2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819859 بازدید | 669150 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانمایی که با ای وی اف باردار شدین کمکم کنید من از اول بارداری تا الان که ۱۹هفتمه امپول هپارین ...

بنطرم نظر دکتر خودت مهمه ولی بگو اون دکتر هم همچین چیری بهت گفته. هپارین و انوکسا از یک خانواده ان. اون یکی رو نمی دونم چیه اصلا

خدایا شکرت
ببخشید گلم تو رویان گفتن عفونت داری؟ دارو چیا دادن چندروز دیگه انتقال دارید؟

اصلا معاینه نشدم برای محکم کاری انتی بیوتیک ها رو داده بودن یک ماه قبل شروع سیکل انتقالم بود. چون آخرین جنین هام بود 

خدایا شکرت
2731
عزیزم منم سونو همیشگی نرفتم رفتم بیمارستان دو هفته سنشو بیشتر زده کلا اعصابم بهم ریخته ای کاش میرفتم ...

خوب بقیه ایتمارو چند هفته زده؟ مثلا وزن و دورشکم و قد؟؟ اگه اونارم 34 زده که دیگه نگرانی نداره بچت درشت تره دیگه،الکی اذیت نکن بچمونو

احساس میکنم بیمارستان تخصص سونوگرافی جنین ندارن چون اینم انقد گشت جنسیت بچمو پیدا کنه، اخه تو هفته 32 تو باید انقد بگردی؟ 😂😂

مایع آمنیوتیک زورش میومد اندازه بزنه به منشیش هی میگفت مطمئنی دکتر خواسته؟ اگه نخواسته وقت نذارم اون هی میگفت این باز یه کار دیگه می‌کرد و اونو اندازه نمیزد😂

در کل فکر کنم زیاد اعتباری به اینجور جاها نیست چون منم تا الان هیچکجا وزن بچمو کم نزده بود همش با هفتش مطابق بود

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
من چهارشنبه انتقال دارم و جنینم 5 روزه هست می خواستم بدونم شیاف و آمپول رو از کی باید شروع کنم؟  ...

شماکدوم مرکز میری منم تو سیکل انتقالم و فردا باید سونو بشم شما روز چند پریودی هستی یعنی بک هفته زودتر روز انتقال و می دونی ؟؟

خدای خوبم از اینکه قراره برای بار دوم مامان بشم سپاسگزارم 🙏🙏مطمئنم بهترینها رقم میخوره و معجزه  در راهه 😍
سلام نیلدا جون فداتشم مهربون. ای شکر بد نیستم والله حسابی مشغولم هیچ جوره نمیرسم که بتونم با خیال را ...

جوووون دلم،خداحفظشون کنه

مامانت برگشت؟ دست تنها شدی آره؟ 

واقعا سخته اونم بعد زایمان که انرژی آدم ته میکشه 

حتما یه مولتی ویتامین بخورا یهو از پا نیوفتی

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
2740
خوب بقیه ایتمارو چند هفته زده؟ مثلا وزن و دورشکم و قد؟؟ اگه اونارم 34 زده که دیگه نگرانی نداره بچت د ...

منم آنومالی که رفتم همه چیو اندازه گرفته بود میگفت اندازه ها نرماله ولی این اینطوری گفت حالا مجبورم بازم برم سونو تکرار کنم وگرنه خیالم راحت نمیشه بقیه زده ۳۳ هفته

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
منم آنومالی که رفتم همه چیو اندازه گرفته بود میگفت اندازه ها نرماله ولی این اینطوری گفت حالا مجبورم ...

عزیزم میگم من رفتم انومالی گفت همه چی خوبه ولی گفت ۲ تا ۳ هفته بعد بیا سونو واسه تکامل مخچه نمی دونم چرا گفت از دیروزه استرس گرفتم شوهرم میگه بیخیال فقط می خواد پول بگیره دوباره 

بنظرت مشکلی بوده ؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
جوووون دلم،خداحفظشون کنه  مامانت برگشت؟ دست تنها شدی آره؟  واقعا سخته اونم بعد زایمان که ...

زنده باشی عزیزم. اره برگشت😩😩فعلا که خودمو به کل یادم رفته😢

خداياشكرت....❤️ 
2706