2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671269 پست
سلام مریم جون بالاخره کدوم دکتر و انتخاب کردی ؟ وارد سیکل میکرو شدی ؟

سلام فاطیما جون

من سیکلم رو با دکتر ذوالقدر شروع کردم،دکتر آصف جاه به من معرفی کردند ایشون رو.

شما تو چه مرحله ای هستین؟

لاله جون شاید این مثال شامل حال زین عزیز نباشه اما یادمه شادی جون بود اگه اشتباه نکنم تخمداناش لانه ...

انا جون اون زمان همون اوائل سیکلش بوده که مقدار استرادیول کم بوده این قدر
چون به قول شما فولیکول بالغ نداشته
اما فکر نکنم درست باشه مقدار استرادیول رو با فولیکول بالغ نسبت دار بدونیم
من دو سال قبل استرادیولم دو روز قبل از پانکچر 2000 و خورده ای بود در حالی که 21 دونه فولیکول بالغ داشتم
این سری هم نزدیک 3000 بود در حالی که 17 تا فولیکول بالغ داشتم

از طرفی در هر دو حالت هم هایپر بودم
سری قبل حتی مقدار استرا کم تر بود اما انتقالم کنسل شد اما این سری بیشتر بود اما انتقال دادن برام

تا جایی که من فهمیدم هایپر شدن رو از چند چنبه میشه بررسی کرد
یکی افرادی که فولیکول بالغ ندارن اما تعداد کل فولی ها اون قدر زیاده که نمیشه سیکل رو ادامه داد
یکی افرادی که تعداد فولی زیاد دارن اما بالغ هم هست تعداد زیادیش و سیکل تا انتها میره اما استرادیول نرماله
یکی افرادی که تعداد فولیکول زیاده و بالغ هستن اما استرا هم بالاست و شدت هایپری خیلی بیشتره

رحیم تو ، کریم تو، چو سیلِ غم رسید، تو      مرا دگر چه غم ز غم؟ امید ِ نا امید ، تو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم دقیق اما یادمه یه بار یکی از دوستان قبل پانکچر استرادیولش خیلی پایین بود پانکچرش کنسل شد.... ...

انا جون اون دوستمون فولیکول بالغ داشت؟

رحیم تو ، کریم تو، چو سیلِ غم رسید، تو      مرا دگر چه غم ز غم؟ امید ِ نا امید ، تو
مرسی گلم . فقط این آزمایش استرادیول و ضخامت رحم ب هم ربط دارن ؟؟؟

عزیزم.منم تو سیکل بودم.. سیکلم با ال دی شرو شد بعد پریود شدن، روز دوم رفتم سونو ک آمپولام شرو شد.گونادوپین مریونال ستروتاید.. که استفاده میکردم و مدام سونو میشدم و بعدم تاریخ پانکچرم مشخص شد... اصلا آز استرادیول ندادم.

بعد پانکچرم هایپر شدم که حسابی استراحت کردم.. بعد ک دوباره رفتم دکتر استرادیول داد بهم و اسپرین  بچه و سونو و دوتا آمپول..دوماهی شد تا انتقال... اصلا قبل پانکچر حرفی از استرادیول نبود.

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘
2731
برای همسرم این دوتا رنوشت

تست اسپرم و فکر کنم همون دی اف آی هست.....

اگه اشتباه نکنم هالو تستم یه چیزی تو همون مایه های دی اف آی بود اما مطمئن نیستم.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام بچه ها چند روزی نبودم امیدوارم خبرهای خوبی بوده باشه من امروز رفتم سونو یادتون باشه دوتا ساک ...

صبا جون مبارکه عزیزم به سلامتی
ان شاء ا... خواست خدا هم هست و هر دوشون به سلامت میان بغلت عزیزم

عزیزم نگران لکه بینی نباش
دکتر ظهیری خیلی بد و خشن سونو میکنه ، علت لک بینیت همینه
منم تا اولین سونو لک بینی نداشتم
اما همین که اولین سونو رو انجام داد همون حا به شدت خونریزی کردم
دستمالم کاملا خون خالی شد
خیلی ترسیدم به ماماش گفتم، اونم به دکتر گفت خانم دکتر لک بینی داره شیاف هم اضافه کنه؟
منم یه چشم غره زدم بهش :)))) گفتم من نگفتم لک بینی دارم، گفتم الان بعد از سونو خونریزی کردم !!
دکتر هم گفت هیچی نیست اگه ادامه داشت شیاف اضافه کن !!

میخوام بگم نترسی
به خاطر سونو این لک ها ایجاد شده استراحت کن خوب میشی

انا جون چرا نمیری بیمارستان چک کنن ببینن انقباض هست یا نه ؟

لاله جون یه پیغام دارم واست.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
خوب پانکچر چ ربطی داره اینجوری خوب خطرناکتر میشد بهش . تخمکا رو میکشیدن خوب

فولیکولاش بالغ نبودن
همون اوائل سیکل این جوری شد کنسل کردن ادامه اش رو

عزیزم برا من چ جوریه همینطور ک دکتر تند تند میگفت من شنیدم احتمالا گفتش ک از راستش ۴ تا سایز ۱۲ و یک ...

احتمالا هایپر رو هستی
سفیده تخم مرغ رو شروع کن
فک کنم بالای 14 تا فولیکول داری

من هم به این موضوع که برای خودم هم اتفاق افتاده شک کردم،شما از دکترتون پرسیدین ببینین چی میگه ؟من خو ...

اونایی که اندومتریوز دارن ، وقتی شدت اندو کم و زیاد میشه عدد ذخیره کم و زیاد میشه
چون اندو تخمدان رو تحت تاثیر قرار میده و ایجاد خطا میکنه تو عدد ذخیره

سلام به همگی آنا جون اگه منو یادت باشه ماه پیش آزمایشم منفی شد، سه بار انتقال جنین داشتم که متاسفان ...

عزیزم آز همسرتون باری میکرو خوبه
دی اف ای و کروماتین هم عالین

ترسم از اینه ک آزمایش استرادیول برام نوشتن . یعنی استرادیول فقط ب اونا ک احتمال هایپری دارن مینویسن ...

عزیزم ترس نداره
شما عدد ذخیره ات بالاست و احتمالا تا روز پانکچر دو بار دیگه هم استرادیول رو تکرار میکنن

انا جون اون دوستمون فولیکول بالغ داشت؟

نه عزیزم از روز ۸ سیکلشو کلا کنسل کردن چون اصلا دیگه ادامه ندادن چون براش خطر جانی داشت......

فولیاش غیر قابل شمارش بودن دیگه ادامه ندادن.....

2706