2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820269 بازدید | 669165 پست
نگران نباش خیلی هم کم نیست که.حالا نهایتا۲۰۰گرمم کمتر از تایمت.بچه هایی که درشت هم به دنیا میان دیدی ...

اره 1 هفته اش میشه همون 200 گرم، اما من شنیدم اونایی که انسولین میزنن دیگه بچه خوب وزن نمیگیره نمیدونم درسته اصلا یا نه، وزن پسرت خوبه؟ کی سونو رفتی؟ 

آره واقعا غصه نمیخورم واسه این موضوع چون میاد بیرون چاق میشه حالا باز 2 هفته دیگه سونو دارم برای کنترل وزنش 

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
عزیزم نگران نباش پسر من ۳۲هفته ۱۶۰۰بود ۳۸هفته ۳۱۰۰بدنیا اومد پسرشماهم تابدنیا بیادتوپولی میشه 😍

وااای راست میگی نازنین جون؟خیالم راحت شد واقعا 

شما چیا خوردید؟ من چون دیابت گرفتم برام فقط رژیم پروتئین نوشتن وزن میگیره با اینا نه؟ 

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزدلم قربونت ماهم خوبیم شکر. نه والله خبری ازش ندارم گلم

سلام چیکای عزیزم

دوقلوهای نازت خوبن؟ خودت خوبی؟ 

واقعا میگی؟ انقدم دوست دارم کوبیده، اما کلا 2 بار خوردم تو بارداری ترسیدم ضرر داشته باشه، مرسی که گف ...

آره عزیزم . من سر دخترم دکتر گفت بخور برای وزن‌گیری خوبه . والا من خوردم با وزن ۳ کیلو دنیا اومد . یه پیام به دکترت بده بازم بپرس

خدای من خدای معجزه هاست . 
2731
آره عزیزم . من سر دخترم دکتر گفت بخور برای وزن‌گیری خوبه . والا من خوردم با وزن ۳ کیلو دنیا اومد . ی ...

همسرم شنبه باید بره گزارش قندمو بهش بده حتما میگم بپرسه بازم مرسی که گفتی

2740
منم اصلا جایی نرفتم چون هیچ کس نمیدونست آمپول هم چون یخچالیه سخته. 

خب منم‌ نمیرم . آره خونه ی خودم باشم راحتترم . بالاخره جلو کسی دوست ندارم داروهارو استفاده کنم‌.‌

خب منم‌ نمیرم . آره خونه ی خودم باشم راحتترم . بالاخره جلو کسی دوست ندارم داروهارو استفاده کنم‌.‌

من جای خاصی واقعا نرفتم چون هر روز باید میرفتم پیاده روی و کلی چیزای دیگه رعایت میکردم وقتی آدم میره مسافرت نمیتونه مثل خونه خودش باشه. انشالله بعدش میری

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
من جای خاصی واقعا نرفتم چون هر روز باید میرفتم پیاده روی و کلی چیزای دیگه رعایت میکردم وقتی آدم میره ...

آره درست میگی . منم برم برنامه هام بهم‌میریزه . انشالله بعدش میرم ‌.

سلام خانمایی که انتقال داشتید می خواستم بدونم اونایی که آمپول و شیاف پروژسترون داشتید از کی شروع کرد ...

سلام عزیزم معمولا دو سه روز قبل انتقال

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
سلام خانمایی که با ای وی اف باردار شدین کمکم کنید من از اول بارداری تا الان که ۱۹هفتمه امپول هپارین ...

سلام عزیزم تقریبا هفته هامون یکیه

منم دارم میزنم دکترم هم گفته فعلا باید بزنی 

بنظرم از اون دکتری که از اول تحت نظرش بودی بپرس

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2706