2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017177 بازدید | 355185 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهش میکنم شرمنده نتونستم کمکی کنم😘

چه حرفیه عزیز دلم شما که هرکاری از دستتون براومده انجام دادین براما همه ش مزاحمتون میشیم شماهم با سعه صدر پاسخ میدین سلامت باشین ان شاءالله شما هم ب مراد دلتون برسین

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2731

عزیزم پتاسیم و سدیم عالی بالا س...کلسیم منیزیم هم اونا بالاست...کلا بدنت متعادله...یکم پتاسیم بالا تر ببری عالیه....خدا رو سکر مشکل کم خونی و کراتین و این چیزا نداری...ویتامین دی بدنت ۱۷ خیییلی کمه.. تیرویید سالمه مشکلی نداری خدا رو شکر...کلا ازت عالیه فقط یکم پتاسیم بالا تر ببری بهتره برا جنسیت 

الهم صل علی محمد و ال محمد
فک نکنم عزیزم چندقلوبشه توکل بخداکن

منم میگم نمیشه الان کلی خوندم خیلی ها 7،8 تا فولیکول  خوب داشتن اصلا حامله نشدن توکل به خدا 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
مامان مهرسا خانم من داشتم فک میکردم یادم اومد روز 8و9پری ترشحات تخمکگذاری داشتم منم گذاشتم بحساب این ...

برا اطمینان ک زمان از دست ندی بعد پاکی کیت بزن و به محص دیدن ترشح سنو برو دیگه سنو بری دستت میاد حدودا کی ازاد میشه...با ترشح و کیت و سنو کنار هم میشه فهمید دقیق کی ازاد میشه...انشالله ک از دست نداده باشی...ولی ماه دیگه اگ پری شدی هر روز کیت بزار بچها  اینجا دیگه استاد کیت شدنه بهتر راهنمایی میکنن ..بلاخره چند تا فکر بهتره تا ۱ فکر

الهم صل علی محمد و ال محمد
سونوت براصبحه عزیزم

آره برای امروز صبحه روز 11 پری هستم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
اوکی فرق یکی با دوتا چیه فرق همزمان زدن و با فاصله چیه؟؟ 

دوتا آمپول که معمولا همزمان زده میشه بیش از حد تخمدان و تحریک میکنه در حالیکه با یه دونه آمپول هم تخمکها آزاد میشه،بازم هرجور میل خودته ،اگر دکتر دوتا آمپول داده که به حرف دکترت گوش کن

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
متوجه نشدم چی نوشتی...ولی اگ ۲ تا امپول زدی ۳۶ ساعت بعد امپول اول اقدام کن. دیگه بعدش هر ۱۲ ساعت و ۲ ...

مهرسا جان گفتم اگه بشه میخوام 24 ساعت و 48 ساعت بعد آمپول فقط اقدام کنم پارسال با وجود سه تا فولیکول و آمپول 36 ساعت بعد از آمپول اقدام کردم نگرفت  من اصلا علاعم تخمک‌گذاری نداشتم اونموقع ولی شب قبلش دل درد شدید داشتم اما اقدام نکردم چون دکتره گفته بود 46 ساعت رو اون حساب میگم اینسری 24، 48 اقدام کنم 

مهرسا جان گفتم اگه بشه میخوام 24 ساعت و 48 ساعت بعد آمپول فقط اقدام کنم پارسال با وجود سه تا فولیکول ...

46=36

برا اطمینان ک زمان از دست ندی بعد پاکی کیت بزن و به محص دیدن ترشح سنو برو دیگه سنو بری دستت میاد حدو ...

بله حتما همین کارو میکنم بازم ممنون 

فردا هم کیتو ادامه میدم برای اطمینان

فقط یه سوال 

حالا بفرض تخمکگذاریم اگ روز 9بوده ینی این ماه دوره م کوتاهتر از 26روز میشه؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2706