2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671246 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دقیقا یکهفته اختلاف داره پس خداروشکر مشکلی نیست. ممنون عزیزم

عزیزم برا منم تو سونوهای اول 6 روز اختلاف بود.ولی از 16 ب اینور مثل هم هستن.میگن دقیقترین سونو برا سن بارداری ان تی هست

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
خدایی دکتر طرازی اصلا استرس نمیده بهت خیلی ریلکس کارش می کنه ارومه این هماتوم و جفت چرا تو سونو قلب ...

خوش‌به حالتون.من همیشه‌میگم دکتر خوب نعمتیه توی این دوران...با اینکه من هفته ی ۱۰ رفتم برای قلبش اونموقع هیچی از هماتوم و جفت پایین نگفت،سونوی بعدیو پیش خودش رفتم هفته ی ۱۳ گفت هماتوم داری و جفتت پایینه.گفتم اقای دکتر‌چطوری این اتفاق افتاد تو دو سه هفته.گفت ربطی نداره.گفتم اونموقع نبوده یعنی؟گفت اصلا اونموقع جفتی نبوده که بخواد پایین باشه یا لخته توش باشه😐

من هنوز تو شوک این حرفشم

ولی سونوی انومالی رو رفتم بندر اونجا دستگاه و تشخیصشون بهتر هم هست دکتر گفت هماتوم داری ولی محل هماتومت اصلا جایی نیست که ضرری به جنین بزنه و کم کم خودش جذب میشه...بهمم گفت جفتم پایینه و‌ وقتی گفتم با میکرو باردار شدم گفت پس خیلی مواظب باش تا زودتر جفتت بیاد بالا

ولی خب سایز هماتومم توی انومالی کوچیک شده بود ولی باز دیروز پیش این اقا رفتم سایزو بیشتر زد برام.وقتی بهش گفتم سونوی قبلی کمتره عصبی شد و گفت این عددا ملاک نیست و بعدشم کلی حرف بارم کرد...کلا خوشش نیومد که مقایسه کردم😊

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2731
بچه ها من استرس خارج رحم داشتم دکترم گفت با این بتا خارج رحم نیست بستگی ب عدد بتات داره از دکترت بپر ...

آره ، خارج رحم بتاش خیلی بالاس. من دفعه قبل بتام ۱۰هزار بود ، اما خارج رحم هم نبود.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

رفقا ، هپارینو کجا بزنم؟

من چون خودم میخوام بزنم ، ترجیحم روی بازو هست ، اما پرستاره بهم گفت ، دور ناف بزن. وقتی کبود یا اذیت شد از یه جایی ب بعد بازو بزن.

اونجام برای چند نفر به ناف زد خودش.

اما دوستم که بعد من اومد بیرون ، پیام داد ک براش به بازو زده

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
ای جان عزیزم💋 برا ماهم دعا کنید

عزیزم...من.هر لحظه دستم میذارم رو شکمم و دعا میکنم میگم.خدایا هیچ زن منتظری در حسرت مادر شدن نمونه..و برای همتون دعا مبکنم...مطمین باش شما هم این حس و حال رو تجربه میکنی عزیزم

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام نفس جون چطوری؟ ایشاله روبراه باشید😎 ببخشید یه سوال. خانم دکتر قاسم پور روند درمانش چطوریه؟ ...

سلام عزیزم.روند کار مطبش رو نمدونم.چطورباشه. اونموقع تو بیمارستان تو اولین جلسه ویزیت ..تمام ازمایشات وعکس و اینا براخودم وهمسرم نوشتن و گفتن اماده ک شد موقع پری بیا سونو...فک کنم تقریبا روند کار همین باشه

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

من الان ذهنم درگیر ازمایش غربالکری اولم چون ناشتا باید برم قبلشم ک سونو دارم شنیدمم باید تو ی روز باسه دکترم گفت سونو ی چ بخور برو مجبورم اول برم سونو فرداش غربالگری می گم نکنه رو جواب اثر بزاره🙂

یعنی میشههههههه؟؟؟😍😍😍😍

اره عزیزم.خدابخادمیشه ..حالامن دیدم. اینجا دوستان میگن دو تا سه پریود بگذره برا انتقال بعدی ولی دکتر من گفت اگر روحیت خوبه بلافاصله انتقال بده...یکی دیگه از دوستامم همینطوری بعد منفی فوری انتقال داد و مثبت شد..

من الان ذهنم درگیر ازمایش غربالکری اولم چون ناشتا باید برم قبلشم ک سونو دارم شنیدمم باید تو ی روز با ...

عزیزم.حتما تو ی روز نباید باشه. من خودم مثلا امروز عصر سونو دادم و فردا صبح ازمایش غربالگری

هومت عزیزم نمیدونم جریان من رو میدونی یانه بچه های اینجا منو تقریبا میشناسن بار اول انتقال دادم بابه ...

یعنی میشه پشت سرهم انتقال داد

وای خدایا شکرت حداقل یه راهی جلو پام گذاشتی

اونم به وسیله دوستایی که اینجا پیدا کردم

خدا خیرتون بده که تجربه هاتونو به بقیه هم میگید😘😘😘

من نوبت سونو گرفتم برا فردا

ایدفه دیگه به کسی نمیگم. یواشکی میرم دنبال کارام

الان خیلی حس تحقیر دارم 😔😔فک میکنم خیلی ضایع شدم جلو خونواده خودم و شوهرم😔😔

اصلا دلم نمیخواد برگردم شهرمون😕

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
رفقا ، هپارینو کجا بزنم؟ من چون خودم میخوام بزنم ، ترجیحم روی بازو هست ، اما پرستاره بهم گفت ، دور ...

وای منم میخوام برم ای وی اف ..از این امپولا خیلی میترسم خوش بحالت دل داری..خیلی دور نافیا درد داره؟کلا دوران ای وی اف سخته؟

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤