2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013528 بازدید | 355184 پست
😛😛 یهو دیدی شد اسپرما شوشو منک مثه فولیام بی عرضن😅😅 تقصیر یکیشونه من مامان نشدم

بار اول محرک خوردی تازه  اقدام اولی ک مهم بود نرفتی..عجول نباش انشالله اینماه دیگه مامانی

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ان شالله زهرهجان. یه سوال من آزمایش تیروییدمو گفتن تکرارکنم. الان همش پاهام یخ گرم نمیشه از علایم مش ...

منم مثل توام عزیزم همش یخم ولیی تو خون بدنت کم شده فکر کنم واسه اونه اب انارر بخور

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
من چند وقته دست و پام سرده گفتی شاید از دیابت باشه ترسیدم.چجوری کمترش کنم عزیزم؟به خاطر خرما و نبات ...

خوب این چیزا رو ففط از پری تا تخمک گداری بخورین بعدش کمش کنین..خودمم ک قندم ۷۵ بود با عسل و خرما رفت تا ۹۵ ..دیگه نخوردم ترسیدم قند بگیرم.فقط برا پریودی و تخمک گداری بخور

جدی خواهری بنظرت برای یه ماه دیگه میتونم برم اقدام.

اره برا بعد سقط من تعجب کردم فولی داری ...ماه دیگه خودت تقویت کن حسابی. انشالله اقدام کنی دیگه...چون خونریزی داشتی قرص اهن بخور حتما مولتی ویتامین بخور بدنت ضعیف نشه

شما دکتر نگفت کی بری واسه سونوی قلب؟ 

عززیزم سونو قلب هشت هفته برو زودتر بری شاید قلبش تشکیل نشده باشه تازه من به حساب خودم هشت هفته رفتم اونجا گفتن هفت هفته ای

عجله نکن پس

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
2738
استرس دارم چهار پنج قلو بشه یکی میگه آمپول بزن یکی میگه نزن موندم 

فک نکنم عزیزم چندقلوبشه توکل بخداکن

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
بله پس دیگه نمیزنم ..قرص استرادول والرات دارم میخورم هر 12 ساعت اصلا ترشحات تخمک گذاریو  ندارم ...

انسالله...ولی استرادیول سرعت رشد فولیکول کم میکنه بعید نیدونم امشب ازاد بشه...از ۴۸ ساعت ب بعد اقدام کن به نظرم..۴۸ ۶۰ ۷۵ ساعت بهتره‌.‌ 

خجالت شده باشم😂😂👍👍ای بابه خواهربزرگی کفشات روچشم دیگه نگووووو انشاءالله لقاح صورت گرفته وباردار ...

وای دقت نکرده بودم کلمات جابه جا شد..چون تند تند تایپ کردم اصلا متوجه نشدم سرمنده عزیزم😅😅😅

وایی فاطمه اشکمو درآوردی. مامان منم فردا قراره بره گفت چندروز دیگه میاد پیشم اینجوری گفتی یجوری شدم. ...

سخته آیداجون

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2706