2752
2734

. منم بهشون میگم مثه بعضیا بی عرضه نیستم 

ک نتونم از پسه چهارتا کتابه راهنمایی بر بیام

راست میگن نمیتونی منم میگم نمیتونی 

کسی می‌تونه که گوشی بزار‌ه کنار حرف بقیه هم گوش نکنه فقط بخونه 

خوندن هم اصلا سخت نیست مهم علاقه س

کارتوخونه معتبر میخوای تاپیک اخرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
راست میگن نمیتونی منم میگم نمیتونی  کسی می‌تونه که گوشی بزار‌ه کنار حرف بقیه هم گوش نکنه فقط ب ...

شما از کجا میدونی خیلی گوشی دستشه؟! 

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 
وقتی بزرگ شدی میفهمی 

اهاا یعنی بزرگی از نظر شما اینه که ندیده بگی کی از گوشی بیشتر استفاده میکنه؟ عجب بزرگی ای

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 

اگه تلاش کنی با تمام وجودت خدا قطعا جواب این تلاشات رو میده وگرنه باید ب عادل بودن خدا شک کرد و ب حرفای منفی توجهی نکن‌ .صبوری کن و اخر بهشون نشون بده که تونستی.و تو مسیر موفقیت جا نزن یادت باشه گریه داره کلافگی داره خستگی داره ترد شدن داره ...فایتینگ💪🏻و اینکه یه زندگی خصوصی همیشه برنده هس مخفی نگهش‌دار تا زمانی که برنده بشی🙂👍🏻

اهاا یعنی بزرگی از نظر شما اینه که ندیده بگی کی از گوشی بیشتر استفاده میکنه؟ عجب بزرگی ای

نه بزرگ بشی عقل ت کار می‌کنه میفهمی 

که لازم نیست به خودت سخت بگیری 

تاپیک ها یه نگاه می‌ندازی 

اقتضای سن ته اشکالی نداره عزیزم 

نه بزرگ بشی عقل ت کار می‌کنه میفهمی  که لازم نیست به خودت سخت بگیری  تاپیک ها یه نگاه می ...

باشه درست میگین

یک کلمه میگفتین تاپیک های قبلشو نگاه کن. همین. 

باشه درست میگین یک کلمه میگفتین تاپیک های قبلشو نگاه کن. همین. 

😂 خب تو جبهه گرفتی عزیزم 

بابا شق القمر که لازم نیست 

همیشه تاپیک های طرف ببین

معلومه ساعت تاریخ ش