2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842825 بازدید | 670601 پست
سلام گلم کاملا درکت میکنم ....من و شما همچنان منتظریم   کاربر (مامان آینده ) یا زهرا هستم 🤗 ...

سلام گلم

حتما با چندتا متخصص مشورت کن منم شنیدم بعضی دکترا نطرشون اینه که اول پانکچر کنن بعد لاپاراسکوپی

خداروشکر ک امیدواری و میدونی مشکلات تموم میشه

عزیزم امیدوار باش اکثر دوستانی ک تعداد اسپرم همسرشون نرمال بوده نتیجه گرفتن وقتی تعداد و مورفو با هم پایین باشه کار سخت میشه شایدم غیرممکن😭

آره متاسفانه فیبروم و اینجور مشکلات عوارض داروهاس

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
اب معنی کوچیکا گذاشتم فریزر صب وشب بمدت ربع ساعت از رو شلوار میذاشت رو ب ی ض ه ها  تا ۶ماه مغز ...

همین تخلیه  و یخ اوکی کرد 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا عین من عزیزم، هرچی بیشتر رعایت میکنی انگاری بدتره نمیدونم والا، دکترم همش تشویقم می‌کرد که تو ...

اخی عزیزم تو حاملگی دیگه رژیم گرفتن خیلی سخته اخه ادم نگران وزن نی نیش میشه ولی نگران نباش گلم چیزی نمونده انشالله این روزا میگذره به سلامتی و دل خوش بغلش میکنی😗😗😗

منم به خدا اینقدر حالم بده هر روز حالت خفگی دارم روز به روز بدتر دارم میسم .انگار  ۶ر چی بیشتر ...

عزیزم 😢

من روز اول خیلی نگران بالا رفتنه سن بودم اما بعد امیدوار شدم و دیگه ب سن فکر نکردم ولی الان ک امیدمو ب کل از دست دادم دوباره ترسم از بالارفتن سنه

چاره ای نداریم اتفاقا حس میکنم هر چی بیشتر بهش فکر کنیم و هی روزارو بشماریم بدتر میشه

نه فقط توی این مورد، تو هر زمینه ای قانون رسیدن رها کردنه

ک البته برا من سخته

بنظرم امیدار باش وقتی خانم مشکلی داره زودتر ب نتیجه میرسه توکل ب خدا

ما مشکلمون ضعیف بودن اسپرمه و شاید هیچوقت بچه دار نشیم

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2731
عزیزم 😢 من روز اول خیلی نگران بالا رفتنه سن بودم اما بعد امیدوار شدم و دیگه ب سن فکر نکردم ولی الا ...

مام مشکلمون همینه یبارم سقط شده با ای وی اف 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  

[QUOTE=216666319]عزیزم 😢 من روز اول خیلی نگران بالا رفتنه سن بودم اما بعد امیدوار شدم و دیگه ب سن فکر نکردم ولی الا ... طب سنتی میرم یه کم امیدواروم چون گفت حرکت ا که صفر میارم پنجاه 

ان شاالله سبب ساز باشه براتون

سلام آلا جونم آندومترت ۷/۳ برا این روز که خیلی خوب بوده تا شنبه مطمئن باش به بالای ۸ میرسه چرا دکترت انقدر ناامیدت میکنه آخه 

من با این حال که آندومترم راحت بالا رفت ومشکلی نبود روز ۲۱ سیکل قائدگی انتقالم افتاد برا شما که روز ۱۳ خیلی خوب بوده 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
یعنی فقط بخاطر tpo آنتی ، سرم براتون نوشته ؟

بله اصفهان هر دو متخصص ایمنی نظرشون سرم بود.

عزیزم اپکا رو یادم رفت اپکام ۱۰ بود بخاطر اپکا هم بود ک سرم دادن

البته مطمئنم اپکا مهم نیس. متخصص زنان به ارتباط اپکا و بارداری معتقد نیستن. یه متخصص زنان بهم گفت بریم وسط شهر از خانومایی ک چندتا بچه قد و نیم قد دارن تست اپکا بگیریم همه اپکاشون پایینه

اینبار حتما قبل از انتقال میخام با دکتر زرنانی ویزیت بشم  طبق دستور ایشون پیش برم

2740
[QUOTE=216666319]عزیزم 😢 من روز اول خیلی نگران بالا رفتنه سن بودم اما بعد امیدوار شدم و دیگه ب سن ف ...

انشالله ک همینطور باشه

حتما پایان درمان سنتی، نتیجه رو بهمون خبر بده ک اگر موثره ما هم شروع کنیم

همسرمن یه مدت طولانی معجون عسل و ژل رویال خورد مورفوش بین صفر و یک متغییر بود و چند تا ازمایش پشت سر هم صفر شده بود بعد از مصرف رویال عدد مورفوش یک ثابت شد  

بچه ها من یه سوال دارم از خدمتتون

شماها به لقمه گرفتن یا خوردن از مال کسی که بهش اطمینان ندارین حلاله یانه تو بارداری اعتقاد دارین؟

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
خانومایی که بعد انتقال مثبت شدین🛑🛑🛑🛑🛑 شما کدومتون بعد انتقال سرکار رفتین؟ من چون کارم پشت میز ...

عزیزم‌من ۸امین روز بعد انتقال رفتم‌سرکار اما بیشتر نشستم و اروم‌راه می رفتم خیلی ....نگران نباش 

نه من ازدیروز ۳تا پد گذاشتم.زنگ زدم گفت اگه طولانی و زیاد شد بیاویزیت شو دیگه تاشنبه ببینم چی میشه

اهان درست انشاءالله که خیره زیاد استرس نده به خودت انشاءالله قطع میشه تا یه هفته فرصته

ربِ لا تَذرنی فرداً واَنتَ خیرالوارثین🙏👨‍👩‍👧‍👦

[QUOTE=216670043]بچه ها من یه سوال دارم از خدمتتون شماها به لقمه گرفتن یا خوردن از مال کسی که بهش اطمینان ندارین حلا ...[/QUOTEنمی دونم من با کسی زیاد ارتباط ندارم الان.... اما عزیزم شما که بی خبری گناهی  پات نیست اما دل نگرانی ارتباط تو کم کن مثلا من با کسایی که غیبت می کنن ارتباطمو کم کردم که نشنوم 

2706