2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014807 بازدید | 355184 پست
قربون دل مهربونت 😍😍😍 راست ميگن دعا كردن در حق همديگه زودتر به اجابت ميرسه 💋💋💋💋💋💐💐💐💐

فدات شم مامانی مهربون 

نی نی هامون در چه حالن؟

آره بخدا بخصوص دعای دسته جمعی که معجزه میکنه واقعا

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
افسانه عزیزم عشقم این دکترو معرفی کردن رفتم خوشم نیومد دیروز بهش گفتم برام دوفاستون بنویسید  ...

عزیزم توروخدا انرژی منفی نده به خودت 

ان شالله همه چی خوب پیش میره 

همه دکترا اول سوم پری سونو میکنن و داروی محرک رو میدن بعد 11 یا 12 سیکل باز سونو میکنن و داروهای بعدی رو تجویز میکنن پس بد به دلت راه نده عشقم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم توروخدا انرژی منفی نده به خودت  ان شالله همه چی خوب پیش میره  همه دکترا اول سوم پر ...

اعظم جان درد خیلی بدی دارم سمت راستم میگم شاید واسه دوتا قرصی هست که دیشب خوردم 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
افسانه عزیزم عشقم این دکترو معرفی کردن رفتم خوشم نیومد دیروز بهش گفتم برام دوفاستون بنویسید  ...

یعنی سونو رو ک ببری بهش نشون بدی دوباره ازت پول ویزیت میگیره دکترای اینجا ک اینجوری نیستن 

آخه میگی با شبی یکی لتروزول سایز فولیهات اونقدر زیاد شده شما ک فولی بالغ داری هر ماه پس همشو استفاده نکنی بهتره.. کلیپ های آیت الله ضیایی رو گوش کن درمورد رشد و کیفیت بهتر تخمک میگ اسطوخودوس استفاده بشه برای کیست هم میگ اسطوخودوس مصرف بشه چ گیاه جالبیه اسطوخودوس، از پاکی یه روز در میون میتونی اسطوخودوس هم دم کنی و بخوری 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
2728
اعظم جان درد خیلی بدی دارم سمت راستم میگم شاید واسه دوتا قرصی هست که دیشب خوردم  

ای خدا تورو بحق جده سادات این فاطمه ما همین ماه گل پسرشو باردار بشه دیگه ناراحتیاش تموم بشه و خیال منم راحت بشه

خیلی دوست داشتم دوتا فاطمه هامون هم این ماه باردار بشن و هنوز امیدوارم ماهور عزیز باردار باشه  ...

من بی بی چک زدم منفی شد اعظم جان ...انشالله بحق جد بزرگوار مادرتون خدا کمک کنه و زودتر از این غم نجات پیدا کنم ..همه بچها بحق امام زمان زودتر باردار بشن همه منتظرا ...

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

بچه ها اقدام در شب عید غدیر چه حکمی داره

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
من بی بی چک زدم منفی شد اعظم جان ...انشالله بحق جد بزرگوار مادرتون خدا کمک کنه و زودتر از این غم نجا ...

بیبی چک قابل اعتماد نیست اصلا 

من امیدوارم خیلی 

خدا خودش معجزه کنه واست عزیزم 

2738
بچه ها اقدام در شب عید غدیر چه حکمی داره

یه دونه پسر خوشتیپ و تپل به اسم محمد..

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
یعنی سونو رو ک ببری بهش نشون بدی دوباره ازت پول ویزیت میگیره دکترای اینجا ک اینجوری نیستن  آخه ...

من اخرش نفهمیدم چطوری دم کنم ...دودفه خوردم تلخ تلخ بود 

یه دونه پسر خوشتیپ و تپل به اسم محمد..

وووووی ماهور جانم...قربون اون نفس پاکت برم....خدارو قسم میدم به نا امیدی حضرت عباس نا امیدت نکنه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
وووووی ماهور جانم...قربون اون نفس پاکت برم....خدارو قسم میدم به نا امیدی حضرت عباس نا امیدت نکنه

عزیزم ان شالله خدا بحق 14 معصوم و پنج تن آل عبا بهت دوتا گل پسر خوشگل و سالم و صالح هدیه بده  و دلتو شاد کنه 

بیبی چک قابل اعتماد نیست اصلا   من امیدوارم خیلی  خدا خودش معجزه کنه واست عزیزم&nbs ...

نه دیگه واقعا منفیه بدون هیچ هاله ای ..اعظم جان میشه رفتی سقا خونه برام یه شمع روشن کنی عزیزم 

2706