2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6868042 بازدید | 672576 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای خدایا.چه خوب شد پیامتو دیدم نگین جون خدارو هزارمرتبه شکر.اگه واقعا نی نی مشکلی داشت سونو بی تعا ...

ممنونم قربون دلای مهربونتون برم که برام دعا میکنید❤ بخدا اشکم در میاد وقتی میبینم دوستایی دارم که این چند روز دعام کردن الهی با دعای شما و لطف خدا بچه م سالم باشه🤲

آره تو فکر جور کردنش هستم تو فکرم انگشتری چیزی بفروشم ان شاالله که ختم بخیر بشه

الحمدالله❤
بعضی وقتا بدن به دارو واکنش نشون میده و از پانکچرهای بعدی تخمدان عادت میکنه و واکنش بهتری به دارو نش ...

ممنونم عزیزم از وقتی که گذاشتی،دکترمم گفت ده درصد فقط امکان داره جواب بده ولی من دیگه گفتم تا تهش برم

امروز خیلی بهترم کلی با تمیز کردن خونه و کیک درست کردن و اینا خودمو سرگرم کردم،

من یه تجربه منفی اسفند نود و شش دارم،ولی اون موقع چهار تا تخمک داشتم که چهارتاشم جنین شد،

الانم امیدم فقط خداست،

و دعای دوستهای هم دردم💞

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
چه حالب حالا من اندو دارم ولی غلظت خون خدا رو شکر ندارم، آسپرين الانم به خاطر روزی 4 تا استرادیوله

خداروشکر، پای وان و ام تی اف ار  جهش نداشتین؟

من داشتم اگرچه فاکتورهای غیرژنتیکم مشکل انعقادی نشون نمیداد

...
من تا جمعه پیورگان و اچ ام جی باهم دارم.بعد روز جمعه هم باید سیتروتاید تزریق کنم.اونم همزمان با اونا ...

گلم پیورگان و اچ ام جی آمپول های تحریک تخمدان هستن که باید بعد از ظهر استفاده بشن بین ساعت 16 تا17، ستروتاید آمپول مهاری هست و برای جلوگیری از آزاد شدن تخمک استفاده میشه و باید صبح ها بین ساعت 7 تا 10 صبح زده بشه

عزیزم منم کاملا مثل شما بودم، آرامش داشته باش، اسم این سیکل آنتاگونیست هست، و برای افراد با ذخیره کم ...

مرسی زینب جون از توضیحاتت 

میگم نتیجه بخش هست؟

واینکه یعنی برج 4 پری بشم تخمک کشی بشم 3روز بعدش میخوان انتقال بدن 

اخه من نمیتونم برام انتقال بدن چون مشکل انعقادی دارم دکتر ایمولوژی بهم گفته میکرو کردی برا انتقال باید قبلش بیای بهت یه سری سرم هست بدم بزنی حتما چون ازمایش ایمنی انعقادی دادم مشکل داشتم 

وسوال بعدی اینکه درد داشته باشم کدئین بخورم اشکال داره؟رو امپول گونال تاثیر منفی نداشته باشه شما چه مسکنی خوردید؟

وای ببخشید زیاد سوال پرسیدم اخه بار سوم میخوام تخمک کشی بشم نگرانم 

دودفعه قبل اصلا جنین درست نشد همش نارس بود این بار سوم بااین روش 

خداجونم شکرت بابت نعمتهای که بهم دادی😍
ممنونم قربون دلای مهربونتون برم که برام دعا میکنید❤ بخدا اشکم در میاد وقتی میبینم دوستایی دارم که ای ...

دوست عزیزم دستم ب دعاست خدامیدونه چ قد مخصوصا ک تجربه مشابهی داشتم خیلی ب یادت یودم فقط لال شده بودم ترجیح میدادم چیزی نگم

خیلیییی کار خوبی میکنی ک عجله نمیکنی به احتمال بالای نود و نه درصد سالمه انشالله که صد در صد سالمه، اینم از عوارض تکنولوژیه اون قسمت تاریک تکنولوژی ک باعث دردسر میشه دقیقا همینیه که شما رو این چن روز ازار داده، احتمال خطای بالای تکنولوژی ساخت بشر

...
عزیزم منم کاملا مثل شما بودم، آرامش داشته باش، اسم این سیکل آنتاگونیست هست، و برای افراد با ذخیره کم ...

زینب جون استرادیول تموم کردم چندروز بعدش پری میشم؟

زینب جون من الان روز 15 پری هستم 

از روز 21 پری باید شروع کنم استرادیول رو تا ده شب بعد قطع کنم روز دوم پری گونال شروع کنمم

شما هم اینطور بودید 

مرسی زینب جون از توضیحاتت  میگم نتیجه بخش هست؟ واینکه یعنی برج 4 پری بشم تخمک کشی بشم 3روز بع ...

گلم ان شاء الله این بار جواب میگیری ولی حسابی رو تغذیه و پیاده روی کار کن، گفتی به دکترت اینو؟ دفعه قبل هم همین بود سیکلت؟ 

می تونی بهونه درست کنی این ماه برات انتقال ندن بیفته بعدا ولی حتما باید آزمایش هات با سیکل پانکچر فاصله داشته باشه تا غلط درنیاد، حداقل اندازه سه تا پری

مرسی زینب جون از توضیحاتت  میگم نتیجه بخش هست؟ واینکه یعنی برج 4 پری بشم تخمک کشی بشم 3روز بع ...

مسکن اصلا نیاز نداشتم و نخوردم، این چه حرفیه هر سوالی داشتی بپرس تا اونجا که بلد باشم جواب میدم

2706