2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6831105 بازدید | 669854 پست
من چهارشنبه انتقال دارم و جنینم 5 روزه هست می خواستم بدونم شیاف و آمپول رو از کی باید شروع کنم؟  ...

فکر کنم از یکشنبه اینا باید شروع کنی

حالا دکترت بهت میگه نگران نباش

من سری آخر بعد انتقال شروع به مصرف پروژسترون کردم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام ندا جونم، خوبم خداروشکر تو خوبی پسر خوشگلت خوبه؟  والا سونو بیمارستان مثه بیرون نبود عدد ...

عزیزم منم سونو همیشگی نرفتم رفتم بیمارستان دو هفته سنشو بیشتر زده کلا اعصابم بهم ریخته ای کاش میرفتم جای قبلی حالا قراره فردا به دکترم زنگ بزنم ببینم چی میگه منم ۳۲ هفته ام اما سونو گفته ۳۴ هفته دو هفته جلوتر این یعنی سرش بزرگه احتمالا هفته بعد برم سونوگرافی قبلیم اخه تا الان این همه سونو دادم هیچکدوم نگفت سرش بزرگه

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
قربونت برم خوبیم ما هم.من درگیر قندم🤭آره عزیزم دیروز رفتم اتفاقا

خداروشکر عزیزم .امون از قند بارداری خیلیا درگیرش میشن رعایت کن انشالله که این چند هفته ام به راحتی بگذرونی

سلام خانمایی که با ای وی اف باردار شدین کمکم کنید من از اول بارداری تا الان که ۱۹هفتمه امپول هپارین ...

عزیز دلم من این امپولو نداشتم اصلا نمیدونم چطوریه اما ببین دکتر خودت که از اول پیشش بودی اون نظرش چیه بنظر من حرف اونو ملاک قرار بده

2740
دکترم گفته شیاف رو از جمعه و آمپول رو از شنبه شروع کنم می خواستم بدونم درسته؟ 

بله عزیزم دکترت گفته درسته حتما

جنینت بلاسته باید از ۵ روز قبل شروع کنی 

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
سلام چیکای عزیزم دوقلوهای نازت خوبن؟ خودت خوبی؟ 

سلام نیلدا جون فداتشم مهربون. ای شکر بد نیستم والله حسابی مشغولم هیچ جوره نمیرسم که بتونم با خیال راحت حتی یه دستشویی برم😭کل روز درگیر این وروجکام

خداياشكرت....❤️ 
سلام نیلدا جون فداتشم مهربون. ای شکر بد نیستم والله حسابی مشغولم هیچ جوره نمیرسم که بتونم با خیال را ...

سلام چیکار جان خدا بچه هاتو برات حفظ کنه❤

انشالله همیشه از این درگیری ها داشته باشی و سرت شلوغ باشه حالا کجاشه بذار یکم پا بگیرن...😂😂

امسال میکوبم 
من ۱۴ هفته ام امروز گلاب ب روتون بالا آوردم شدید  نمیدونم تا کی ادامه داره  هی امید دارم ...

وای نه من همش امید دارم دوازده هفته شم تموم شه😭😭 شما هم کلا هرچی میخورید بالا میارید؟

2706