2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6830145 بازدید | 669744 پست
منم آنومالی که رفتم همه چیو اندازه گرفته بود میگفت اندازه ها نرماله ولی این اینطوری گفت حالا مجبورم ...

عزیزم نگران بزرگ بودن سرش نباش منم ۳۲ هفته یهو دکر سرش ۲ هفته ببشتر از سنش نشون داد با این که جای همیشگی رفتم سونو. دکترم بهش میگفت دختره کله گنده من انقدر ناراحت میشدم  ولی وقتی به دنیا اومد سرش معمولی بود. از بس هی پرسوجو میکردم میگفت نترس خطای سونوگرافیه شاید

نه عزیزم چون در دین شک جایز نیست. مگر اینکه یکی رو کامل همه  بشناسن نزول خوره یا مال کسی رو بال ...

مرسی عزیزم بهش میگم سوال کردم و پرسیدم ممنونم از راهنماییت خیال خودمم راحت شد 👌🏻😘

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نگران بزرگ بودن سرش نباش منم ۳۲ هفته یهو دکر سرش ۲ هفته ببشتر از سنش نشون داد با این که جای هم ...

خداروشکر که دختر نازت سالمه عزیزم برای منم دعا کن اشتباه شده باشه تا فردا با دکترم تماس بگیرم

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
2742
گلم لکه بینی که چیزی نیست اینجا دوستان بودن که به خونریزی هم افتادن اما خداروشکر بچه هاشون سالم اومد ...

ینی اگه لکه لانه گزینی باشه فردا بیبی چک نشون میده؟

همش نگرانم لکه بینی تموم نشه تا پریود بشم

خداروشکر که دختر نازت سالمه عزیزم برای منم دعا کن اشتباه شده باشه تا فردا با دکترم تماس بگیرم

انشالله که اشتباه شده ولی حتی اگه اشتباهم نبود اصلا نگران نباش تا دو هفته جلو یا عقب بودن مهم نیست گلم

ینی اگه لکه لانه گزینی باشه فردا بیبی چک نشون میده؟ همش نگرانم لکه بینی تموم نشه تا پریود بشم

عزیزم تا زمان مصرف داروها پریود نمیشی اصلا نترس که پریود میشی ، بی بی چک بذاری نشون میده عزیزم

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
ندا جون شما قبل پانکچر اینوفولیک مصرف کردی یا اوابوست ؟

عزیزه دلم من متاسفانه بخاطر کیستم نمیتونستم زیاد تخمدانمو تقویت کنم چون به مشکل میخوردم بخاطر همین اصلا تقویتی نخوردم فقط سوزن های مخصوص تخمکگذاری و اسید فولیک داشتم و ویتامین دی 

2740
انشالله که اشتباه شده ولی حتی اگه اشتباهم نبود اصلا نگران نباش تا دو هفته جلو یا عقب بودن مهم نیست گ ...

قربونت برم خیلی دلم قرص شد مرسی عزییییزم😘😘😘😘😘

عزیزم تا زمان مصرف داروها پریود نمیشی اصلا نترس که پریود میشی ، بی بی چک بذاری نشون میده عزیزم

پس من فردا بیبی چک میذارم ببینم چه خبره

برام دعا کنید مثبت باشه بعداز مدتها یه نفس راحت بکشم🥺

حتما زود رفتی عزیزم نگران نباش چیزی نیست شوهرت راست میگه بیشتر واسه پوله

مرسی عزیزم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
سلام دوستان  ممکنه نظراتتون رو بهم بگید خیلی نگرانم و استرس دارم  من روز ۱۲ بتام ۱۴۵ شد& ...

مبارکه

برای چی نگرانی. خوبه که

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ
سلام خانمایی که انتقال داشتید می خواستم بدونم اونایی که آمپول و شیاف پروژسترون داشتید از کی شروع کرد ...

سلام

من از روز ۱۰ پریود که سونو شدم و آندومتر ۹ بود، آمپول و شیاف شروع شد تا ۴ روز بعد که انتقال بود و تا الان که یک هفته از انتقال میگذره

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ
خانما امروز دومین باره این سوالو میپرسم ولی کسی جواب نمیده روز نهم انتقالمه امروز و از دیشب لکه بین ...

عزیزم خانم ماشالا از روز ۶ گفت لکه بینی داشت تااااااا 

الان هم فک کنم ۱۰ هفته بیشتر باشه

نمیخوای بی بی بزنی؟

من نه دلش را دارم بزنم نه طاقت میارم نزنم

2706