2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6831520 بازدید | 669895 پست

خیلی ناراحتم 😢

امروز رفتم سونو

روز ششم بود

روز دوم تو هر تخمدان گف ۴یا ۵ تا هست

ولی امروز یکی ۴/۵تا داشت یکی هم فقط یدونه

گف داروهاتو با یخ گرفتی گفتم نه

گف برای همون تاثیری نداشته انگاری اب مقطر زدی

خیلی بهم ریختم نمیدونم چیکار کنم

گفتم قطعش کنید بذارید ماه دیگه

گف نه ادامه میدیم ببینم چی میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نگران نباش منم تا روز 7 فقط روزی  150 واحد گونال داشتم بعد از سونو بر اساس پاسخ رحم، کم ی ...

اخه گفتم نکنه جواب نده بعد یهو بخواد سیکل کنسل کنه 

ممنون عزیزم که گفتی

خداجونم شکرت بابت نعمتهای که بهم دادی😍
راستی عزیزم من که هر چی میگشتم گونال پیدا نمیکردم.شما از کدوم داروخانه گونال خریدین؟

من هنوز نخریدم 

شنبه میرم میخرم 

مگه دیگه گیر نمیاد؟؟؟

خداجونم شکرت بابت نعمتهای که بهم دادی😍
2728
من 10 بود 5 روز قبل انتقال که از دکترم پرسیدم خیلی نیست بیشتر نمیشه، که گفت نه عالیه، ولی 14 هم پرسی ...

دکتر ب من گفت ب حداکثر رسیده و خیلی خوبه

نمیدونم بخاطر دلگرمی من گفت یا واقعا خوبه

ان شالله ک این استرسها روزی تموم بشه

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت😍

بچه ها یه سوال بی ادبی دارم 🤭 ببخشید که می پرسم من از صبح که بیدار شدم خیلی اونجام تیر می‌کشه 😬 نگران شدم اگر مشکلیه زنگ بزنم بیمارستان بپرسم.‌ دردش طوریه که باید وسط راه رفتن وایسم و یه فشار بدم. خیلی خیلی ببخشید با این سوالم ولی گفتم شاید اینجا کسی تجربشو داشته باشه که این درد از چی می‌تونه باشه. هر روز که بیدار میشم یه چیزیم شده 🤣

پنج تا استرادیول ، انوکسا6000 ، آسپرین هشتاد ، دو تا آمپول پروژسترون و یه فولیک اسید .چطور مگه ؟

میخواستم با داروهای خودم مقایسه کنم عزیزم،آخه گفتین دکتر رستمی انتقالتون انجام دادین،ممنون

2738
اصلا خودتو درگير اينكه استراحت نكردم نكن من بارها به دوستاى ديگه گفتم كه اروپاييها هيچكدومشون به است ...

دقیقا منم هیچ اعتقادی ندارم و حرف پزشکم برام حجته، ولی انگار گاهی آدم تو دلش خالی میشه نکنه کم کاری کرده که باز می بینم تو کل دنیا می گن زندگی عادیتو کن، با خودم میگم کل دنیا کلی پزشک هست که کلی درس خوندن و تحقیق کردن تا به این نتیجه رسیدن که استراحت مطلق لازم نیست و باید به فعالیت های عادی روزانه برگشت، دیگه دلم آروم میشه، ممنون بابت قوت قلبی که بهم دادی مامان هانای گل😘😘😘😘

سلام یاسی جان خوبید عزیزم؟ یاسی من لاپراشدم بالاخره..درد شونه ها تا کی هست؟ بخیه هات جذبی بودن یا ...

سارا جون..بسلامتی عمل کردی...انشاالله ک همه موانع ازسر راهت برداشته شده و بعد اینهمه سختی خیلی زود طبیعی باردار میشی عزیزم🌸🙏

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
اکی، به شما چی داده ؟

گفتن از روز اول پریود داروهاتو شروع کن، یه دونه فولیک اسید 5،یه دونه آسپرین 80،سه تا استرا دیول و روز 9 یا 10 بیا سونو، البته آنوکسا و پرولوتکس هم داده که گفته استفاده نکن فعلا

واقعا؟درسته گلم منم زیاد درگیر اینکه‌چندبار تکون خورده نیستم،همین که تازگیا یکم‌ ورجه‌وورجه هاشو میف ...

ای جااااااانم چه دغدغه های شیرینی، ببین گلم تو بدنمون سمت راست یه ورید اجوف تحتانی هست که به کبد میره، وقتی رحم بزرگ میشه اگر به پشت بخوابی رحم روی اون فشار میاره و نمیذاره تخلیه خون به کبد انجام بشه، و مادر دچار افت فشار خون و تجمع خون در اندام های تحتانی میشه، برای جلوگیری از اون اتفاق ها می گن سمت چپ خوابیدن ارجح هست خصوصا تو ماه های بالاتر، و گرنه تا رحم کوچیک هست هر جور راحتی بخواب، راست، چپ با پشت ولی دیگه تمرین کن به پهلو ها بخوابی

بچه ها یه سوال دارم،بنظرتون از کی باید نگران حرکتای نی نی باشیم؟ مثلا من چون جفتم قدامیه الان فقط چ ...

عزیزم.منم چندروزیه حسش میکنم😍زیاد نیست حرکتش ولی همون حد هم دلم ضعف میره هربار براش😋شاید درحد روزی 3بار حس کنم گاهی خیلی ملایم..کلاهم نی نی سمت چپم هست و ب پهلوی چپ ک هستم حسش میکنم...عزیزم الان اصلا تعداد حرکتشون تو این سن بارداری مهم نیست..واسه خودت نگرانی الکی درست نکن دختر😁انشاءالله این لحظات قسمت تک تک دوستامون🌸🙏

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
خیلی ناراحتم 😢 امروز رفتم سونو روز ششم بود روز دوم تو هر تخمدان گف ۴یا ۵ تا هست ولی امروز یکی ۴ ...

چه بد، داروخونه که دارو بهتون داد راهنمایی نکرد که یخچالی هست و باید تو یخ باشه، واقعا بی مسءولیتن

وای دقیقا.اونروز میگفتم کاش شکممون شیشه ای بود جنسش.نی نیو میدیدیم خیالمون راحت میشد😀😂 ان شاالله ...

نه بابا من پرو ام از دکتر می پرسم اتفاقا تا جواب درست هم نگیرم ول نمی کنم😁😁😁😁😂😂😂😂

2706