2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6865610 بازدید | 672357 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم چرا اینقد دیر شروع کردی گندمک جان شما سال ۸۹گفتی انتقال داشتی درسته ؟ عزیزم بزار یکم روبراه ...

اخه من بعداز ای وی اف سال ۹۰ خودم دیگه پریود نشدم برا همین همسرم مخالفت کرد و اجازه نداد مجدد انجام بدم 

اخر دید خانواده اش خیلی زخم زبون میزنن و اذیتم میکنن

راضی شد گفت ی بار دیگه انجام بدیم شاید اینبار خدا خواست نتیجه گرفتیم که اینبارم خدا نخواست 

اره ی مدت بگذره بعد اگه همسرم اجازه بده حتما به امید خدا میرم دنبالش انشاالله 

عزیزم خیلی التماس دعا دارم 🙏

الهی و ربی من لی غیرک
اخرین سونو کارت جنین آخرین آزمایش همسر آخرین پیشنهاد دکتر مثلا نسخه هیسترو دکترمو فرستادم براشون فقط ...

مرسی عزیزم

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
بله عزیزم من دیروز زدم با یکیم جمعه البته اگه منظورت اچ سی جی باشه همونی که تستو مثبت میکنه 

بله عزیزم منظورم همونه. دیگه نداری؟

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈
ن عزیزم اونا رو برنداشتن هنوز خوده دکتر و ندیدم پرستار گفت دکتر گفت یا با جواب پاتولوژی بیاد مطب یا ...

پس حتما مشکل ساز نیستن. ان شاالله خیلی زود بری تو سیکل و بعدم خوش خبر بیای

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
سلام سلطان بیبیچک وارد میشود  من یک عدد انتقالیه ۱۳هم هستم امشب روز ۴ انتقال ✋️✋️✋️✋️با بیبی چ ...

سلطان جان جنین من خیلی زود لانه گزینی کرده بود و هفته پنج قلبش میزد و همه انتقالیهایی که با من بودن جنین هنوز قلب نداشت و مال من داشت

بازم روز چهار منفی بودا🤭 غصه نخوری یوقت

بله عزیزم من دیروز زدم با یکیم جمعه البته اگه منظورت اچ سی جی باشه همونی که تستو مثبت میکنه 

سلام‌پروانه‌جون.خوبی

منویادته.به‌سلامتی‌انتقال‌دادی؟

اینبارکجاتخمک‌کشی‌کردی.چندتاجنین

منم‌امروز۱۱انتقالم

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
پس حتما مشکل ساز نیستن. ان شاالله خیلی زود بری تو سیکل و بعدم خوش خبر بیای

توکل بخدا ممنون از دعای قشنگت قشنگم😍🙏

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏

خانم های مهربون تو را به خدا برامنم دعا کنید من باید رحم اجاره کنم برا بار دوم خیلی ناراحت وافسرده شدم کسی بوده اینجا با رحم اجاره بار دار شده باشه  اینجا کسی رحم جایگذین هست که نتیجه گرفته باشه چه کارایی کرده که مثبت شده؟ 

دکتر بودم بعد تو راه برگشت زدم تو ماشین یکم اذیت شدم بعد یه نطقه قرمز شده درد داره منم فشارم افتاد ح ...

الان که حالت بهتر شده ان شاالله 

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
عزیزم نگران نباش. برای انتخاب دونر خیلی مسایل مثل گروه خونی قد و هیکل و قیافه نسبی را لحاظ میکنن تا ...

مرسی عزیزم آره اشکالی نداره یکمم باشه من قصد ندارم ببینم اصلا بچه رو

الان که حالت بهتر شده ان شاالله 

الان خیلی سردرد شدید دارم بعد حرارت بدنم خیلی زیاد بود الان سرد شده بدنم نمیدونم فشارم پایینه فک کنم حالا باید برم فشارمو بگیرم خدا کنه کاری نشده باشه 

2706