2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671266 پست
عزیزم اینا فقط تستهای روتینن!!!!! که همه قبل شروع سیکل دادیم.....

آخه همینجوری که داشت مینوشت.. بهش گفتم ایمنی و انعقادیو بنویسید لطفا..گفت..نوشتم عزیزمم

الان چکار کنم من؟!

الان ایمنی انعقادی ننوشته هیچی؟

من پارسال مهر آزمایشای چربی و هورمون و تیروئید و قند و دادم...هرچی گفتم دوباره بنوییس اینارو ...گفت لازم نیست ..پارسال دادی کافیه 

به نظرت چکاپ کلی نباید دوباره بشم؟!

عزیزم من پلی کیستیکم. و تنبلی تخمدان 

شوهرمم مشکلی نداره 

2بار ای یو ای کردم نشد این ماه ای وی اف دارم 

دارم امپولامو میزنم فعلا

. خدایا اگر بنده مطیعی نیستم دوستانی دارم که به ذکرت مشغولند، به نعمت وجودشان و احترام مناجاتشان و دل پاکشان به ما نظر کن................... خدایا منو لایق مادر شدن کن قول میدم بهترین مامانه دنیا بشم ........خدایا دوستام یادت نره اونا هم چشم به رحمت و مهربونیت دارن ارزوهاشونو براورده کن ( امین)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگه مشکل خاصی نداشته باشه که منع بشه فکر نکنم ضرر کنه...... میتونه با احتیاط ترای کنه..... ف ...

سلام انای مهربون.عزیزم من خیلی تو تاپیکهای مربوط به میکرو گشتم همه میگفتن خوردن ویتامینdو امگا3 از قبل از سیکل خوبه.

میخواستم ببینم بنظرتون منم برم تهییه کنم و استفاده کنم؟

یکبار که ازمایش d3دادم پایین بود و دکتر یه قرص داد که فهته ای 1دونه بخورم.ولی دیگه قرصم تموم شد و ادامه هم ندادم.

الان همونd3روبگیرم یا d?

چجوری مصرفشون کنم؟

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....
همسره منم آزو هست  یه بار باردار شدم سقط شد  به دکتر گفتیم بهش ویتامین بده بخوره گفت مگه ...

باشه عزیزم ممنونم😚 راستی برای شما چجور بیوپسی انجام دادن با سوزن یا نمونه برداری کدومش بهتر شما میدونی

خدایا...شکرت😍
2731
باشه عزیزم ممنونم😚 راستی برای شما چجور بیوپسی انجام دادن با سوزن یا نمونه برداری کدومش بهتر شما مید ...

برای ما نمونه برداری بود 

اینکه کدومش بهتره نمیشه گف خوده دکتر تشخیص میده 

برای ما یه بار نمونه گرفتن فریز کردن 

یه بار نمونه گرفتن و انتقال دادن ولی سقط شد 

الان دوباره اگه خدا بخواد وارد سیکل شم دوباره شوهرم باید عمل کنه

خداجونم شکرت       
برای ما نمونه برداری بود  اینکه کدومش بهتره نمیشه گف خوده دکتر تشخیص میده  برای ما یه با ...

وای چقد سخته انشااله ایندفعه باردار میشیو نی نی خوشگلت میاد بغلت😊

دعا کن منم با بار اول بچه دار شم چون نه از نظر مالی نه از نظر روحی توان ندارم😔 خدا خودش به همه ی منتظرا نظر کنه به هممون بچه ی سالم و صالح بده 

خدایا...شکرت😍
سلام بچه ها منم این ماه میکرو دارم برام داعا کنید عشقا  کیا با اولین میکرو باردار شدن ؟؟

عزیزم ایشالله شما اولین بار مامانی.....

+ فکر کن فقط.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
آخه همینجوری که داشت مینوشت.. بهش گفتم ایمنی و انعقادیو بنویسید لطفا..گفت..نوشتم عزیزمم الان چکار ک ...

عزیزم چکاپ کلی نوشته.....

تیروئید و هورمونی و سی بی سی و پی تی تی و.....

ایمتی انعقادی فقط چند مورد روتین رو نوشته.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ممنون عزیزم فکرم مثبته ولی چون تجربه ندارم یکم امید میخوام که کسی با یه بار ای وی اف باردار شده باشه 

. خدایا اگر بنده مطیعی نیستم دوستانی دارم که به ذکرت مشغولند، به نعمت وجودشان و احترام مناجاتشان و دل پاکشان به ما نظر کن................... خدایا منو لایق مادر شدن کن قول میدم بهترین مامانه دنیا بشم ........خدایا دوستام یادت نره اونا هم چشم به رحمت و مهربونیت دارن ارزوهاشونو براورده کن ( امین)
عزیزم من پلی کیستیکم. و تنبلی تخمدان  شوهرمم مشکلی نداره  2بار ای یو ای کردم نشد این ماه ...

عزیزم همسرت مرکز ناباروری آز داده؟؟؟

سلام انای مهربون.عزیزم من خیلی تو تاپیکهای مربوط به میکرو گشتم همه میگفتن خوردن ویتامینdو امگا3 از ق ...

عزیزم ویتامین دی رو همینطوری نمیشه خورد به نظرم چک کن اگه بازم کمبود داری باید بخوری یا تزریق کنی.....

والا من کلا مکملم سر خود نمیخورم.....

دکترم هر چی تجویز کرده خوردم.....

من ویتامین دیم کم بود دکترم آمپولشو داد......

امگا سه هم بعد بارداریم داشتم.....

باشه حتما میپرسم ولی فک کنم انسدادی باشه

خوب عزیزم انسدادی باشه که باید درمان کنن چون ممکنه بعد درمان حتی طبیعیم باردار بشی.....

ممنون عزیزم فکرم مثبته ولی چون تجربه ندارم یکم امید میخوام که کسی با یه بار ای وی اف باردار شده باشه ...

عزیزم اگه مشکلی نباشه چرا که نه میتونی با اولین میکرو باردار بشی.....

2706