2737
2739

موهام بلوند کرده بودم رفتم پیش مادر شوهرم یه غلطی کردم گفتم ریشه موهامو حنا بزن اونم نه برداشت نه گذاشت زد زیر موهام همشو حنایی کرد موهام شده عین هویچ افسردگی گرفتم حنای هندی رنگ سیاه یه ذره امتحان کردم دیدم رنگ نمیگیره به شوهرم میگم بیا با ماشینت بزن برام میگه مگه عقلتو از دست دادی برو بی رنگش کن گفتم اول که رنگ نمیگیره موهام به چخ میره و اینکه هزینش زیاد میشه سوم دیگه هیچ وقت نمیخوام بی رنگ کنم بهش میگم میخوام برم پسرونه بزنم میگه نه نمیخواد چند بار بشوری این قرمزیا میره حالا نمیدونم چیکار کنم بخدا روم نمیشه تو باشگاه با این کله نارنجی برم

اگه رنگ مشکی پر کلاغی بگیرم بزنم بنظرتون رنگ میگیره یا حداقل یکم این تناژ نارنجی رو کمتر میکنه؟؟؟ 

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
نارنجی هم رنگه دیگ دارن رنگ میکنن مهم تمیز مرتب کنی اتو بکشی مدل بدی بری باشگا کسی کاری نداره ب رنگ ...

دیروز دختر خاله شوهرم خیلی مسخرم کرد گفت موهات شده عین پیرزنا 😢 بخدا تو خیابون شالم کشیدم تا رو پیشونیم 

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  

یه دکلره ضعیف با اکسیدان وشامپو‌درست کن توحموم بزن روموهات ده دقیقه ماساژبده ( روی دکلره ها) بعد رنگ شرابی ۶بااکسیدان شش درصد بزن تابستونم هست باحال میشه رنگای قرمزنارنجی وکلاگرم

2706