2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
سلام دوستان من شنبه وقت ازمایش بتامه ولی امروز بی بی چکم منفی شد😔😔😔

عزیز شاید زود زدی انشاءالله که خدا برات معجزه کنه وآزمایشت شنبه مثبت بشه 

ربِ لا تَذرنی فرداً واَنتَ خیرالوارثین🙏👨‍👩‍👧‍👦
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان .یه مشورت میخام.به نظرتون یه مشهدبرم وبیام انتقال بدم.یابرم انتقال بدون مسافرت.؟

اگر باهاش ارامش میگیری و حس میکنی اثر خوبی تو مثبت شدنت داره چرا که نه حتما برو

انشاالله امام رضام بهت نظر میکنه

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2731
حداقل ٣ روز بايد اسپرين و هپارين را قطع كنيد قبل اين ازمايش

سیلویا جان سلام. برای زدن واکسن کرونا و واکسن آنفلونزا چی ؟ برای اونا هم باید آسپرین و انوکسا قطع بشه؟ پردینزیون چی ؟

خدایا سپاسگزارم خدایا شکرت
ویتامین دی بدنت کمه؟ ببین من تودم ب شدت جذب ویتامین دی بدنم کمه.مثلا دوسال پیش ۵بود یعنی فاجعه بود ه ...

دکتر به من گفت هفته ی یک دونه ۵۰۰۰۰ بخورم 

از کف پا تا قوزک و زانواهام و کمرم درد دارم ممکنه از کمبود ویتامین دی باشه ؟

رکسانا جون شما که کمبود دی داشتی علایمی هم داری؟

😍لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 😍
سلام دوستان .یه مشورت میخام.به نظرتون یه مشهدبرم وبیام انتقال بدم.یابرم انتقال بدون مسافرت.؟

اگه اروم میشی حتمابرو .میدونی من ۸سالگی مشهدرفته بودم وقتی این مشکلا برام پیش اومد حس میکردم تامشهدنرم و خونه م رو عوض نکنم هیچوقت بچه دارنمیشم این حس بد همیشه همراهم بود.از بعدانتقال دومم بطور معجزه آسایی ما خونه سازمانی بهمون دادن و فقط دلم میگفت ک دیگه مشهدمونده اما هرکاری کردم جورنمیشد برم تاماه قبل ک اگه بگم هنوزم توشوکم ک چطور رفتم و اومدم بخدا دروغ نگفتم انقد ک بدون هیچ برنامه ای رفتم.الان دیگه دلم ارومه ک همه کار کردم و باارامش میرم براانتقال

دکتر به من گفت هفته ی یک دونه ۵۰۰۰۰ بخورم  از کف پا تا قوزک و زانواهام و کمرم درد دارم ممکنه ا ...

منم ویتامین دیم خیلی کم بود همش کمروپاهام دردمیکرد دکتر هفته ای یدونه گفت بخورم الان شکرخدا بهترم نسبت به اول.ویتامین دی پایین باشه خیلی بده

اگه اروم میشی حتمابرو .میدونی من ۸سالگی مشهدرفته بودم وقتی این مشکلا برام پیش اومد حس میکردم تامشهدن ...

وای رکسانا جون خوشبحالت که توفیق زیارت داشتی عزیزم انشاءالله که امام رضا به دلت نگاهی بندازه.منم میخواستم ماه قبل برم ولی متاسفانه کارت واکسن نداشتم که بتونم بلیط بگیرم دیگه هم الان نمیشه انشاءالله سال دیگه با نی نی هامون بریم به پاپوش انشاءالله

پس رویان رفتی حتما بگو تعیین جنسیتی چون یسری پزشک ها مثل دکتر مشایخی تعیین جنسیت قبول نمی کنن. ابن س ...

میدونید مام چقدر میشه؟

فقط میخام جاش خوب باشه

برای حل مشکل برادرم صلوات میفرستی دوست گلم❤️
وای رکسانا جون خوشبحالت که توفیق زیارت داشتی عزیزم انشاءالله که امام رضا به دلت نگاهی بندازه.منم میخ ...

فداتشم عزیزدلم.فقط خودامام رضا میدونست ب من چیا گذشته وقتی شهریور جورنشد برم یه جورایی تودلم باهاش قهرکردم گفتم نمیرم تا بچه دارنشم اما وقتی توابان ازجایی ک ب ذهنمم نمیرسید جورشدبرم فهمیدم ک هواموداره😭😭😭😭شب اخری ک مشهد خوابیدم باورت میشه اگه بگم گفتم بهم یه نشونه بده شب خواب دیدم بی بی چکم مثبت شده و حامله م😭😭😭😭😭زنداداشمم هفته قبل خواب دیده ک ۸ماهه حامله م من همه اینارو یه نشونه میدونم.

عزیزم ان شاالله با دوقلوهات بری امام رضاخیلی مهربونه خیلی.

سلام خوبی عزیزم الان پیامتو خوندم خداروشکر خیلی خوشحال شدم انشالله بارداری راحتی داشته باشی عزیزم من ...

ممنون عزیزم شما داروهاتو کم کردن ؟من فقط یه استرادیول و کم کرد ؟۳تا شیاف و ۲تا استرادیول زیاده نه ؟