2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842027 بازدید | 670570 پست
چ جوشونده ای؟ چیا توصیه کرد؟

گفت هر ۸ ساعت شکمت رو روغن بابونه بزن

هر شب رازیانه و بهار نارنج و انیسون رو دمنوش درست کن و بخور

سکنجبین عنابم هر وقت میخوای اب بخوری یه قاشق ازش مخلوط کن بخور

چیزهای ترش رحم و تخمدان رو ضعیف میکنه نخور

عسل و کشمش زیاد بخور

بادمجون و عدس و ماکارونی نخور

شما هم اندو دارید؟

گلم پیورگان و اچ ام جی آمپول های تحریک تخمدان هستن که باید بعد از ظهر استفاده بشن بین ساعت 16 تا17، ...

به من گفتن پیورگان و اچ ام جی رو ساعت ۶ عصر بزنم.الانم زنگ زدم به منشی دکترم گفت سیتروتاید رو هم همزمان با همینا بزن.من شنبه برم سونو بشم باز دارو میده دکتر؟

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجوری نگو عزیزم من دوسالِ یه پاپوش خوشگل واسه نی نی خریدم جلو میز ارایشم هست هر لحظه که نگاهش میکن ...

دوست خوبم خیلی لذت می برم از اینکه می بینم اینقد با هر چیزی علمی برخورد می کنی 😍 خوشبحال نی نی چه مامان فهیم و عاقل و به قول تارا دانشمندی قراره نصیبش بشه. انشاءالله که خیلی زود اون پاپوشا رو‌ از جلو اینه بر میداری میذاری قاطی وسایل سیسمونی😍😍❤️❤️

2731
نه اصلا قبول ندارم که استراحت نمیخواد. ببین جنین شما اگر زیر بلاست باشه تو مدتی که داره خودش رو به ...

sam-pa جون

پس با این توضیحات شما، باد واژن می تونه تو عدم لانه گزینی موثر باشه؟

سلام آنا جون خوبی خواهر نمیدونم منو یادت هست یا نه . مشکلم قدری متفاوت از بقیه س  حالا میخوام ...

عزیزم امگا۳ و آنتی اکسیدان ها  روی آندومتر خیلی تاثیر میزاره البته با استفاده مکرر مثلا ۳ ماه و ورزش مداوم و استرس نداشتن خیلی موثرِ

انشالله که به زودی خبرهای خوشی ازتون بشنویم

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
2738
علم پزشکی ده ساله از درمان من عاجزه حق دارم ناامید بشم یا نه 

ده سال یه عمرِ  خواهر😢

دعا میکنم خدای مهربون به زودی معجزه بارون ت کنه 

سلام دوستان.امروز روز دوم پریودیم بود.رفتم دکتر سونو.مشخص شد وضع تخمدونای منم خرابه.دکتر میگفت ذخیرت ...

دکتر که خدا نیست

خیلی به تعداد فکر نکن تمام انرژی ت رو بفرست برای کیفیت 

جنین سالم یه دونه باشه ۲قلو هم میشه 

خدا کمکت کنه 

ناراحتی نداره راه رفتنی رو باید رفت حالا هر چی آرامش داشته باشی هم کمتر اذیت میشی هم هدف برات شیرین تر میشه

یه زنگ بزن بپرس  قرص آسپرین یا آنوکسا رو هنوز استفاده میکنی؟ ببین علاوه بر اینکه حتما زنگ بزن ...

عزیزم من از اولش اسپرین و انوکسا اینا نداشتم.سعی‌میکنم اب زیاد بخورم ولی حس میکنم بخاطر همون کم ابیه!

اره بخاطر کم تحرکی هم هست.من نهایتش چندبار تو خونه میچرخم.ولی اصلا بیرون نمیرم از ترس هماتوم

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
دکتر که خدا نیست خیلی به تعداد فکر نکن تمام انرژی ت رو بفرست برای کیفیت  جنین سالم یه دونه با ...

ممنون عزیزم.من همیشه اینطوری ام که وقتی از چیزی ناراحتم واسه همون روزه بعدش یادم میره.الانم تو مرحله فراموشی هستم.دارم رو خودم کار میکنم که بتونم تخمکای خوبی داشته باشم به امید خدا.میدونم شده که به دوستان بگن فولیکول های کمی دارین اما موقع پانکچر بیشتر شدن و تخمکای بیشتری تونستن بگیرن ازشون اگه اشتباه نکنم.شاید برا منم این اتفاق بیفته.فعلا دلمو به این چیزا خوش کردم😁😁

من میتونم تو این دوره ای که دارم دارو مصرف میکنم برا پانکچر بادکش رحم و تخمدونا رو انجام بدم؟

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
اره هزینه هاش زیاد من دفعه اول برج 10 بهشتی میکرو شدم پیش نقشینه 16 تا تخمک ولی جنین درست نشد بعد ب ...

عزیزم بیمار دکتر نقشینه هستم.من ذخیره پایینم.بار اول چهار تا تخمک داشتم هیچ کدوم جنین نشد.بار دوم هشت تا تخمک داشتم سه تا جنین شد ولی انتقالم منفی شد.حالا یه جنین برام مونده تا ببینم خدا چی میخواد

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  

بچه ها صحت داره که میگن بعد انتقال منفی احتمال طبیعی باردار شدن ماه بعدش هست؟؟

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
عزیزم بیمار دکتر نقشینه هستم.من ذخیره پایینم.بار اول چهار تا تخمک داشتم هیچ کدوم جنین نشد.بار دوم هش ...

اهان منم نقشینه بودم 

انشالله که همین یه دونه برات یه نی نی خوشگل سالم میشه ودیگه از دکترا راحت میشی

خداجونم شکرت بابت نعمتهای که بهم دادی😍
2706