2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842851 بازدید | 670603 پست
سلام یه سوال دارم تو عمل هیستروسکوپی دقیقا چیکار می کنن اگه کسی فقط برای بررسی بخواد انجام بده بعد ...

خوب عزیزم از طریق واژن دوربین میفرستن داخل رو بررسی میکنن... 

احتمالا آنتی بیوتیک نیاز باشه برا جلوگیری از عفونت.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
مرسيييي مرجان جون💕 خودت و لوبياي خوشملت دعام كنين، ب نظرت قبل پانكچر شروع كنم اينا رو؟ كه ...

خواهش میکنم عزیزم. چشم حتما حتما دعاگوتون هستیم🍀

والا من قبل پانکچر فمبیون و اسپرین داشتم.. اون دوتا رو نه. با کی میخوای پانکچر کنی؟از خود دکتر بنظرم بپرس❤

و اینکه  دوماه باید مصرف شه.. ب ۶ و ب ۱۲.. ببین قبل پانکچر فرصتش رو داری.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرجان جون شما قرص آهن ک شرو کردی فولیک اسیدو قطع کردی؟بعدش من با شروع قرص آهن یبوست گرفتم راه حلی ند ...

عزیزم من تازه بعد ویزیت پریشبم بهم ففول داد دکتر.. تازه از امشب میخوام بخورم.

فولیک اسید ندارم.

انقد قرص هام زیاده واقعا کم میارم.😐

ناشتا لوو میخورم.

صب و شب ایزو پرین میخورم.

بعد ناهار فمبیون.

یروز کلسیم و مولتی

یروزم زینک و منیزیم.

حالا منیزیم کرده هرروز.

ففولم اضافه شده.. شبا خوبه ففول بخوری؟

عزیزم برای درمان یبوست من فقط اب میخورم.با تک تک این قرصا دو لیوان اب میخورم.درسته همش تو راه دستشوییم😁 اما ب یبوست نشون می ارزه..

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
عزیزم من تازه بعد ویزیت پریشبم بهم ففول داد دکتر.. تازه از امشب میخوام بخورم. فولیک اسید ندارم. ان ...

مرسی عزیزم من شبا میخورم ک بعدش چایی نخورم.مولتی ویتامینم دارم ک همراه نهار میخورم.لوو رو تا آخر بارداری ادامه میدی؟منم دارم لووتیروکسین

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2731
اره به خدا..من چند جا سونو رفتم که ببینن چسبندگی دارم یا نه.همه شون گفتن نداری .فقط همین دکترم از او ...

سلام ساراجون میتونم بپرسم دکترتون کی بودعملتون کرده  ؟ 

🍃🍃🍃🍃صلوات برای سلامتی تودلیم 🤲اللّهم صل علی محمدوآل محمدوعج الفرجهم 🤲👶🍃🍃🍃🍃
عزیزم واقعا نمیدونم چی بگم اما از خدا میخوام این پروسه رو راحت بگذرونی و به زودی واست به بهترین شکل ...

ممنون اما جان .اما در مورد آزهای تکمیلی چیزی نگفت گفت میتونی دو ماه دیگه بیای واسه انتقال 

گلم کاش از خود دکتر بپرسی، اینو تقریبا مطمئنم که نباید همزمان زد و باید صبح باشه

عزیزم خب من چیکار کنم الان؟ شماره دکتر رو ندارم.اون موقع هم که داخل مطب بودم و منتظر نوبتم بودم چون سه نفری میفرستن داخل، چند نفر اومدن برا داروها گفتن منشی هست برین ازاونا بپرسین براتون درباره داروها توضیح میدن.شماره خود دکتر رو هم که ندارم.الان اگه همزمان زده بشه ضرر داره یعنی؟ خب من الان چیکار کنم؟ 

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
عزيز دلم واقعا راست ميگي ، ان شا الله كه پولش جور ميشه براتون ، من هم واقعا دلم براي همسرم ميسوزه هم ...

ان شاالله عزیزم ممنون، واقعا منم دلم میسوزه هیچوقت هیچی نمیگه ولی میدونم تحت فشاره مخصوصا وام گرفت ماشین مون رو همین مدت عوض کرد همشم میگه چشم خوردیم! ان شاالله وروجکاتون دو تا میشن روزیشون چند برابر همچی جبران شه خدا نی نی ما رو هم سالم بده بغلمون🤲

الحمدالله❤
2740
عزیزم امیدوارم بهترین جنین ها برات تشکیل بشه و خیلی زود از مامان شدنت برامون بنویسی. درباره سئوالت، ...

ممنون از راهنماییتون. چند بار خم و راست بشیم هم مشکل داره ؟آخه من دیروز چند بار خم و راست شدم .کم . خب کفش که میخوام بپوشم مجبورم خم بشم .نمیشه که.

بخدا دلم برا شوهرم میسوزه .خودش دیسک کمر هم داره.کلی کار هم افتاده رو سرش.حالا کارهای خونه هم اضاف میشه.خونه ی جدید هم که اومدیم چون نوسازه کلی کار داره.هنوز خیلی از وسایلمون تو جعبه هستن.

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
خداروشکر که تونستی پیش فرزانه نوبت بگیری🍃☘🍀 عزیزم ان شاءالله که به گفته دکتر نی نی مون ریزه میزه ...

آره واقعا خودمم باورم نمیشد بتونیم بریم خداروشکر،

آره الهی سالم باشه ریزه میزه و وروجکم باشه طوری نیست☺

دیگه دیشب برگشتیم خونه تهران نیستم؛ به امید خدا همینجا تو شهر خودمون انجامش میدم،

از دعاهای قشنگتون ممنونم عزیزم ان شاالله که همیتطور باشه🤲

الحمدالله❤
مرسي مريم جون، ن ك سابقه پرولاكتين دارم از سياه دونه ميترسم، زير نظرم ولي متاسفانه اينسري ك رفتم دكت ...

یعنی سیاهدونه مالشی هم بده برا پرولاکتین؟

انشاله باردار شده باشی  دیگه نری دکتر....

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
عزیزم الهی شکر....مطمئن باش این همون بهترین راه خدا بود....به شوهرت بگو اینهمه خرج کردیم فدای یه تار ...

آره واقعا خداروشکر بقیه ش هم خودش کمکمون کنه، شوهرمم میگه میریم انجام میدیم توکل به خدا فقط نمیدونم تو شهرمون کجا انجامش بدم تا شنبه انجامش میدم ،نمیخوام بعدا پشیمون بشم که کاش اینکارو هم کرده بودم، ان شاالله خدا کمک کنه بقیه شم هر چی به صلاحه مونه اتفاق بیفته ممنونم از همه دوستای خوبم🙏

الحمدالله❤
اره هزینه هاش زیاد من دفعه اول برج 10 بهشتی میکرو شدم پیش نقشینه 16 تا تخمک ولی جنین درست نشد بعد ب ...

راستی عزیزم من که هر چی میگشتم گونال پیدا نمیکردم.شما از کدوم داروخانه گونال خریدین؟

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
2706