2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6868898 بازدید | 672625 پست
بله درست میگین خودمم معتقدم که خودمون میتونیم از این شرایط خودمون رو رها کنیم ولی یکسری آدمها سختتر ...

صد درصدصبرهمه بنیشون یک اندازه نیس. ولی اول واخرفکروذهن ماست ک ما روب جهت مثبت یامنفی سوق میده بایدفکرای خوب بکنیم تاازابن همه سختی وتلخی راحت بگذریم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگر در #مشكلى_سخت گرفتار شدى

در كتاب صحيفه الامان آمده است اگر در محنتى گرفتار باشى هفتاد مرتبه بگو: 🌟

یا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی🌼

بسيار #مجرب است 😍

✅️بزنید

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
[QUOTE=343217519]متوجه ام که علایم بارداری خیلی زوده داشته باشم... ولی نمیفهمم چرا هست.. شاید عوارض ...

😍🫀

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
انشاالله بچت مثل خودت هول باشه همه چیزش تند تند پیش بره😆😆😆

😍🫀

خوب پس هر جور که راحتی انجام بده که استرس نگیری مهم هم همینه ❤

😘😘

مممنونم عزيزم، این توضیحاتتون خیلی شبیه سیکل لانگ پانکچری بود که الان داشتم فقط بجای استرادیول گونا ...

ممکنه برای شما یه روش دیگه انجام بدن من هر سه انتقالم با یه دکتر بود و روشش برای من اینطوری بود .آره یکم جابجایی آمپول و تزریقش وقتی کسی خونه باشه و خبرم نداشته باشن سخته .امیدوارم شرایط خوب پیش بره براتون .خودتون یا همسرتونتزریق میکنین یا بیرون میرین خودتون خونه اگه بزنین راحتتر میشه رفت تو اتاق و تزریق رو انجام داد.کی به سلامتی برای انتقال میرید ؟ 

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
آره همه چی مؤثره استرس هیجان آب‌وهوا..... راستی رادیس جان بسلامتی کی انتقال میدی

من بعد از مدتها تازه تونستم مجوز دکتر روماتولوژی رو بگیرم که میتونم انتقال بدم الانم وقت گرفتم یکسری چک آبها رو انجام بدم ، اگه اوکی باشه بعد میرم برای انتقال نمیدونم فکر کنم یکی دوماه آینده بشه اگه چیز جدیدی اضافه نشه 😃

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
صد درصدصبرهمه بنیشون یک اندازه نیس. ولی اول واخرفکروذهن ماست ک ما روب جهت مثبت یامنفی سوق میده بایدف ...

👌👌

ااای وای😭😭😭😭 قلبم از جا کنده شد.الهی خدا خییلی زود دلتو آروم کنه😭اگه تونستی کتاب آرامبخش دل داغ ...

خیییییلی حالم بده 😭😭😭😭😭😭😭😭خیییلی همه جا دنبال دخترمم چرا خدا با من اینکار رو کرد چرا چی تو من دیده با داغ ک گذاشت رو قلبم 

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچه دلم خواست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود....