2733
2734

من هیچوقت تو قید و بند مادیات نبودم همیشه میگفتم همین که تنم سالمه و دستم به دهنم میرسه شکر 

الان امدم سفر هزینه سفرمو داداشم متقبل شده

با چن تا از دوستای داداشم و جوون های فامیل امدیم الان میبینم اینا چه خرج هایی میکنن میبینم پولداری هم صفای خاص خودشو داره ها 😂😂😂

بیخیال بی دغدغه فقط کارت میکشن 

خدا زیادش کنه براشون ❤️😂

روزی و برکت مارو هم رونق بده

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمی‌گم اونقدر وضعمون خوبه ها 

ولی نه خونه بابام نه خونه خودمون هیچوقت دغدغه کارت کشیدن نداشتم 

راحت خرج می کنم کلا مدلمه،هرچی دوست دارم میگیرم

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.

کی میگه پولداری بده؟ 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 
نمی‌گم اونقدر وضعمون خوبه ها  ولی نه خونه بابام نه خونه خودمون هیچوقت دغدغه کارت کشیدن نداشتم& ...

من چون از 18 سالگی دانشگاهم افتاد یه شهر دیگه و مستقل شدم همش حساب شده خرج کردم 

البته پدرمم اوضاع مالی جالبی نداره

نمی‌گم اونقدر وضعمون خوبه ها  ولی نه خونه بابام نه خونه خودمون هیچوقت دغدغه کارت کشیدن نداشتم& ...

خداروشکر انشاالله از این به بعدم بدون دغدغه کارت بکشی عزیزم

خونه پدرم اصلا به مادیات توجه نمیکردم .. خودمم شاغل بودم و به خیلی چیزایی که میخواستم‌ میرسیدم :) 

الان خونه شوهر به خاطر یه نون پروتئینی که یه کم گرون تره باید حرف بشنوممم حتی با پول خودم :)

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱
2706