2752
2734
عنوان

خانم متاهلی که خوندوپزشکی آورد|قابل توجه کنکوری ها📍+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 2290 بازدید | 143 پست

رتبه ارشدم یک بود، دکترا آزمون دادم دو شد رتبم ولی نرفتم مصاحبه با اینکه رزومه ی خیلی خوبی داشتم ، چون راستش درونی از خودم راضی نیستم، گرچه همیشه تو هر زمان از نظر خودم بهترین تصمیم رو گرفتم برگردم هم همین راه رو میرم با توجه به شرایطم، اما الان یه جوری درونی دوست دارم راهی که دلم میخواد برم

من خودم ارشد دارم، نزدیک پونزده سال هم سابقه کار دارم، جایی هم کار میکنم شاید آرزوی خیلی‌ها باشه، هم ...

🤍🤍🤍عزیزدلمید...

اره

من هم خودم هم رشته خوب و دانشگاه مورد علاقه همه قبول شدم ..اوایل

اما رفتم و دیدم نه هدف و ارزوی من جای دیگست و انصراف دادم مجدد خوندم و قبول شدم دلخواهمو

اگرشماجایی حس کردید روحتون اونجوری اروم میگیره برید دنبالش مگه چندبارزندگی میکنیم

هرآنچه‌دارم‌ازلطف‌خداست🌱🌸درخواست‌دوستی‌عزیزان‌کنکوری‌بلامانع‌است😊🙏
نه عزیزدلم ۳ماه مفید خوندن🤍

احتمالا پیش زمینه قوی داشتن، شاید سالهای قبل خوندن و قبول نشدن، وگرنه واقعیت اینه پزشکی سنگینتر از اون هست که دیپلم فنی با یازده سال دوری تو سه ماه بتونه پزشکی قبول شه

2731
احتمالا پیش زمینه قوی داشتن، شاید سالهای قبل خوندن و قبول نشدن، وگرنه واقعیت اینه پزشکی سنگینتر از ا ...

زبان+عربی+ادبیات قوی داشتن

بقیه دروسشون خیر

انگیزه غیرقابل توصیفی داشتن

جوری که از تایم حمامش برای تست بیشتر میزد

سلام هزینه نشاوره چقد میشه

خدا رو هزار مرتبه شکر که   به آرزوم  رسیدم و بعد از ۱۴۰۳/۶/۱۱ شوهرم فقط و فقط عاشق منه و دست از خیانت بر داشته و خانوادش دیگه نمیتونن تو زندگیمون دخالت کنن و تا اخر عمر با بچمون بهترین زنگی که سرشار از عشق و محبت داریم الهی لک حمد ، حمد الشاکرین  حتا ترضی.                                                                                                                            وخدا رو هزار مرتبه شکر در سال  ۱۴۰۳ در کنکور قبول شدم و رشته مورد علاقمو اوردم💜
سلام هزینه نشاوره چقد میشه

عزیزدلم اگر مقدور هست درخواست دوستی قبول کنید خصوصی خدمتتون میگم

میشه درخواست دوستی منو قبول کنید یه سوال دارم🥲بخدا مثل یه فرشته نجات شدین یهو اومدین

بفرمایید عزیزدلم درخواست بدید قبول میکنم

چ جوری تو‌ ی سری درسا قوی بود با اینکه رشتش متفاوت بود اصلا 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
چ جوری تو‌ ی سری درسا قوی بود با اینکه رشتش متفاوت بود اصلا 

ذکرکردم عزیزم

زبانشون کلا عالی بود

و عربی و ادبیات هم همینطور❤️ضریب ادبیات ۱۸ عربی ۸ و زبان ۱۰ بود و به دادشون رسید

نه عزیزدلم ایشون قبلش یه پیش زمینه داشتن اما ۲فروردین شروع کردن و تیرهمون سال کنکوردادن(پارسال) ...

عزیزم هر فصل زیست براشون سه هفته میگین طول می‌کشید..

تو سه ماه چطوری تونستن همه مطالبو بخونند مرور کنند .. رشته تجربی هم که نبودند. این وسط امتحان نهایی هم دادند. 

2706