2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014907 بازدید | 355184 پست
سلام دوستای  گلم از صبح صد بار خواستم خودمو بزنم بخواب تا ساعت بشه ده برم سونو نمیشه استرس دارم ...

انشالله به سلامتی صدای قلبش بشنوی و همه چی خوب باشه عزیزم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
من وقتی دیدم وسط هست فهمیدم این تو راهیمون هم دختره خدا عاقبتمونو با دخترای گلم ختم بخیر کنه  ...

عزیزم پسر من وسط مایل به چپ بود همه هم میگفتن دختره 

به این چیزا نیست اصلا

ان شالله خدا یه گل پسر سالم و صالح گذاشته توی دلت و چن هفته دیگه میفهمی که گل پسریه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای  گلم از صبح صد بار خواستم خودمو بزنم بخواب تا ساعت بشه ده برم سونو نمیشه استرس دارم ...

ان شالله بسلامت صدای قلبشو میشنوی عزیزم 

الهی 120 سال بتپه 

سلام صبا جان چله امروز به نیت شما بود الهی به حق امام زمان هر ارزویی داری بهش برسی عزیزم☺☺

وای عزیزم خییییییلی ممنونم.

خداخیرت بده . ایشالا هرچی از خدا میخوای بهت بده.

منم اگه مراد گرفتم این کار قشنگ شما رو انجام میدم و هر روز به نیت بقیه بچه ها سوره حشر رو میخونم.

بازم ممنونم

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2728
بچها من امروز نوبت سونو دارم خواهش میکنم هر کی پست منا دید برای اینکه همچی فندقم خوب باشه یه صلوات م ...

عزیزدلم ان شالله همه چی عالیه و چن هفته دیگه هم گل پسرت صحیح و سالم بغلته 

واست آیت الکرسی هم میخونم 

منتظر خبر خوبت هستیم.

نری اول خوشحالیات رو تنها بکنی بعد بیای خبر بدی ها.

اول بیاخبربده بعد برو خوشحالی کن.

بچها من اصلا علایم ازاد شدن فولیکول ندارم بااین ک دیشب امپول زدم برم امروز یه امپول دبگه بزنم یا خودش ازاد میشه؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2740
فداتشم مهربونم 😙. ممنون که به یادم بودی😚😚 ان شاالله همیشه تنت سالم باشه عزیزم. ان شاالله که این م ...

رو اون پستت ریپلای نمیشد

فدات بشممم من، خیلی سخته مریضی تو بارداری، خداروشکر که بهتری      

انشالله تن تو و پسرتم سالم باشه همییییشه

وااای بدم نمیاد گازش بگیرمم، به دنیا بیاد حتما اینکارو میکنم تا یاد بگیره پا تو حلق مادر محترمش نکنه   

يا امام رضا...بطلب❤️
بچها من اصلا علایم ازاد شدن فولیکول ندارم بااین ک دیشب امپول زدم برم امروز یه امپول دبگه بزنم یا خود ...

مگه دوتا آمپول رو باهم نزدی عزیزم؟

سلام صبا جان چله امروز به نیت شما بود الهی به حق امام زمان هر ارزویی داری بهش برسی عزیزم☺☺

کی نوبت من میشه😐😐😐🤔🤔

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام صبای عزیزم .الهی قربونت برم .ان شااله حست درست باشه.امروز بعداز نماز صبح خوابم نمیبرد همش چشمام ...

ممنونم عزیزم.

حالت رو خوب میفهمم.شاید باورت نشه ولی من که هنوز باردار نشدم بارها و بارها تصور لحظه ایی رو تصورمیکنم که دکتربهم بگه بچم چیه.

خدابزرگه قطعا حواسش به همه هست.

ایشالا خیلی خیلی زود خودت و شوهرت غرق در شادی میشین.

مگه دوتا آمپول رو باهم نزدی عزیزم؟

نه اعظم جان ..دیروز ک رفتم سونو گفت دوتا فولیکول 26 و 23 داری ..دیگه دکترمم ک اینجا نیست خودم یه امپول دیشب زدم ولی تا الان علایمی ندارم ...بنظرت چکار کنم ؟؟ سایز فولی شما چند بود ؟؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
بچها من اصلا علایم ازاد شدن فولیکول ندارم بااین ک دیشب امپول زدم برم امروز یه امپول دبگه بزنم یا خود ...

عزیزم بعد از تزریق امپول ۳۶ ساعت طول میکشه معمولا 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706