2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842862 بازدید | 670603 پست
مام مشکلمون همینه یبارم سقط شده با ای وی اف 

عه

آخی عزیزززم

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تیروئیدم داشتین قبلش.

اره عزیزم کم کاری دارم عددم روی مرزه رنج ازمایشگاه ۵ هست مال منم ۵ بود

قرص میخورم زیر یک شده.

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
نداجونم چطوری؟گل پسرت خوبه؟همه چی خوب پیش میره؟وزن نی نی چقدر بود تو سونو۳۲هفته؟

سلام عزیزه دلم فدات ما خوبیم تو خوبی؟نی نی مون در چه حاله خوبه؟وزنش زده ۲۱۰۰.شما سونو ۳۲ هفته دادی؟

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
2731
دوستانی که انتقال جنین داشتن ضخامت آندومتر در روز انتقال چند بوده ؟ و روز چندم پریود انتقال داشتید؟

یه بار روز ۲۱ انتقال داشتم و روز ۱۹ ضخامتم ۸ونیم بود

یه بار دومرحله ای انتقال داشتم یعنی روز ۱۳ و ۱۵ پریود و روز ۹ ضخامتم ۹ بود

عزیزم شما ازمایش دادید بتاتون چقدر بود؟ کی رفتید واسه سونو ساک و قلب ؟ 

آزمایش اول روز 15 عدد بدا 1667 بود سه روزبعد 7500 فرداش رفتم سونو فقط ساک و دید امروزم کامل همه چیز رو دید

خدایا شکرت ❤                                                                برای نگاه پر مهرت
نه بابا ایندفعه مطمعنم میشه نگران نباش ، بچه ها اینو هر کی دونست جواب بده  پاپ اسمیر اگه بخام ب ...

من تقریبا یادمه چند روز بعداز اتمام پریود میگیرن و این چند روز ک پاکی نزدیکی نباید داشته باشی

2740
عزیزم چرا باز وارد سیکل نمیشی؟بنظرم خودتو درگیر این ازمایشا نکن ....جز استرس چیزی نمیده بهت...باتوکل ...

دختررر سنی نداری توروخدا اینقد استرس نداشته باش خیلی فرصت داری

نگران ذخیرتم نباش یهو یه شبه که تموم نمیشه😍😍

نه عزیزم الان نه روز دهم انتقال داشتم ولی بعد یکی دو روز خوب شد خیلی خفیف خیلی. ترشح و اینا نداشتم ...

منم یه همچین حسی داشتم ولی عفونت قارچی باشه سریع پیشروی می کنه. اونا یه حساسیت کوچولو فقط 

خدایا شکرت
سلام نیلدا جان ، گل پسرت خوبه   عزیزم یه سوال داشتم ، ذخیره پایین استفاده از پودر اینوفول ...

سلام عزیزدلم، خوبه خدا روشکر

نه عزیزم ضرر چرا، ترکیبات اصلی جفتش اینوزیتول هست که باعث میشه تخمکا پوچ نشن و جنین بشن، فقط اووابوست هم اینوزیتولش خیلی بیشتره و هم چنتا ماده دیگه داره که باعث میشه کیفیت تخمک بالاتر بره، به این خاطر من به اون دوستمون گفتم که اگه ذخیرش خوبه دیگه الکی هزینه نکنه واسه اووابوست همون اینوفولیک و بخوره جواب میده

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
چشم عزیزم مرسی ای کاش میشد نگرانی رو از خودم دور کنم ولی واقعا دارم تلاش میکنم .. بله برای سیسمونی ...

باید بتونی قربونت برم، تمرین کنی میشه

مبارکش باشه، الهی خرید عروسی دختر خوشگلت

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
سلام نیلدا جون خوبی؟وضعیتت بهتر شده؟یه سوال شما هفته ۳۲ سونو دادی میدونی دور سر جنین hc یا bpd چند ن ...

سلام ندا جونم، خوبم خداروشکر

تو خوبی پسر خوشگلت خوبه؟ 

والا سونو بیمارستان مثه بیرون نبود عدد نزد اما من 32 هفته و 2 روزم بود براساس hc زد 31 هفته 1 روز 

بچم 1 هفته عقب بود از سن حاملیگم فقط امیدوارم این فاصله بیشتر نشه و رشدش خوب باشه

برای تو چی زده مگه؟ 

2706