2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6836560 بازدید | 670270 پست
فداتشم عزیزدلم.فقط خودامام رضا میدونست ب من چیا گذشته وقتی شهریور جورنشد برم یه جورایی تودلم باهاش ق ...

وای عزیزدلم😭😭😭قربون دلت بشم.امام رضا خیلی مهربونه مطمئن باش اینا نشونست که داره بهت میگه هواتو داریم پس توکل کن فقط به خدا وائمه انشاءالله اینبار حتما جواب مثبت میگیری

ربِ لا تَذرنی فرداً واَنتَ خیرالوارثین🙏👨‍👩‍👧‍👦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه اروم میشی حتمابرو .میدونی من ۸سالگی مشهدرفته بودم وقتی این مشکلا برام پیش اومد حس میکردم تامشهدن ...

خوش به حالت عزیزم رفتی مشهد اومدی منم دلم میخواست برم فعلا که نشده انشالله بعد مثبت شدم اجازشو دکتر بده نیرم اگه ن که میمونه بعد زایمان با نی نی هام میرم

برا ی شفای مادرم صلوات میفرستی بودم انداختنم بیرون دوباره برگشتم
خداروشکرعزیزدلم مبارکت باشه انشاالله همه چی تاآخربخ خیرووخوبی بگذره برات گلم شمابودی بعدازانتقالت هی ...

ممنون علایم خاصی نداشتم روز ۳بعد انتقال لک قهوهای ۲بار دیدم و روز ۱۰ و ۱۱ درد معده و شکم ...یه حس ویبره هم تو رحمم بود همینا 

2742
ممنون علایم خاصی نداشتم روز ۳بعد انتقال لک قهوهای ۲بار دیدم و روز ۱۰ و ۱۱ درد معده و شکم ...یه حس وی ...

خوشگل خانوم همه چی روبه راهه چند وقته پیدات نمیکنم

دیشب دکتر رفتی چی شد

باور میکنی دیشب دوراز جونت سردرد بدی گرفتم دیگه نتونستم برم اصلا توخودم ندیدم ساعت۱۱پاشم برم نیم ساعتم توراه باید باشم دیگه ولش کردم گفتم این هفته برم آخه نوبتت هم نمیدن لامصبا بخدا این دوسه روزه فقط دارم التماس منشیا میکنم اصلا دلشون رحم نمیادحالا نوبت اینترنتی گرفتم واسه یه دکتردیگه 

خوشگل خانوم همه چی روبه راهه چند وقته پیدات نمیکنم

مرسی عزیزم بله شکر دیروز سونوی قلب رفتم  شکر خدا خوب بود خیلی تهوع و درد معده دارم همش افتادم یه جا بی حال و بی رمق ....

2738
مرسی عزیزم بله شکر دیروز سونوی قلب رفتم  شکر خدا خوب بود خیلی تهوع و درد معده دارم همش افتادم ی ...

خداروشکر ایشالله سالم بغلش کنی عیب نداره اینا زیبایی های مادرانس تحمل کن 

باور میکنی دیشب دوراز جونت سردرد بدی گرفتم دیگه نتونستم برم اصلا توخودم ندیدم ساعت۱۱پاشم برم نیم ساع ...

حتماباید دکتر ایمونولوژی بنویسه برات؟ ای بابا شهرستانا این دردسرای نوبتدهی رو دارن.استرادیول راحت پیداکردی

حتماباید دکتر ایمونولوژی بنویسه برات؟ ای بابا شهرستانا این دردسرای نوبتدهی رو دارن.استرادیول راحت پی ...

بله دکترم خودش نمیده باید برم پیش ایمونولوژی اینقد دردسر داره بخدا یه جاهم کنار هم نیست مطباشون فاصله داره ازهم شهرستان خیلی دردسره یه مرکز نیست که همه چیش پیش هم باشه.استرادیولو من ازتابستانه دوتا دوتا از داروخونه جمع کردم الانم که نیست اکه باشه بیشتراز دورق نمیدن حالا من شکرخدا از تابستون داشتم

بله دکترم خودش نمیده باید برم پیش ایمونولوژی اینقد دردسر داره بخدا یه جاهم کنار هم نیست مطباشون فاصل ...

منم مطب میرم مرکز نمیرم باباشلوغن و دردسر دارن .من ۶ورق از انتقالای قبلم دارم بقیه شم دوستم دکتر داروخانس برام میاره فقط گفتم ببینم دکتر بازم همونو میده یانه.

حتماباید دکتر ایمونولوژی بنویسه برات؟ ای بابا شهرستانا این دردسرای نوبتدهی رو دارن.استرادیول راحت پی ...

باورت میشه تا جوابو دکترم دید کفت فوری برو ایمونولوژی نامه هم بهم داد بعدم گفت بیا پیشم سه تا دکتر سر زدم هرچی التماس حتی نامه هم بهش دادم اصلا قبول نکردن هیچ دست خالی برکشتم پیش دکترم الان این سرمه هم دردسر دکتر گفت کوپنی وچندتا جا باید بری تایید کنی خودتت میدونی این مرداهم غر غرو واقعا موندم دیگه

منم مطب میرم مرکز نمیرم باباشلوغن و دردسر دارن .من ۶ورق از انتقالای قبلم دارم بقیه شم دوستم دکتر دار ...

من الان روزی شش تا میخورم.هر۸ساعت ۲تا باهم میندازم بالا.اینماه آندومترم خیلی نازک بود

منم مطب میرم مرکز نمیرم باباشلوغن و دردسر دارن .من ۶ورق از انتقالای قبلم دارم بقیه شم دوستم دکتر دار ...

من الان لوبیاسبز خریدم آبپز میکنم میخورم آناناسو موز هم خوبه که فعلا هنوز نخریدم اینا گرمن خوبه برای اندومتر آب زیاد من الان هریه دقیقه دستشوییم بخاطر اب

2706