2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6865424 بازدید | 672350 پست
مرسی گلم همچنین برای شما و همه دوستان الان متوجه شدم هیسترو انجام دادین بسلامتی ایشالا ک این سری دو ...

سلام جونم خواهش میکنم وظیفمه

ممنون از دعای قشنگت قشنگم وظیفمه

کلا شد با هزینه آزمایشگاه پاتولوژی ۲۶۰۰

دکتر خودش پیشنهاد داد هم بخاطر دیدن وضعیت میوم هام هم علت دو بار منفی وپیکبار ندیدن جنین

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
سلام عزیزم وقت وعاقبتتون بخیر.اومدم پیام بذارم پیام شما دیدم رعنا جون.من ۴ روزه زایمان کردم ودخترم ص ...

مبااااارکت باشه شادی جون، الهی شکر لحظه ای ک منتظرش بودی و لمس کردی

قدمش پر از خیر و برکت نازنین

❣️نُه ماه انتظار، نَه...سال‌ها انتظار برای بوئیدنت، بوسیدنت و...❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فاطمه مگه بیهوش نکردن ؟ یا بعدش درد داشتی ؟

ن عزیزم با بیهوشی بود بدن من استانه دردش کمتره

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
فاطمه یعنی میشه از همین فرزندان غدیر دوبار وام گرفت ؟ من فکر میکردم اگه یه بار بگیریم دیگه بار دوم ...

بله عزیزم منم باور می‌کنی وقتی با مسوول وام خودم حرف میزدم تو ایتا خیلی خوشحال شدم که باز وام میدن واقعا به درد خورد خدا ازشون راضی باشه حتما اقدام کن انشاالله که به دردت بخوره و میخوره

2731
عزیز دلم🥹♥️ فاطمه ی قشنگم  انشالله یکی از همون معجزه ها برای شما رقم بخوره کمو بیش پیام. ...

مامان پاتمه چه بخوای چه نخوای این اسم و یدک میکشی تا روز زایمانت میگم من دلسرد نمیشم از این حجم از انرژیت باورت میشه با دیدن این انرژی منِ۳۸ساله دوباره امیدوار شدم و رفتم هیسترو پس دلسرد نشو دختر انشاالله که باز باروحیه شروع می‌کنی چه طبیعی اقدام کنی و از معجزه خدا غافل نشی چه با آی وی اف

دوستت دارم

گلم شما وام فرزندان غدیر رو گرفتید؟ شرایطش چی هست؟ برای دادن وام از همسایه ها یا محل کار تحقیق میک ...

ن از هیشکی تحقیق نمیکنن اونا بهمون اعتماد میکنن ما هم به اونا شرایط وام روند درمان هستش که براشون مدارکشو می‌فرستین و اینکه چند مدت منتظرین و بقیه حرفا فقط حین پاسخ دادن حتما مدارک شناسایی شماره شباخودتون و همسرتون و کسی که میخوایین پول به حسابش واریز بشه رو داشته باشین چون من فقط دو ساعت دنبال اینا بودم😅😅

بعد اینبار نیاز به مراجعه به بانک نبود بار اول باید به بانک مراجعه کردیم که من میخواستم  حساب خودم واریز کردم و سخت بود چون ممکن بود به روز انتقالم بیافته برای امضا مدارک و استرس داشتم برا همین به حساب همسرم واریز کردم اما الان غیر حضوری شد و راحته 

و نحوه ی پرداخت اقساط هم براتون تو ایتا ارسال میشه و از طریق خودپرداز پرداخت میکنین یا همراه بانک 

انشاالله برا همه مون مثمر ثمر واقع بشه

:))))) میگم خوب شد منفی شد  وگرنه با این شرایط هیچ کاری نمیتونستم بکنم امروز مهمون هایی که ا ...

عزیزم 🫂🥺

نمیدونم الهه جون من درگیر خاکسپاری بودم فقط زنگ زدم جوابو گرفتم گفت منفیه دیگه نپرسیدم چنده

دختر خوب امروز سرت خلوت شد زنگ بزن تیترشو بپرس گلم یا همسرتو بفرست بره بگیره جوابو . لعنت به این بی بی چک هایی که زود زدی  و تو رو انقدر زود نا امید کرد فدات شم 

نه عزیزم من ساروگیت هستم تخمک و اسپرم مال من نیست ولی چون از خون صحبت کردید گفتم به هرحال خون من این ...

عزیزم نگران نباش. برای انتخاب دونر خیلی مسایل مثل گروه خونی قد و هیکل و قیافه نسبی را لحاظ میکنن تا حداکثر شباهت ایجاد بشه. برای شما قطعا این اتفاق نمی افته. حالا به فرض حداقل. شباهتی هم پیش بیاد، تا حالا براتون پیش نیومده یکیو ببینید خیلی شباهت به کسی داشته باشه بدون هیچ قرابتی؟ پس نگران نباش

قربونت برم عزیزدلم  نه دیگه ندارم

خیلی متاسفم عزیزم. دیشب هرکار کردم پیامت ریپلای نشد. امیدوارم خدا دلتو به زودی شاد کنه و طبیعی مادر بشی. از لطف و کرم خدا نا امید نباش. مگه چند سالته اینقدر نا امید حرف زده بودی. خدا که بخواد ذخیره و سن و سال مهم نیست.دیشب برای آرامش دلت صلوات فرستادم

2706