2733
2734
عنوان

شوهرم کتکم زد😢😔

1301 بازدید | 62 پست

چند وقته که شوهرم خیلی بد دهن شده بحثمون که میشه چشمهاشو رو همه چی میبنده و حرفایی بهم میزنه که توش

میمونم و معنی هاشون رو باید برم تو گوگل سرچ کنم 😟

دیشب خونه پدرشوهرم بودیم من تصمیم گرفتم برم بهش همه چیزو بهش بگم که به شوهرم تذکر بده .داشت اخبار میدید رفتم نشستم پهلوش گفتم پدر جان تاحالا شده من از شما چیزی بخوام؟  به شوخی گفت کم نه منم گفتم  : یه کاری بگم انجام میدین 

گفت دوتا بگو.گفتم میشه به کوروش بگید یکم تو صحبت کردنش با من تجدید نظر کنه اخه حرف شما رو میخونه رو کرد گفت کوروش حرفی زده؟ کاری کرده ؟ گفتم وقتایی که حرفمون میشه چیزایی که لیاقت خودشه رو به من میگه و 

تحقیرم می‌کنه 

و دقیق گفتم که چیا گفته اونم صورتش در هم شد اخماش رفت تو هم شوهرمو صدا زد شوهرم اومد گفت جانم گفت بشین کارت دارم شوهرم هم نشست بغل دستش .

گفت من تورو اینجوری تربیت کردم تو اینجوری بزرگ شدی ؟ کارت به جایی رسیده به زنت فحش پدر میدی 

شوهرم گفت : من کی فحش پدر دادم ؟ بعد مثل میرغضبا بهم نگاه کرد گفت : ترانه جان تو از من فحش شنیدی ؟ و ابرو هاشو انداخت بالا که یعنی بگو نه و بهم چشم غره هم رفت .منم چون ترسیده بودم گفتم نه تازگیا اخلاقش عوض شده 

ولی پدرشوهرم معلوم بود باور نکرده چون قیافش قشنگ علامت تعجب بود.و چون خیلی جو سنگینی بودم گفتم من میرم تو اشپزخونه به مامان کمک کنم 

تا آخر شب شوهرم بد نگام می‌کرد و همش تو خودش بود یکی دوساعت بعدش پاشدیم بریم تو راه که اصلا یه کلمه هم باهام حرف نزد وقتی رفتیم خونه در واحدو باز کرد و رف

کنار که من اول برم تو هنوز کفش هامو در نیاورده بودم که با لگد از پشت پرتم کرد وسط هال منم یهو  جا خوردم گفتم : چته بی شرف  داغونم کردی 

یهو بهم حمله کرد گردنمو با دوتا دستاش گرفت فشار داد .

گفت الان یه بی شرفی بهت نشون میدم😖 که بفهمی بی شرف کیه .چغلی منو به بابام میکنی ؟ منو پیش بابام خراب میکنی ؟ 

اکسیژن کم آوردم از شوکی که بهم وارد شد خون دماغ شدم اونم وقتی دید داره ازم خون میره ولم کرد 

مثل بدبختا کز کردم یه گوشه شروع کردم به گریه کردن 😣

اونم گفت اشک تمساح نریز ابغوره بگیری چشماتو از کاسه در میارم حقت بود 

ای کاش دستم میشکست عقد نامه رو امضا نمیکردم🥲🥲

از طرز نوشتن تایپ کردنت. بدم

اومد بیش از اندازع مسخره لوس بود

نخوندم 

یعنی بیشتر از چند خط نتونستم بخونم😵‍💫

واقعا فکر کردین ؟من انقدر حوصله دارم که طلاق بگیرم ؟؟            من واقعا حوصله ندارم  بخام این زندگی  این همسر این خانواده رو ترک کنم  که بخام  دوباره ..ازدواج کنم تشکیل خانواده بدم...دوباره  ۳سال طول بکشه  فرمان اون  زندگی  اون مرد  اون خانواده همسر رو به دست بگیرم؟؟فرهنگشون  طبقه خانوادشون بشناسم.دوباره  خاهر شوهر  مادر شوهر  بازی رو تحمل کنم؟ حوصله دارم ؟؟بخام جاری مادرشوهر خاهر شوهر بشناسم از سر زندگیم بازشون کنم؟؟ هرچند همسرم بد هم  باشه.... بخام داخل خانواده  همسر برا خودم جایگاهی  درست کنم؟؟؟اعتماد اطرافیانو  کسب کنم؟؟.من انقدر عمر میکنم ؟؟واس اینکار؟؟؟این حوصله اعصاب دارم؟؟؟پس  عمری وقتی واس این شوهر  این زندگی گذاشتم چی؟؟؟؟مگر همینجوری کشکی  هست ؟؟؟؟خیر جانم ..(دیالوگ نوید محمد زاده)من میمونم اینجا حقمو میگیرم موندم حقتونو کف دستتون بزارم😃  اینارو درست میکنم...با همین  آدم ها..همین تیکه ها پازل مو میچینم .....زندگی  بازی حکم هست وقتی برد میزنن کارت هارو  معلوم نیست  به تو چی میفته  شاید بهترین  دست...شاید بدترین دست...ولی مجبوری با همون دست بازی کنی..با همون کارتا  منتها..باید بدونی  کدوم  کی استفاده کنی که  بازی رو ببری....توی شطرنج باید بشناسی  مهره هاتو  کدومو کجا بزاری....تو کل عمر وقت نداری که  صرف شناختن  مهره  های زندگیت کنی  .....پس با همینا  بازی کن..            _زندگی  یک قماره_ من شاید قمار بلد نباشم...ولی وسط بازی هم حق جا زدن ندارم...این قانون بازی  حکم هست____کاربر ۹ساله سایتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چشمام داشت سیاهی میرفت حالاشم سر گیجه دارم 

وقتی میگی از پدرش حرف شنوی داره وقتی میزنتت زنگ بزن به پدرش بگو بعدم برو خونه ی پدر خودت اینجوری نشین تا بزنتت

چشمانت تابستان اهواز بود‌ و☀️دل من پیکان بی کولر🔥😂