2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6865918 بازدید | 672375 پست
عزیزم خراش و چسب جنینم داری؟

خراش تو هیستروسکوپی مرداد داشتم ولی فک نکنم دیگه اثرش مونده باشه.

چسب جنینم میگم بهشون. امیدوارم قبول کنن

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نیلدا جون من پسرم برعکس پسر تو بود. یعنی باباش میومد باش حرف میزد به طرز عجیبی ساکت میشد و تکون نمیخ ...

پسر خوشگلت خوبه دلارام جون؟ چقد خوبه که میای اینجا و سر میزنی عزیزم، 

وااای راست میگی چقد ذوق کردم همش ناراحت بودم که چرا به صدای من همچین واکنشی نشون میده و ساکت میشه

تنها واکنشش به من میدونی چیه، شبا که شکممو با دو انگشت نگه میدارم واسه تزریق انوکسا دقیقا میاد همونجا رو لگد میزنه که ول کنم😂😂😂

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
ممنون عزیزم که یاداوری کردی.....زنگ زدم دکتر ایمنی گفت بایدسرم  اینترالیپید بزنی چون من قبل انت ...

ااا چه خوب که پرسیدی، آره این سرم و اصلا خونه نمیزنن حتی همه درمانگاه و بیمارستانا هم تزریق نمیکنن عزیزم یه سری جاها تزذیق میکنن چون باید چند ساعت طول بکشه تزریقش من جات بودم اسنپ میگرفتم پشت دراز میکشیدم و میرفتم اصلا ریسک نکن اینجا یاسمین جونم این سرمو داشته و تزریقش مهمه

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
من رسما مث پریودیه ولی خب سبک

خوب زنگ بزن به ماما مرکزتون ببین چه میگن؟؟.منم دارم ولی خیلی کمه.اه دیگه خسته شدیم.هر روز یه چیزجدیدی داریم والله به خدا

ربِ لا تَذرنی فرداً واَنتَ خیرالوارثین🙏👨‍👩‍👧‍👦
سلام من داخل این سیکل انوکسا و هیدروکسی کلرین داشتم دیروز انتقال دادم . فقط دو تا جنین برام مونده بو ...

مبارک باشه انشالله به سلامتی. انتقال دومت هست یا سوم؟ همیشه ۳روزه بود انتقالات؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
فقط اینار از دو ماه قبل مترونیدازول دو هفته و داکسی ساکلین دو هفته بهم دادن. بخاطر جهش ژنی mthfr ب ک ...

خیلی خوبه

منم انتقالام روزای اخر یه عفونت قارچی خیلی خیلی خفیف گرفتم ولی دکتر برای سیکل جدید هیچی بهم نداد

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
ممنون از جوابت عزیزم.اتفاقا منم خودم تو خونه تست زدم و همیشه هم رعایت میکردم رژیم بودم برای دو هفته ...

دقیقا عین من عزیزم، هرچی بیشتر رعایت میکنی انگاری بدتره نمیدونم والا، دکترم همش تشویقم می‌کرد که تو کل بارداری فقط 4 کیلو اضافه کردم خیلی رعایت کردم دلم میسوزه به حال خودم، حالا از هفته پیش که رژیم غذایی سختم بهم دادن دارم وزنم کم میکنم فقط خدا کنه بچم وزن بگیره لااقل

ایشالله که خیره قربونت برم تا وقت آزمایشت قندتو 1 روز در میون صبحا ناشتا و دوساعت بعد غذا بگیر و کنترل کن یه وقتایی بعد نهار یه وقتایی بعد شام یه وقتایی هم بعد صبحانه ببین تو حالتای مختلف چقد تغییر میکنه میزان تغییرش نباید بیشتر از 30 تا باشه مثلا صبح گرفتی 100 بود 2 ساعت بعد صبحونه یهو نشه 160 150 نهایت بشه 130 اینو دکتر دیابتم میگه الان برای من با انسولینم باز نمیاد زیر 100😔😔

عزیزم میتونم بپرسم از لحاظ ایمنی کدومش مشکل داشته که سرم زدید؟؟من تازه دادمHLA Dr نوشته۱۹ و  سی ...

ازمایشای ایمنی و انعقادی که ایمونولوژیست نوشت فاکتور غیرنرمال نداشتم

فقط توی ازمایشاتی ک دکتر غدد نوشت آنتی تی پی او (خودایمنی تیروئید) بالا بود ۱۱۸ بودم. 

ازمایشای ایمنی و انعقادی که ایمونولوژیست نوشت فاکتور غیرنرمال نداشتم فقط توی ازمایشاتی ک دکتر غدد ن ...

آهان ممنون عزیزم

ربِ لا تَذرنی فرداً واَنتَ خیرالوارثین🙏👨‍👩‍👧‍👦
خوب زنگ بزن به ماما مرکزتون ببین چه میگن؟؟.منم دارم ولی خیلی کمه.اه دیگه خسته شدیم.هر روز یه چیزجدید ...

نه من ازدیروز ۳تا پد گذاشتم.زنگ زدم گفت اگه طولانی و زیاد شد بیاویزیت شو دیگه تاشنبه ببینم چی میشه

2706