2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6836376 بازدید | 670253 پست
یعنی میشه پشت سرهم انتقال داد وای خدایا شکرت حداقل یه راهی جلو پام گذاشتی اونم به وسیله دوستایی که ...

عزیزم ایران رو دقیق نمیدونم ولی بستگی به شرایط روحیت هم داره اینجا برام پشت سرهم انجام داد 

گلم قوی باش جوجه ها به مادر قوی نیاز دارن 😍

اره گلم بهتره کسی از پروسه درمانت ندونن اینجوری راحتتری !

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
خانوما خوبید شوهرم واریکوسل داره والان جدیدا آزمایش داده تحرک aصفره فروردین داده بود 3 بود ومورفولوژ ...

تحرک آ تنها مهم نیست

جمع آ و ب باید بالای ۳۵ باشه

مورفو هم نرماله

چسبندگی هم ایشالا موقت باشه رفع بشه

عددا که ثابت نمی مونه از یه آزمایش تا آزمایش دیگه تغییر میکنه حالا دو درصد جا به جا بشه خیلی مهم نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو اگر صلاحم هست مثبت بشه اون بالا سری مصلحت ماها رو بیشتر میدونه ایشالا که قسمت و مصلحتت اینه که ...

همیشه همینو میگم . واقعا اگر به صلاحمون نباشه فایده نداره. توکلمون همیشه به خودشه... بیشتـرمیگم خدایا این بارو به صلاحم کن😊

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
2731
انشالله خدا دلتو شاد کنه نتیجه این همه صبر و سختی رو بیبینی

ان شاءالله عزیزم همه منتظرا دامنشون سبز شه

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
الهی که نصیب همه مشتاقا بشه.... لذت و عشقش با هیچ چی تو دنیا قابل مقایسه نیست براش اکوی قلب تجویز ک ...

الهی بگردممممممم رویا جون.بخدا منم عین توام.وقتی بچه کوچیکا رو میبرن برای واکسن من گریه م میگیره.برادرزادم یه مدت مریض شد وقتی درد داشت و گریه میکرد منم باهاش گریه میکردم😭 برای نی نی خودم که دیگه فکرکنم رسما از حال برم

خیلی مواظب شیر مردمون باش.ان شاالله به سلامتی میگذره همه ی مراحل و فندقمون اذیت نمیشه❤

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
به خدا اینقدر تو دلم خالی کردن منم دستام سرد شده از استرس 

عزیزم دیگه کاذب با‌شه یه بار + میشه نه ٣ بار تازه اونم پر رنگتر از قبل شده، دیگه بیشتر از این فاز منفی بدی ماهیتابه آنا رو میارما😁😁😁😁

نه عزیزم.ازمایشی که رویان واسم نوشته میشه شنبه...ایشالله شنبه میرم..دعا کن واسم...بعد که جواب ازمایش ...

ان شاالله حتما کلی بالا رفته تا شنبه عزیزم، آره باید زنگ بزنی، راستی دارو به اندازه کافی داری؟ یه وقت قطع نکنی ها، هر کی مثبت شد باید ادامه بده به همون روال قبل

2738
سلام دوستان. چقد دیر میگذره این روزای انتظار.. کلافه شدم😥😥

آره گلم واقعا سخته خصوصا نمیدونی چی شده اون تو، من روزای آخر با یه بشکن اشکم می‌ریخت، بعد فکر می کردم بعد دو هفته تمومه، نگو بعدش دو هفته واسه سونو قلب حداقل باید صبر، کرد، دوباره دوهفته واسه بررسی رشد و داپلر، بعد هم.... 

گلم اگر زیر 15 درصد باشه عالیه، اگر بین 15 تا 25 درصد باشه خوبه، اگر 25 تا 50 باشه ضعیفه اگر بالای 5 ...

ممنونم عزیزم خدا خیرتون بده من هر چی جلوتر میرم و شکست دوستان و مشکلاتشونو میبینم استرس میگیرم ممنون که هستی و پاسخگویی برای همسر من ۱۵

آره گلم واقعا سخته خصوصا نمیدونی چی شده اون تو، من روزای آخر با یه بشکن اشکم می‌ریخت، بعد فکر می کرد ...

اره واقعا ... هنوز اول راهیم ... حالا ان شاءالله این استرسش برداشته شه دوباره واسه استرسای بعدی میایم به همدیگه دلداری میدیم😄توکل ب خدا😍

خانوما خوبید شوهرم واریکوسل داره والان جدیدا آزمایش داده تحرک aصفره فروردین داده بود 3 بود ومورفولوژ ...

عزیزم چسبندگی فقط چاره اش میکرو هست، وقتتو با اقدام طبیعی تلف نکن، منم همسرم نفهمیدیم چرا از اول agglutination شدید داشت، فقط بگم خنک نگه داشتن معجزه می کنه و نهایت اگر دوست داری صبر کنی به خاطر گرما صبر کن و از آبان به بعد پانکچر کن که کیفیت اسپرم ها تحت تاثیر گرمای شدید الان پایین نباشه 

ممنونم عزیزم خدا خیرتون بده من هر چی جلوتر میرم و شکست دوستان و مشکلاتشونو میبینم استرس میگیرم ممنون ...

عزیزم اولا که من از اینجا بودن انرژی می گیرم، دوما چرا از نتیجه گرفتن بقیه روحیه نمیگیری دختر خوب،، راستی دی اف آی همسرتون عالیه، با همین فرمون ادامه بدین، فقط خنک نگه داشتن فراموش نشه، ان شاء الله به زودی نتیجه میگیری و میایی به بقیه روحیه میدی 💖💖💖💖💖🤲🤲🤲🤲

2706