2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842420 بازدید | 670584 پست
سلام جونم خواهش میکنم وظیفمه ممنون از دعای قشنگت قشنگم وظیفمه کلا شد با هزینه آزمایشگاه پاتولوژی ۲ ...

زنده باشی گلم 

ایشالا ک این سری دیگه نتیجه میگیری و راحت میشی ازین دکتر رفتنا 😘🥰🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گیرم که باخته ام !!! اما کسی جرات ندارد به من دست بزند یا از صفحه بازی بیرونم بیندازد . شوخی که نی ...

یه چند وقت درگیر خودم بودمو حالم بد بود

اما پیاماتو میخوندم تازه امروز یکم 🤌 بهترم

مراقب خودت باش نفسم بابت مامان بزرگتم متاسفم

گل این تاپیکمون تو بودی برات دعا میکنم هر جور که زندگی میکنی همینطور شادو پر انرژی بمونی 😍😍😍

کاش همه چیز به وقتش برات اتفاق بیفته 🥺 همون موقع که ذوقشو داری ☺️وگرنه گذر زمان⏱️همه چیز رو برات بی رنگ میکنه...🤍
سلام طوطیان جان خوبی عزیزم  کارت ملی و شناسنامه عکس صفحه اول و دوم بعد هم آخرین مدارک پزشکی و ...

اخرین مدارک یعنی چیو ارسال کنم 

اخرین سونو ؟فاکتور اخرین انتقال ؟دقیقا نمیدونم چی؟

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
2731
سلام جونم خواهش میکنم وظیفمه ممنون از دعای قشنگت قشنگم وظیفمه کلا شد با هزینه آزمایشگاه پاتولوژی ۲ ...

برداشتن میوم هارو؟ ان شاالله پر خیر و برکت باشه

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
ن عزیزم با بیهوشی بود بدن من استانه دردش کمتره

آره منم تو هر دو تا بعد بیدارشدن از بیهوشی درد زیادی داشتم. البته تا برسیم خوب میشدم. 

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
زنده باشی گلم  ایشالا ک این سری دیگه نتیجه میگیری و راحت میشی ازین دکتر رفتنا 😘🥰🌹

انشاالله انشاالله انشاالله ممنون از دعای قشنگت انشاالله همه منتظرا

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
2740
اخرین مدارک یعنی چیو ارسال کنم  اخرین سونو ؟فاکتور اخرین انتقال ؟دقیقا نمیدونم چی؟

اخرین سونو کارت جنین آخرین آزمایش همسر آخرین پیشنهاد دکتر مثلا نسخه هیسترو دکترمو فرستادم براشون فقط عکساتونو ادیت کنین کوچیک کنین تا ارسال بشه

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
برداشتن میوم هارو؟ ان شاالله پر خیر و برکت باشه

ن عزیزم اونا رو برنداشتن هنوز خوده دکتر و ندیدم پرستار گفت دکتر گفت یا با جواب پاتولوژی بیاد مطب یا پریودی روز اول 

آره منم تو هر دو تا بعد بیدارشدن از بیهوشی درد زیادی داشتم. البته تا برسیم خوب میشدم. 

عزیزم🥺🫂😘

به سلامتی 🥰🥳ان شاالله عزیزم چهار ده روز دیگه دلتون و دل ما شاد میشه این پیام رو ندیده بودم برام با ...

قربونت برم ممنونم عزیزم 😘💚

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈
سلام تو سیکل انتقال جنین ک با تحریک تخمدان باشه و استرادیول نباشه آمپول آزاد سازی هم میدن ک تخمک آز ...

سلام

معمولا آمپول آزادسازی می دن بله

پروژسترون هم به صورت شیاف از روز انتقال تجویز میشه

سیکل استرادیول معمولا آمپول و شیاف با همه

ولی من یادم نیست از کی توی سیکل استرادیول پروژسترون تجویز میشه.

واییی من چرا اونجوری شدم از صبح صدبار گریه کردم تو تلویزیون هر کی دلش پر میشه من زار میزنم جوجه ی م ...

آخی عزیزم، ☺️ ای جان

پروانه جون شما آمپول بتا رو کی زدی؟

2706