2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6867749 بازدید | 672548 پست
ببین گلم من کیست داشتم واسه همین سیکل 45 روزه نوشت تا از بین برن و وسط سیکل چون کیستم دیر کوچیک شد 3 ...

اره بابا

تو سونو متوجه شدم گفت مشکلی نداره

اخه من قرص جلوگیری مصرف کرده بودم که سر وقت پریود بشم عمین قرص جلو کیست شدن رو میگیره

ولی واقعا نمیدونم دلیلشون برا من چی بود که یکماهو نیم میخواستن عقب بندازن. اخه اگه مشکل داشتم بقول شما تغییرش نمیدادن به پروسه دو هفته ایی که😕

کلا اذیت میکنن

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
ببخشید توروخدا ناراحتتون میکنم ان شاالله از این ببعد تو تاپیک فقط خبرای خوب باشه، آزی جون من حرکتاشو ...

میخوای نی نیتو تو هر شرایطی نگه داری؟؟

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستان.امروز روز دوم پریودیم بود.رفتم دکتر سونو.مشخص شد وضع تخمدونای منم خرابه.دکتر میگفت ذخیرت به هشت دهم میخوره.اصلا به ۱.۹ نمیخوره.تو هر طرف سه یا چهار تا تخمک داشتم.برام روزی ۴ عدد پیورگان و دوعدد ا ام جی نوشت تا جمه روز جمعه یکی سیتروتاید.و همراه همه ی اینا اوابوست برام نوشت بخورم.شنبه دوباره باید برم پیشش سونو.ناراحتم خیلی هم ناراحتم اما ناامید نیستم.امکان داره تا شنبه بیشتر بشن؟ دکتر میگفت نه امکان نداره تازه از همین هفت هشت تا فولیکول شاید سه یا چهارتاش بالغ بشن برات☹ و چون شوهرم با بیوپسی اسپرم گرفتن ازش میگفت شانس تشکیل جنین هم کمه.دعام کنین که به دعای شما خیلی نیاز دارم

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
مرسی عزیزم،حدودا یه هفته ده روز قبل انتقالم بهم داده،نمیدونم چقدره ندیدم نسخه رو ولی اگه بر اساس وزن ...

بنظرم مشکلی نباشه عزیزم،میتونی ازدکترتم سوال کنی ک خیالت راحت باشه،من ک مشکلی نداشتم وعادی بودم،خیرپیش روت باشه ایشالا

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
انشالله لبت خندون و دلت شاد باشه خانومی امروز بتام افت کرد وسایلامو جمع کردم بعد از سه هفته از خون ...

آخی چرااینجوری شد،الهی ک طبیعی مامان بشی واون لباساروتن نی نیت کنی الهام جانم،خیلی ناراحت شدم،ایشالاخیرپیش روت باشه عزیزم،سرم نداشتی الهامی؟؟

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
دوستان سوال من امروز دکتر بودم گفت قند ناشتا خوب ولی بعدش ک پودر قند خوردم ۳تا بیشتر از اندازه نرمال ...

عزيزم نون و برنجت رو كم كن و بيشتر پروتيين بخور ، بستني و شيريني و شكلات هم خيلي خيلي كم بخور .

ممنون خانومی کاش مثل سه دفعه قبل بتام کلا صفر میشد این دفعه بعد از بتای اولم خیلی خوشحال شدم خوشحالی ...

الهام جان واقعا متاسف شدم درد افت بتا از منفی شدنم سخت تره. امامحکم باش خدا واست بهترین چیزا رو کنار گذاشته

داروهات چی بودن قبل و بعد انتقال؟؟

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
بچه ها هرکسی جواب سوالمو میدونه ممنون میشم کمکم کنه🌹 سیر ضرر داره ؟؟؟ من داخل اش دوغی رنده میکنم ا ...

عزيزم من هم شنيدم خوب نيست ولي من هم بعضي وقتها ميخورم ، سعي كن توي ٣ ماه اول از اين به بعد نخوري .

چقد اینجا خوبه 😍 خداروشکر پیداتون کردم چند روزه هی سوالامو اینجا میپرسم  من روز دوم پریودیم ...

بله عزيزم ممكنه براي من توي سونوهاي قبل از پانكچر نهايت ٧ الي ٨ تا تخمك رو بيشتر نشون نداد ولي روز پانكچر ٢٤ تا تخمك داشتم .

خانومی دوست مهربونم صبح که از خواب بیدار شدم لک قهوه ای دیدم روز ۲۰ انتقالم اخرین بتام ۳ روز پیش ۳۰۰ ...

خانمي خيلي ناراحت شدم برات ولي مطمئن باش كه خيلي زود جواب صبرت رو ميگيري و دلت شاد ميشه ، لباس ني ني رو هم نگه دار حتما لازمت ميشه ، من خودم خيلي اهل اين نبودم كه لباس يا چيز ديگه اي براي بچه بخرم توي اون ٦ سال انتظارم فقط يك بار كه همسرم تازه واريكوسلش رو عمل كرده بود عيد از كنار حرم حضرت عبدالعظيم يك جفت كفش خريدم كه الان دخترم ازش استفاده ميكنه و خيلي هم دوستش داره ، لباس ني ني شما هم ان شا الله به زودي استفاده ميشه .

سلام خانومی... شما چطوری؟ ما خوبیم خدا رو شکر.... در حال کنترل استرس به سر میبریم🤭 برای ۲۴ تیر به ...

قربونت عزيزم منم خوبم،من امروز دكتربودم براي18تيربهم نوبت عمل داد انشاالله ك همه بسلامتي مسافرشونو بغل كنن

سلام شب بخیر  محتاج راهنمایی هاتون هستم  شانس زیادی برای انتقال ندارم تقریبا یه ماه دیکه ...

عزيزم پياده روي تند داشته باش ، آب زياد بخور ، لوبيا سبز و گوجه فرنگي خام و نشاسته در آب هم براي بالا رفتن ضخامت آندومتر خوب هست .

2706