2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015807 بازدید | 355185 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستای دوست داشتنی..   

صبحتون بخیر.. 

اول از همه اومدم از تک تکتون تشکر کنم، این چند روز خیییییلی بهم لطف داشتین، بابت تبریکاتون و دعاهاتون خیلی خیلی ممنونم.. ان شاﺀالله بهترین اتفاقها برای خودتون بیفته و روز غدیر بهترین عیدی رو از آقا امیرالمومنین علیه السلام بگیرید.. 

حجم پیامهای محبتهاتون زیاد بود،اگه خدای نکرده کسی از قلم افتاده و جوابش رو ندادم حلال کنید

من هنوووووووز باورم نشده! توی شوکم… اصلا این ماه واقعا معجزه شد... نمیدونم چطوری شد… یدالله فوق ایدیهم… 

من نذر و دعا زیاد انجام دادم، ولی این ماه توی همین سایت دیدم خیلیا با نذر کردن واسه شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو حاجت گرفتن.. منم بهشون متوسل شدم، و به لطف خدا همین ماه هم نتیجه گرفتم.. شهدا امامزادگان عشقند.. بهشون متوسل بشین چون خیلی پیش خدا آبرو دارند.. 

محرم نزدیکه.. ان شاﺀالله به حق 6 ماهه اباعبدالله، به حق دل حضرت رباب، به حق فرزندان شهیدِ حضرت زینب، به حق علی اکبر جوان امام حسین علیه السلام تک تکتون حاجتتون روا بشه و خدا بهتون فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی بده.. 

من پدر و مادرم حج هستن، ان شاﺀالله اواخر این هفته برمیگردن و ما یکم سرمون شلوغه، بعد از اون زنده بودم میام تاپیک و براتون نذر یا ختم بر میدارم و به نیتتون میخونم.. عجییییییب به این دعاهای دسته جمعی معتقدم.. همین دعاهاتون حاجت منو لیانا رو داد.. سلامتی رو به پسر اعظم برگردوند.. ان شاﺀالله با اثر همین دعاها و ختم ها همه حاجتتون روا میشه.. 

خیلی خیلی التماس دعا دارم

دوستان سلام  امروز رفتم آزمایش.. دقیق 48 ساعت و چند دقیقه بعدش.. قبلی 157 بود، اینبار 375.. خد ...

عزیزم الکی چرا استرس میدی به خودت ؟ اینکه دوبرابر شده پس چی میخوای دیگه ؟

بخدا داری الکی به بچمون استرس میدی 

مطمئنم الان بری دکترت سونو کنه حتما ساک رو میبینه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2731
سلام دوستای دوست داشتنی..     صبحتون بخیر..  اول از همه اومدم از تک تکتون تشکر ...

خدارو هزار مرتبه شکر عزیزم 

ان شالله زودی خبر گل پسر بودن نی نی رو هم بهمون بدی و خوشحال تر مون کنی 

اگه با مامان بابا تماس داشتی التماس دعای مارو هم بهشون برسون ان شالله بسلامت و دست پر برگردن 

عزیزم الکی چرا استرس میدی به خودت ؟ اینکه دوبرابر شده پس چی میخوای دیگه ؟ بخدا داری الکی به بچمون ا ...

امان از دست نت!! بعضی مطالب به آدم استرس میده خب.. مثلا یه نفر بتاش 184 بود بعد از دو روز شده بود 400 و خرده ای ولی دکترش راضی نبود!! 

دعاکنید همه چیز خود پیش بره.. توکل به خدا.. 

ممنون خانمی ان شاﺀالله قسمت خودتون

آدم حال میکنه وقتی تیکر میبینه اینجا 

الهی که به زودی همه  دوستامون تیکردار بشن و بارداری خوبی داشته باشن 

توام بی زحمت دیگه استرس نداشته باش خانومی

امان از دست نت!! بعضی مطالب به آدم استرس میده خب.. مثلا یه نفر بتاش 184 بود بعد از دو روز شده بود 40 ...

جای من بودی چیکار میکردی دختر ؟

فک کن مال من 89 بود اگه اشتباه نکنم بعد 48 ساعت شد 108 

هر چی توی نت خوندم معنیش خارج رحمی بود ولی خدا یه آرامش خاصی بهم داده بود که همه چیو سپردم دست خدا و منتظر سونو موندم و حتی واسه تکرار مجدد نرفتم 

جای من بودی چیکار میکردی دختر ؟ فک کن مال من 89 بود اگه اشتباه نکنم بعد 48 ساعت شد 108  هر چی ...

برای شما که اول تا آخر معجزه بود و هست… 

من خودم میخوام آروم باشم ولی چون سابقه خارج رحم دارم میترسوننم! دکترا میگن احتمالش برای یکی که قبلا تجربه اش کرده بیشتره.. بدم میاد از دکترای بیسواد و بی ایمان! بعضیا انگار فقط درس خوندن که توی دل مریض رو خالی کنن.. 

توکل به خدا.. ان شاﺀالله تا آخرش به خیر و خوشی بگذره و هممون به سلامت نی نی هامونو بغل بگیریم

برای شما که اول تا آخر معجزه بود و هست…  من خودم میخوام آروم باشم ولی چون سابقه خارج رحم دا ...

اگه به من اعتماد داری بهت قول میدم خارج رحمی نیست و صحیح و سالمه 

یادته اونروز رفتم سقاخونه و اولین نفر تو ازم التماس دعا کردی 

اونجا شمع روشن کردم و همتون رو دعا کردم و گفتم آقاجون موعد گلدونه و لیانا و فاطمه این روزاست خودت فرجی کن

همون لحظه دیدم پیام دادی پریود شدی خیلی دلم شکست برگشتم جلوی سقاخونه گفتم آقا جان باورم نمیشه اصلا من همین الان ازت خواستم نظری کنی ولی ضایع شدم آقاجان دیگه خودت و کرمت من حرفی ندارم 

چیزی نگفتم و با گریه برگشتم  ........................

خیلی دوست داشتم دوتا فاطمه هامون هم این ماه باردار بشن و هنوز امیدوارم ماهور عزیز باردار باشه 

خیلی توی ذوقم خورد وقتی فاطمه ها پریود شدن 

ولی خیلی امیدوارم ان ماه هر دوشون باردار بشن و بقیه منتظرامون هم انتظارشون تموم بشه و هیچ منتظری نمونه توی تاپیک 

اصلا ازاینجور دکترها خوشم نمیاد پولکی باشن وهرساعت ادم وبگن بیا مطب انشاءالله این ماه نتیجه میگیری و ...

فدای تو مهربونم که همیشه با حرفات ارومم میکنی

سامی جانم اصلا حالم خوب نیست صبح با دردشدیدی بیدار شدم حس کردم سمت راست شکمم دارن چاقو میزنن فکر کنم لتروزول دوتاش تخمدونم اذیت داره میکنه چون یه کیست پاراورین هم رو تخمدان راست دارم و ممکنه اونو تحریک کرده باشه 

نمیدونم دیگه قراره چی به سرم بیاد ولی کاش میشد قطعش کنم و ادامه ندم اگر امکانش باشه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️