2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842897 بازدید | 670604 پست
راستی دوستان تا چن هفته تهوع شدیده ؟ 

من ۱۴ هفته ام امروز گلاب ب روتون بالا آوردم شدید 

نمیدونم تا کی ادامه داره 

هی امید دارم میگم‌امروز تمومه نه فردا تمومه 

چند هفته ای؟؟؟

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...
انشالله ک همینطور باشه حتما پایان درمان سنتی، نتیجه رو بهمون خبر بده ک اگر موثره ما هم شروع کنیم ه ...

اونم میخوره شوهرم متاسفانه یه کم ناز دلره فقط  همش میگه معدم درد میکنه ، باشه گلم دخاست دوستیمو قبول کن  اتفاقا دو تا از دوستام جواب گرفتن من رفتم پیشش البته اونا مشکل از خودشون بود یکیم مشکل از شوهرش  خیلی هزینش زیاد ۱۸۰۰ شده  مور فولوزی حالیش نبود زیاد مرد میگفت ا رو میارم بالا بعد گفتم مورفولوزی چی گفت اونم میارم نگران نباش 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم حتما با چندتا متخصص مشورت کن منم شنیدم بعضی دکترا نطرشون اینه که اول پانکچر کنن بعد لاپارا ...

ابن سبنا ازمایش داده شوهرت

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
بچه ها شما لوبیا سبز و چه جوری درست میکردید که خوشمزه بشه راستش با نمک پختم بد مزه بود میخوام برای & ...

خورشتی درستش کن من گوشت قرمز میزیزم با لوبیا سبز و رب گوجه میزنم خیلی خوشمزه میشه. یا توی ماکارونی یه عالمه درشت میریزم. یا توی خوراک لوبیا با قارچ میریزم اینجوری عالیه

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
2731
ن  اون جداست هرینه داروخانه هم جداس فک کنم ی ۷۰۰ تومنی داروخونه بگیره

اهان. دست گلت درد نکنه. وای خدا کنه نیاز نباشه. دیگه هزینه انتقالو ب زور جور کردم حالا همش میره برا این

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
سلام آلا جونم آندومترت ۷/۳ برا این روز که خیلی خوب بوده تا شنبه مطمئن باش به بالای ۸ میرسه چرا دکترت ...

واقعا؟ چقد خوبه ک شماها هستین. وگرنه من ناامید میشدم کلا.

توکل ب خدا ان شاالله شنبه بالا بره دیگه نیازی ب پی ار پی نباشه. گف شنبه اگه ب ۸ رسید ، ان شاالله سه شنبه انتقال میدن

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
بچه ها من یه سوال دارم از خدمتتون شماها به لقمه گرفتن یا خوردن از مال کسی که بهش اطمینان ندارین حلا ...

اره . کلا داریم ک مادر تو بارداری توجه بیشتری ب حلال و حرام و اینکه چی میخوره داشته باشه

بچه ها من یه سوال دارم از خدمتتون شماها به لقمه گرفتن یا خوردن از مال کسی که بهش اطمینان ندارین حلا ...

البته کسی رو ک مطمئن نیستی مالش حرامه یا حلال بنا رو به حلال بودن باید گذاشت. 

2740
ااا چه خوب که پرسیدی، آره این سرم و اصلا خونه نمیزنن حتی همه درمانگاه و بیمارستانا هم تزریق نمیکنن ع ...

سلام نیلدا جان ، گل پسرت خوبه  

عزیزم یه سوال داشتم ، ذخیره پایین استفاده از پودر اینوفولیک ضرر داره ؟ چون اووبوست اصلا موجود نیست 

مبارک باشه انشالله به سلامتی. انتقال دومت هست یا سوم؟ همیشه ۳روزه بود انتقالات؟

سلامت باشی ان شالله انتقال سوم دفه قبل بلاست بودن آخرین جنین ها بود گفتن بلاست شدن ریسک داره. گفتن ۳ روزه انتقال بده

خدایا شکرت
خیلی خوبه منم انتقالام روزای اخر یه عفونت قارچی خیلی خیلی خفیف گرفتم ولی دکتر برای سیکل جدید هیچی ب ...

الان عفونت داری؟ من علائمی  نداشتم این ها رو دادن فقط پدر معده رو در میاره اگه میخوای بگیر الان بخور زیاد با داروهای دیگه قاطی نشه

خدایا شکرت
راستی دوستان تا چن هفته تهوع شدیده ؟ 

تا هفته 16 از بین میره معمولا، برای من 16 هفته تموم شد، تموم میشه و راحت میشی عزیزم.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
2706