2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864924 بازدید | 672333 پست
خدایا شکرت بابت روزنه امیدی به به دوستمون دادی.پس صبر کن و بسپار به خودش.خوشحال شدم  به امید خد ...

ممنونم عزیزم قربونت برم بخدا دلم به دعاهای شما خوشه ممنون که به یادم بودین

الحمدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

sm-pa جون این مثال که موقع انتقال جنین داخل رحم که انگار کنجد رو داخل ظرف عسل می اندازن ،البت ...

نه اصلا قبول ندارم که استراحت نمیخواد.

ببین جنین شما اگر زیر بلاست باشه تو مدتی که داره خودش رو به بلاست میرسونه (رشد میکنه) باید از کلی خطرات احتمالی که تهدیدش میکنه سربلند بیرون بیاد

مثل التهاب های رحم ، گلبولهای نگهبان (که اگر استرس داشته باشید به جنین حمله میکنن و جسم خارجی به حساب میاد و جنین بیچاره از بین میره) اینه که میگن بدون استرس باشید.

جنین بعد انتقال تو یه جای وسیعی رها میشه حالا اگر دو سه روز اول استراحتتون خوب نباشه جنین تا میاد به خودش بیاد و لانه گزینی کنه شما یه حرکت زدی و رحم حالت واکنشی میگیره لانه گزینی صورت نمیگیره ،

مثل خم و راست شدن ،

تند تند حرکت کردن ، پله بالا پایین کردن

ایستادن های زیاد ، نشستن های زیاد ، یبوست و...

اینا همه به رحم فشار میاره و جنین نمیتونه لانه گزینی کنه پس استراحت روزهای اول خیلی مهمِ

بعدش میشه کم کم باز با حواس جمع کارهای سبک انجام داد

فقط یه جنین سالم و قوی میتونه از این بلاها جون سالم به در ببره پس اگر بتا نرفت بالا یا خدایی نکرده به سقط رسیدید بدونید خدا حواسش بهتون هست اون جنین بچه بشو نبوده براتون و تو طول بارداری حتما اذیت میشدید پس چه بهتر که نگیره و به یه گریه و ناراحتی ختم بشه تا اینکه دردسرهای عجیب و غریب دیگه بیاد سراغ تون

اینه که من با این تصور میرم جلو که خدایا یه خوشگل تپل مپل ش رو بهم بده و اگر نشه ناراحت نمیشم چون میگم حتما خوب نبوده برام.

(ما اصرار میکنیم ، دخالت میکنیم تو کار خدا با روش های جدید آزمایشگاهی برای خودمون جنین درست میکنیم ولی باز خدا میزاره تو کاسه مون میگه بَشر جان درستِ به علم تولید جنین رسیدی ولی کور خوندی عزیزم😉 تا من نخوام جنین که سهلِ جون خودت رو هم میگیرم 

پس وظیفه شما تو این راه اینه فقط از خودش بخوای که انشالله اینسری به جنین م روح بِدَمِ

انشالله خدا بهمون جنین های سالم و در نهایت بچه های صالح ببخشه

آمین.

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
به خارج رحمی شک داری؟ آخه چهار بار بعد انتقال بتا دادم مرتب رفته بالا آخری هم ۱۷ هزار بوده د ...

اره ولی با درصد کم، می گم داپلر برای این که قطب رویانی رو بتونه دقیق ببینه و اندازه ها رو دقیق تر بزنه، خود من دو تا فیبروم دارم که تا قبل از سونو داپلر فقط یکی رو می دیدم، ولی بعدش هر وقت مانیتورینگ می رفتم و بهشون یاد آوری می کردم اون وقت دکتر که با دقت میدید فیبروم دوم رو هم می دید ولی سایز های داپلر دقیق تر بود و کمی بزرگتر، با دستگاه های عادی همیشه کوچیکتر دیده میشدن

2731
ممنونم زینیبی عزیز🌺🌺🌺 کاریوتایپ دادیم الحمدلله نرمال بود، حالا کمرشکن هزینه هاش بالاس فعلا مجبورم ...

آره واقعا هزینه ها نا جوره، بیمه تکمیلی ما هر سال گرون تر می کنه ولی سقف تعهداتش با 4 سال پیش هیچ فرقی نکرده

همه چی ارومه😐😐😐😐

اره ولی با درصد کم، می گم داپلر برای این که قطب رویانی رو بتونه دقیق ببینه و اندازه ها رو دقیق تر بز ...

به نظرت حاملگی پوچ یا خارج رحمی می تونه در این حد بدون علایم باشه

لک بینی ندارم اصلا 

درد ندارم اصلا

بتا چند روز قبل حدودا هفده هزار

آره عزیزم تو این مدت فهمیدم دکترا دقیقا همینطورن نباید از قبل بدونن چی شده والا بدتر یچی میذارن روش، ...

خدا راه درست رو بزاره جلو پات با همه سختی هایی که کشیدی اصرار نمیکنم به خدا ولی قلبی و احساسی ازش میخوام انشالله که خطای پزشکی باشه و از بی تجربه گی یه حرفی زده باشن

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
اره ولی با درصد کم، می گم داپلر برای این که قطب رویانی رو بتونه دقیق ببینه و اندازه ها رو دقیق تر بز ...

سونوگرافی های بیرون (منظورم خارج از مطب مال رادیولوژیست ها)

به صورت روتین داپلره؟

دکترم می گه بیا برای سونو اره ساک حاملگی دیده می شه نسبت‌ به هفته قبلم رشد کرده بتام هم مرتب می ر ...

به نظرم که جوجه شما یه جا لانه گزینی کرده که با این دستگاه نمی تونه قطب رویانی رو ببینه، ذره ایی شک ندارم، تو این جور موارد همیشه به دستگاه شک کن نه جوجه نازمون

امشب داریم میریم مسافرت  همه چی توهم گره خورده واقعا نمیدونم چی کار کنم  بنظرت مدارکمو ب ...

نمیدونم عزیزم خوب مگه نباید بزنی؟ اگه دیرتی میزنی وایسا برگشتبی برو بگیر و بزن عززم🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
سونوگرافی های بیرون (منظورم خارج از مطب مال رادیولوژیست ها) به صورت روتین داپلره؟

نه حتما باید بگی داپلر می خوام، دکترنسیم ناصری تو یافت آباد دستگاهش خوبه، دکتر احمدی هم تو رویان بخش داپلر عالیه کارش از بیرون هم قبول می کنن واسه داپلر

خدا رو شکر مثبت شدی بهت تبریک میگم. عزیزم من بیمارستان شهید بهشتی اصفهان زیر نظر دکتر نقشینه هستم.آ ...

امپولو که میشه زد ویتامین

اما اسپرین و فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه خودت بخوری کلا تو منفی های بالا میدن دکترا خودت بهش یاداوری کن بگو بنویسه از الان بخوری🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2706