2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6852398 بازدید | 671369 پست
بخدا دعا میکنم برا همه.. ممنون عزیزم😘 خودمم ایقد دستم خالی میشد پیش بابام پول میگرفتم.شوهرم پیش ر ...

دورت بگردم ممنون ازدعات مهربون. ❤️‍🔥منظورم ازدست خالی بچه بودعزیز. خدادلتوشادکنه خنده ب لبام آوردی یعنی عیدمیشه بی بچه ایم ماه محرم الی آخر.... ولی ازلحاظ مالیم خالیم خواهر ب صفرم بدهکاریم🤣انشاءالله خدا روزی بچه وثروت ویجابزاره تودست هممون دیگ گلستون میشه

خداروشکرعزیزم انشاالله سالم بغل بگیرینش وخوشبختیشوببینید

قزبونت عزیزم .ممنون از دعای خوب ات 

انشاالله بزودی زووود خبر بارداری ات رو بشنوم عزیزم

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
دوستان ذخیره تخمدان و کیفیت تخمکام پایینه.اوابوست بهتره یا ویتولایز یا محصولات پونیک دارو مثل اوا هل ...

اوابوست بهتره 

قرص dhea هم بگیر مصرف کن حتما اما فقط ۲ یا ۳ ماه مصرف کن چون هورمونیه بیشترش ضرر داره

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
2731
ببخشید یه سوال دارم.ایا درسته ک میگن بچه‌های طبیعی نسبت ب بچه‌های ای وی اف سالم تر هستن.هم از نظر جس ...

ولی من هرچی بچه ای وی اف یا آی یو آی دیدم نبست ب سن و سالاشون خیلی باهوش تر بودن

سلام دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم. برا دومی اقدامم یه راهنمایی میخوام وضعیت همسرم اصلا خوب نیست پارسال پانکچر شدم از ۱۴ تخمک ۴ جنین شد و قابل فریز گفتن نیست و انتقال ندادم متاسفانه تو ابن سینا. امسال میخوام مجدد شروع کنم دکتر یا مرکز بهتری با جنین شناس قوی سراغ ندارید خواهشا کمک کنید دعاتون میکنم . درموندم  نمیدونم از کجا شروع کنم مجدد ...

سلام دوستان ،من اومدم خسته تر از همیشه،  سه تا تخمک ازم برداشتن این سه تا تخمک روز یکشنبه سایز ۲۰ ،۱۹ ،۱۸ بودن امروز گفتن نابالغن ،،، متوجه نمیشم سایتشون که خوبن چرا نبالغن؟ یعنی کیفیتشون کمه ؟ متاسفانه مرکز هم توضیح درست ندادن فقط گفتن فردا زنگ بزنم جنین شناسی بپرسم،،،  حتی مدارکمم بابت بیمه بهم کامل ندادن گفتم تکلیفت معلوم نیست ،، تا خود خونه‌ فقط سرکوفت شنیدم ،،،کسی جواب سوالامو میدونه

سلام دوستان ،من اومدم خسته تر از همیشه،  سه تا تخمک ازم برداشتن این سه تا تخمک روز یکشنبه سایز ...

سایزشون که خوب بوده شاید منظورشون از نابالغ پوچ بوده؟

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
سایزشون که خوب بوده شاید منظورشون از نابالغ پوچ بوده؟

والا نمیدونم شاید ، آخه نوشتن نابالغ ولی از طرفی مگه هنوز لقاح نداده میتونن بگن پوچه یا نه؟ چون بعد از بهوش اومدن از پانکچر بهم اینطوری گفتن هنوز تایم کمی گذشته بود

والا نمیدونم شاید ، آخه نوشتن نابالغ ولی از طرفی مگه هنوز لقاح نداده میتونن بگن پوچه یا نه؟ چون بعد ...

اسمان جان من خواهرم با هر پانکچرع از هر ۲۰تا تخمک دوتا براش جنین میشه  تا الان ۵بار پانکچرش اینجور بوده ولی بعد از عمل جنین شناس بهش میگه مثلا پوچ بودن یا مثلاً کیفیت نداشتن خیلی ناراحت شدم خاهر امیدوارم که خدا معجزشو طبیعی بهت بده به زودی زود

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
2706