه میگه

مثلا میگم دانشگاه محل تعداد ورودی ها همه این ها بستگی داره برای همین اصلا نا امید نباش از کسی هم اینجوری نپرس قشنگ برو دانشگاه کارهاش انجام بده بقیش بسپر به خدا

طلبه هستم🌷 تاپیکی در رابطه با حوزه بود یا سوالی در رابطه با حوزه داشتید منشنم کنید در حد اطلاع راهنمایی میکنم🌺 خدایا فقط خودت برام کافی هستی هیچی ازت نمیخوام💛 من در تاپیک های مذهبی تگ کنید خیلی ممنونم🌷 درخواست دوستی با احترام قبول نمیکنم.
2731

من عین تو امیال دارم تو پیام نور یه رشته ای رو میخونم همزمان کنکوریم 

و به نظرم میشه هردوتاشو همزمان جلو برد من فقط خیلی خسته و افسرده بودم

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
گلم من دقیقا همین کارو کردم رفتم پیام نور و کنارش برای کنکور میخونم

چه عالی عزیزم مرسی تشریف اوردی هرچی گشتم یکی شرایطش مشابه خودم باشه نبود 

راضی هستی تا اینجای مسیر ؟

همش میگن سخته نمیشه هر دو باهم 

جسارتا چی میخونی گلم (میتونید نگین)

شما ک پیام نور میخونی بنظرت با کتبی نهایی10و کل 18.27حسابداری ،علوم تربیتی قبولم میکنن ؟

گلم ببخشید زیادشد سوالام

بخون برای کنکور اکر نخونی تا همیشه ت. دلت میمونه که اگر میخوندم  قبول میشدم و موفق تر میشدم  البته خانوادت شرایطت را بهتر میدونن 

همراه دانشگاه راحت میتونی بخونی ترم دوم دانشگاه‌ مرخصی بگیر بشین برای کنکور بخون 

تجربی

عزیزم نمی دونم واقعا چی بگم  یه سال برای یه هدف بزرگ چیزی نیست  پیام نور اگر بخوای بری با رشته های تجربی هم خوانی نداره شاید وقتت رو هم بگیره باید برای اونجا هم درس بخونی  به نظرم یه سال پشت بمون حسابی درس بخون قبول میشی چون رشتت سنگینه  دو تا وزنه رو نمی تونی هم زمان برداری   ولی اگر دیدی در توانت هست در کنارش دانشگاه بری و به درست هم برسی  میتونی این کارو بکنی  ولی زحمتت چند برابر میشه 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
دانشگاه پيام نور  نرو يكسال تمام وقت بخون معدلت ترميم كن كاري ب حرف كسي نداشته باش جايي نرو كس ...

خودمم میخوام ی رشته ای باشه اقلا یسال پوچ پوچ نره نگرانیم از اینکه قبول نشم اونوقت دوسال از عمرمو پشت کنکور تلف کردم 

اوناي ك ميرن دانشگاه ديگه واسه كنكور ممكنه نخوني بيخيالش بشي و رشته خاصي قبول نشي 

ولي اگه دنبال رشته خوب هستي با دانشگاه رفتن جور در نمياد 

يكبار شانست امتحان كن

بعدش واسه رشته هاي ازاد و پيام نور و بالاخره ي دانشگاه رفتن هميشه وقت هست ولي واسه تمام وقت خوندن كنكور ممكنه وقت نباشه يا توانش رو نداشته باشي

خودمم میخوام ی رشته ای باشه اقلا یسال پوچ پوچ نره نگرانیم از اینکه قبول نشم اونوقت دوسال از عمرمو پش ...

اين يكسال دو سال ها مهم نيست

سنت كمه فكر ميكني خيلي هست

بعدها ميفهمي ٢٠ با ٢١ فرقي نداشته واسه ورود ب دانشگاه 

عزیزم نمی دونم واقعا چی بگم  یه سال برای یه هدف بزرگ چیزی نیست  پیام نور اگر بخوای بری با ...

درسته عزیزم چاره دیگه ای ندارم اینقدر درگیر مشکلات و .. شدم البته نمیخوام توجیه کنم منم تو ی برهه زمانی اهمال کاری کردم همش بی انگیره بودم الان این شرطیه ک خانواده گذاشتن 

گلم شما نمیدونید با کتبی نهایی10و کل 18.27قبولم میکنن مثلا حسابداری علوم تربیتی یا کلا شانسی ندارم؟

2706