2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838749 بازدید | 670377 پست
دوستان کسی میدونه با مترو چطور کدوم ایستگاه سازمان انتقال خون نزدیکتره. و ازمایشگاه ونک نزدیکترین ا ...

عزیزم انتقال خونو یه بار من برا دوستان چک کردم متروی مصلی (از خروجی له سمت میزون آرژانتینش) پیاده بشه از اونجا اتوبوسهای میدون صنعت رو سوار بشه ظاهرا ایستگاه برج میلاد یا میلاد همچبن چیزی پیاده بشه نزدیکه.....

اون یکیو نمیدونم.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
صبا جون مبارکه عزیزم به سلامتی ان شاء ا... خواست خدا هم هست و هر دوشون به سلامت میان بغلت عزیزم عزی ...

مرسی لاله جون ان شاالله

نمیدونم واقعا امیدوارم فقط به همین دلیل بوده باشه. الان خیلی خیلی کم شده

نگران قل کوچیکه هستم جاش تنگه :(

برای کم بودن مایع کاری از دست من بر نمیاد؟ :(

فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ..دوستانم .. این ازمایشای تکمیلیو ..ایمونولوژیست هم میتونه بنویسه؟ من دفترچم یه ورقه دیگه دار ...

عزیزم بله ایمنیارو میتونی بدی ایمونولوژ بنویسه.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
عزیزجان ازمایش استرادیول دکتر منم قبل پانکچر مینویسه فقط به این خاطر که بدونه به نسبت بالا یا پایی ...

گلم ب من قرص استرادیول ک نداده گفتش چون انتقالت فریز هستش ب استرادیول نیاز نداری

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
2742

سلام به همگیی.   بچه ها من فردا عمل پانکچر دارم. الان برای بار دوم میخوام پانکچرکنم مشکلم اینه ک شوهرم برای نمونه دادن سختش  اون سری،قبلی خیلی طول دادتا  نمونه داد  از نظر از اسپرم سالم      برای فردا چی بهش بدم یا چکارکنم تا بتونه راحت نمونه بده   استرس گرفتتم  از الان 

هرکس راه حل یا پیشنهادی داره بهم بگه واقعا  موندم

بخاطرتمام داده هایت شکر   یا ارحم الراحمین    خدا یا به خودم خانواده ام سلامتی بده خدایا بهم فرزندانی،صالح وسالم عطا بفرما من ضعیفم تو قوی رحم کن بر من ضعیف یا ارحم الراحمین 

سلام دوستان 

یه سوال خارج از تاپیک بهم نخندید...

من چله بسم الله الرحمن الرحیم برداشته بودم دیروز حالم خوب نبود یادم رفت انجام بدم

حالا میتونم به نیت دیروز امروز بخونم یا باید از اول شروع کنم؟

خدایا به خاطر معجزه ای که مرا لایقش دانستی سپاسگزارم
سلام دوستان  یه سوال خارج از تاپیک بهم نخندید... من چله بسم الله الرحمن الرحیم برداشته بودم د ...

عزیزم باید از اول شروع کنی.   برام من خیلی دعا کن 

بخاطرتمام داده هایت شکر   یا ارحم الراحمین    خدا یا به خودم خانواده ام سلامتی بده خدایا بهم فرزندانی،صالح وسالم عطا بفرما من ضعیفم تو قوی رحم کن بر من ضعیف یا ارحم الراحمین 
سلام به همگیی.   بچه ها من فردا عمل پانکچر دارم. الان برای بار دوم میخوام پانکچرکنم مشکلم اینه ...

عزیزم به یلامتی.....

من برا مشکلت راهکار ندارم اما ایشالله بتونه موفق بشه.....

2738
عزیزم به یلامتی..... من برا مشکلت راهکار ندارم اما ایشالله بتونه موفق بشه.....

ممنون عزیزم شما باردارید برام خیلی دعا کنید. آنا ده ساله دم این دکترها هستم الان ک می نویسم دارم اشک میریزم  همش استرس ناراحتی. 

وای چقد سخته انشااله ایندفعه باردار میشیو نی نی خوشگلت میاد بغلت😊 دعا کن منم با بار اول بچه دار شم ...

فدات بشم عزیزم انشالله 

انشالله شما هم سری اول باردار میشی 

فقط اصلا نگران نباش به چیزای خوب فک کن تا برات خوب پیش بیاد 😍😍😍😍😙😙😙😙

خداجونم شکرت       
ممنون عزیزم شما باردارید برام خیلی دعا کنید. آنا ده ساله دم این دکترها هستم الان ک می نویسم دارم اشک ...

عزیزم خدا شاهده دلم میخواد همه با معجزه مامان بشن و از دست مطب دکترا خلاص بشن و فقط برا کنارل بارداری مطب برن.....

عزیزجان ازمایش استرادیول دکتر منم قبل پانکچر مینویسه فقط به این خاطر که بدونه به نسبت بالا یا پایی ...

گلم شمام هایپر شدین ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
سلام دوستاي خوبم . من آزمایش دادم . خداروشکر مثبت شد . 1614 . انشاالله روزی همه منتظرااااا

مباارکه عزیزم انشالله صحیح و سالم بیان بغلت

😄😄😄😚😚😚😙😙😐

خداجونم شکرت       
2706