2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013840 بازدید | 355184 پست
اگه تو ۷یا۸هفته بری سونوی شکمی انجام میدن

تو 7 هفته هستم

تو رو خدا دعا کنید خانما خیلی دلشوره دارم

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه دایی شوهرم داره از دختر متنفره میگه هرکس دختر براش دنیا بیاد باید آب بریزه رو آتیش خودش یه همچین ...

چه جالب

همسرم تعریف میکنه برادر بزرگم بهش خبر دادن زنش زایمان کرده و دختره اومد یه لگد به همسرش زد و رفت تا سه روز نیومد

یه دختر چشم ابی خوشگل

خدا بعدش بهش سه تا پسر داد

دخترش عروسی کرد خدا دوتا پسر به دخترش داد

پسر بزرگش ازدواج کرد اونم پسردار شد

دومی هم دوتا پسر داره

سومی نامزده هنوز

بنظرم هرکی از دختر متنفره خدا باید فقط بهش پسر بده و همیشه در حسرت دلسوز واقعی بسوزه و متوجه نمیشه تا زمان پیریش که همدم و مونسی نداره

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
مامان مهرسا جان میشه منم هم از دعای خیرت بی نصیب نکنی اگه میشه اسم منم بنویسید طیبه هستم 🙏🏼 ...

عزیزم اسم شما رو که دادم تو لیست اول مگه ندیدی؟

2728
فاطمه جان اسم یاس رو هم میشه بنویسید.نمیدونم اونموقع که یاس تو تاپیک بود شما هم بودید یا نع.اونم ده ...

چشم عزیزم الان میگم به مامان مهرسانای عزیز

@مامان_مهرسانا    

عزیزم میشه اسم یاس رو هم اضافه کنید ممنونم

سونوداپلر  چسبندگی رحم، برای دهم قبلا نوشته بود ک اورژانسی27 هفته سونو شدم گفت پس این یکی یه خر ...

ادم اولش عجله داره که بره بعدا که میره پشیمون میشه میگه کاشکی صبرمیکردم خخخخخ

عزیزم اسم شما رو که دادم تو لیست اول مگه ندیدی؟

مرسی عزیزم متوجه نشدم خانمی خیلی مهربونی 

انشاالله هر چی از خدا میخوای بهترینشو نصیبت کنه فاطمه جان 

خیییییییلی گلی 💋

2740
منم خيلي تپش قلب و داشتم و سخت نفس ميكشيدم انگار يه چيزي رو ريه ام بود طبيعيه همه اينجورين الان خيلي ...

خداوشکر طبیعیه

بچه ها هم همه ظاهرا این علایم ودارن و طبیعیه

مرسی عزیزم متوجه نشدم خانمی خیلی مهربونی  انشاالله هر چی از خدا میخوای بهترینشو نصیبت کنه فاطم ...

تو لیست منتظرای سونو جنسیت بعد اسم نرگس اسم شماست عزیزدلم انشالله که خدا شادت کنه❤️

سامی عزیزم عشقم ممنونم از اینکه برای ارامشم اینهمه تایپ کردی چقدر حضور شماها خوبه چقدر خوبه هستید هم ...

ممنونم عزیزدلم ازدعای قشنگت😊انشاءالله این ماه با بی بی چک مثبت دوخط پررنگ میای تاپیک وسه ماه بعدش باخبرگل پسری خوشحالمون میکنی اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
مگه اندازه فولیکول مهمه؟ 

عزیزم راستش رو بخوای من تحقیقی راجع بهش نکردم اما اینجا دوستامون میگفتن فولیکول از۱۷تا۲۳به نفعه پسره وبالاتر به نفع دختر.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
بچها من اصلا علایم ازاد شدن فولیکول ندارم بااین ک دیشب امپول زدم برم امروز یه امپول دبگه بزنم یا خود ...

اشکال نداره ،منم با وجود اینکه همیشه متوجه زمان ازادشدن تخمکم میشم اما گاهی اوقات اصلا هیچ علامتی ندارم و بسختی متوجه میشم 

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
قربون نی نیم بشم با صدای قشنگ قلبش ،، یه حالی کردم که انشالله منتظرا هم زودی این لحظه نصیبشون بشه&nb ...

مبارک باشه عزیزم انشاالله ۱۲۰ سال قلب قشنگش بتپه🤩😍

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2706