2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6831100 بازدید | 669854 پست
سلام گلی.چطوری؟توام دیابتی شدی خواهر؟منم وارم انسولین میزنم.چی شده؟

سلام بارانا جونم، بخدا چند روزه همش به یادتم

پسر نازت خوبه؟ خودت خوبی؟ 

آره قربونت برم،منم دیابتی شدم و انسولین میزنم و رژیم غذایی سخت دارم نمیدونم این چی بود ماه آخر منو گرفت

تو از کی انسولین میزنی؟ 

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️

بچه ها شما قبل ای وی اف ازمایش اچ پی وی زگیل تناسلی دادین ؟ هزینشم یک میلیون باشه  زیر چهل ساله ها  

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تقریبا یادمه چند روز بعداز اتمام پریود میگیرن و این چند روز ک پاکی نزدیکی نباید داشته باشی

قوربونت گلم 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
ااا چه خوب که پرسیدی، آره این سرم و اصلا خونه نمیزنن حتی همه درمانگاه و بیمارستانا هم تزریق نمیکنن ع ...

باشه گلم خیلی ممنون از راهنماییت .....حالا یکی رو پیدا کردم قرار شده فردا بیادخونه  برام بزنه ..اگه نشد که به قول شما دیگه هرجورشده باید برم ......ببینم چی میشه....قربونت برم خواهر جون خدانینیت رو حفظ کنه برات

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی
2728
بچه ها من یه سوال دارم از خدمتتون شماها به لقمه گرفتن یا خوردن از مال کسی که بهش اطمینان ندارین حلا ...

دقیقا سوال منو پرسیدی ! من خودم راستشو بخوای اعتقادی ندارم چون به نظرم این بچه ها در نهایت همه شبیه به پدر و مادر میشن و توو وجود خودمون دارن رشد میکنن شبیه به خودمون میشن اگه با یه لقمه خوردن بخواد همه تربیت بره زیر سوال که هیچی اما همسرم خیلی حساسه کلا میگه از هیچ کس هیچی نخور که فقط بچه هام نون خودمو خورده باشن 🙃 خیلی سخته انقدر حساسیت به نظر من لازم نیست اصلا چون ما که خبر نداریم وقتی نمیدونی هم باید حلال در نظر بگیری من کلا سخت نمیگیرم اما الان چندین جا دعوت کردن دوستامون  همسرم گفت نریم 🥲🥲 هرجا هم میریم میگه خودم باید حساب کنم که مال بقیه نباشه کلا خیلی حساسه منم نمیدونم واقعا  انقدر حساسیت لازمه اصلا؟؟!؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
سلام عزیزه دلم فدات ما خوبیم تو خوبی؟نی نی مون در چه حاله خوبه؟وزنش زده ۲۱۰۰.شما سونو ۳۲ هفته دادی؟

قربونت برم خوبیم ما هم.من درگیر قندم🤭آره عزیزم دیروز رفتم اتفاقا

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
دقیقا سوال منو پرسیدی ! من خودم راستشو بخوای اعتقادی ندارم چون به نظرم این بچه ها در نهایت همه شبیه ...

نه عزیزم چون در دین شک جایز نیست. مگر اینکه یکی رو کامل همه  بشناسن نزول خوره یا مال کسی رو بالا کشیده وگرنه شک و ظن نباید داشت

خدایا شکرت
سلام بارانا جونم، بخدا چند روزه همش به یادتم پسر نازت خوبه؟ خودت خوبی؟  آره قربونت برم،منم دی ...

فدات شم💋اشکال نداره چیزی نمونده دیگه آخرای راهه.والا من الان۲هفته هست دارم میزنم.رژیمم دارم.خیلی سخته.همش نگران وزن بچه ام.عشقم تو سونو۳۲ وزن نی نی برای تو چقدر بود؟

2740
بچه های مهربونم دلم براتون تنگ شده حسابی😘😍❤️ چندتا دونه امپول انوکسا ۴۰۰۰ دارم اگر خواستید بگید م ...

چیکا جونم چطوری.نبودم چندوقته خبر ندارم از هیچی؟نی نی ها چطورن؟میگم تو از دارچین خبرداری؟

سلام دوستان 

ممکنه نظراتتون رو بهم بگید خیلی نگرانم و استرس دارم 

من روز ۱۲ بتام ۱۴۵ شد 

روز ۱۴ بتام ۲۵۰ شد 

به نظرتون ممکن این بارداری پوچ باشه؟ دیگه نرفتم از بدم 

منتظرم برم سونو 

ممنون میشم اگر کسی مثل من بوده بگه 

دارم دیوونه میشم 😔😔😭😭

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
ثمین جان سلام عزیزم چی شد خیلی توی فکرتم همیشه مامان شدی انشالله؟

سارا جون عزیزم من فردا برم دکتر ، و روز دوم پریودیم برم (میشه ۱۶  آذر ) ، بعدش میتونم ۱ هفته برم مسافرت ؟ یا سونو و آزمایش و ... دارم ؟

خدای من خدای معجزه هاست . 
سلام بله عزیزم رفتم یکیش هفت هفته ویک روز بود ضربان قلبش 132 اندازه 10/1میل دومی هفت هفته ضربان قلب ...

مبارکه عزیزدلم الهی سالم بغلشون کنی

اصلا نگران نباش من از زمانی که مثبت شدم درد داشتم الانم گاهی اوقات دارم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
باشه گلم خیلی ممنون از راهنماییت .....حالا یکی رو پیدا کردم قرار شده فردا بیادخونه  برام بزنه . ...

مرسی عزیز دلم، انشالله شمام به سلامتی نینی رو به دنیا بیاری

میمونی تا اخر بارداریت ایران یا میخوای برگردی؟ 

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
2706