2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017476 بازدید | 355185 پست
ببخش عشقم زیاد سوال میپرسم پس بنظرت مصرف استرادول الان برا من مناسبه ؟؟ بنظرت تا چه مدت بخورم ؟؟

اره استرادیول برا قبل ازاد شدن ک ضخامت و زیا کنه یکم رشد فولی کم میکنه ...برا همین میگم ۳ روز دیگه ازاد میشه تا اون موقع صخامت بالاتر میره باز...من ۷ تا استرادیول بهن داد ک بخورم همون شب ک اخرین استرادیول خوردم اولین دوفاستون شروع کنم...بعد ۱۰ روز ک ستو شدم ضخامتم از ۴ شد ۷...۳ تا بیشتر شد ..باز صخامت تو بیشتر انشالله بالاتر هم میره من..چون کمکاری تیروید دارم سخت ضخامتم بالا میره بدبختی اثرش رو ضخامتم گذاشته

الهم صل علی محمد و ال محمد
سلام عزیزم..خداروشکردخترم بهتره ...الان مجبورشدم ب مامانم بگم😟😟😟دارم استراحت میکنم ولی کاش شوهرم ...

فاطمه جان کاملا شرایط سختی هست که با وجود بارداری بچه هم مریض بشه ولی بهرحال باید مدیریت کنی 

فقط سعی کن به خدا فشار نیاری 

حتما مادر تو جن روزی پیشت نگه دار که کمک حالت باشه 

به دختر نازت هم کته با ماست و سیر بده و تا میتونی دوغ شور بده که اب بدنش از دست نره 

ان شاءالله زود زود خوب میشه 

بخاطر لک بینیت هم شیاف رو مرتب استفاده کن و استراحت کن 

خدا نگهدار نی نی و بچه ها و خودت باشه عزیزم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا عزیزم متاسفانه اگه داروها قطع بشه افت میکنه شاید مثل قبل نشه ولی ‌به خوبی الان هم نخواهد بود&nbs ...

اخه دخترم خرداد ٢ سالش تموم ميشه من ميخوام بهمن از شير بگيرمش زودتر از اون نميشه

من مشكلم اينه كه بايد دارو بخورم لتروزل اينا ولي تو شيردهي نميشه....

مشكلم الان اسپرم شوهرمه كه تو اين مدت افت ميكنه... پس بايد همچنان قرصاشو بدم بخوره...

اره استرادیول برا قبل ازاد شدن ک ضخامت و زیا کنه یکم رشد فولی کم میکنه ...برا همین میگم ۳ روز دیگه ا ...

ممنونم عشقم مرسی خواهری.بنظرت بعدش دوفاستون بخورم پس یا نه لازم نیست ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزیزم رفتم فردا میزنم جا داشت هنوز  مثل شما تخمدونم دیده نمیشد انقدر تلاش کرد تا دید  شم ...

اره عزیزم رفتم یه امپول هاچ سی جی هم صب زدم .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
جدي ميگي ؟؟؟؟؟پسفردا؟؟؟چقدر غافلگير شدم عزيزم  اي جون دلممممم انشالله براحتي زايمان ميكني تموم ...

جدیه جدیه.... ممنون عزیزم ایشالا به زودی واسه خودت به سلامتی و خوشی. بهت تاریخ نداده دکترت؟؟؟؟

من کلا 14کیلو اضافه کردم بهار جان قبل بارداری 54 بودم اخر بارداری68 , الانم 59ام شک ...

واقعااا چه خوب😍😍😍 

عليرام بده شيرتو بخوره اونوقته كه پوست استخون ميشي😆

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
جدیه جدیه.... ممنون عزیزم ایشالا به زودی واسه خودت به سلامتی و خوشی. بهت تاریخ نداده دکترت؟؟؟؟

فدات شم انشالله عزيز دلممم 

والا دفعه پيش گفت ٤ آذر سزارين 

ولي هفته پيش گفت ني ني بزرگه هفته ٣٠ بودم كه دكترم كفت ٣١ هستي بچت بزرگه،احتمالا آخراي آبان سز بشم،٢٠ مهر وقت دكترمه ايندفعه بازم ميپرسم كه ديگه قطعي كي ميشه

من کلا 14کیلو اضافه کردم بهار جان قبل بارداری 54 بودم اخر بارداری68 , الانم 59ام شک ...

حالا من برعکس تو بودم. یهو از وقتی رفتم تو ۸ هم ورم کردم هم وزنم هییی رفت بالا. وقتی زایمان کردی چند کیلو ازت کم شد همون روز؟؟؟؟ شکمت رفت تو یا همونطور بیرون زده بود؟؟؟

وایی چه باحال مهتاب عزیز🤩. زایمان راحتی داشتی باشی امید بخدا.بسلامتی کوچولوتو بغل کنی. 

آره تو با من ۱ سیکل فرق داری دیگه... قاعدتا باید آخرای آبان سز بشی. ایشالا راحت باشه واست

ايشالا عزيز دلم در حق همديگه دعا كنيم من از الان شديد استرس دارم

حالا من برعکس تو بودم. یهو از وقتی رفتم تو ۸ هم ورم کردم هم وزنم هییی رفت بالا. وقتی زایمان کردی چند ...

منم تا ماه ٧خودم خيلي وزن اضافه كردم ولي وقتي وارد ٨ شدم كلا اشتهام كور شده ولي بچه وزن ميگيرن

آره طبیعیه نگران نباش , دکتر بهم گفت قطره کولیک و پدی لاکت برا دلپیچه بدم بهش , ولی خب بازم دلپیچه ه ...

منم پدی لاکت و کولیک ایز و  بهش میدم ولی به قول خودت بازم تغییر زیادی نمیکنه انگار باید دورش و بگذرونن

ببین پسر منم بیشتر وقتا زیر سینم خوابش میبره

اگه خواب الود باشه 5مین می خوره خوابش میبره یه ربع می خوابه دوباره بیدار میشه گشنشه، اگه خواب آلود نباشه یه ربع تقریبا می خوره با بیست دقیقه تا سیر میشه

من سر شیر دادنشم نمی دونم والا چه کنم دکترش میگه به هیچ وجه زودتر از یه ساعت و نیم یا دوساعت نده ولی گاهی مسشه زودتر می خواد چیکار کنم ندم بهش؟  

يا امام رضا...بطلب❤️
2706