2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842839 بازدید | 670603 پست

سلام بچه ها میشه جواب بدید کسی مثل من بوده از دیشب زیر شکمم مثل نبض تیر میکشه دوقلو دارم هفته هفتمم امروز تمام شده رفتم تو هشت

خدایا شکرت ❤                                                                برای نگاه پر مهرت
عزیزم‌من ۸امین روز بعد انتقال رفتم‌سرکار اما بیشتر نشستم و اروم‌راه می رفتم خیلی ....نگران نباش  ...

سلام بله عزیزم رفتم یکیش هفت هفته ویک روز بود ضربان قلبش 132 اندازه 10/1میل دومی هفت هفته ضربان قلب 136 اندازه 10 میل منم خیلی حالت تهوع دارم کلا حالم بده فقط از دیشب خیلی زیر دلم تیر میکشه سونو گفت چیزی نیست ولی میترسم

خدایا شکرت ❤                                                                برای نگاه پر مهرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بله عزیزم رفتم یکیش هفت هفته ویک روز بود ضربان قلبش 132 اندازه 10/1میل دومی هفت هفته ضربان قلب ...

مبارکه به سلامتی انشالله بغلشون کنی منم خیلی حالم بده منم‌تیر میکشه دلم و تخمدانام 

2731
مبارکه به سلامتی انشالله بغلشون کنی منم خیلی حالم بده منم‌تیر میکشه دلم و تخمدانام 

قربونت برم همچنین خودت پس طبیعی تیر کشیدن خیالم راحت شد

منم زمانایی که زیاد راه میرفتم ترشحم زیاد میشد عزیزم خوب خداروشکر پس اگه تازه دادی خیالت راحت دردت ...

چشم عزیزم مرسی ای کاش میشد نگرانی رو از خودم دور کنم ولی واقعا دارم تلاش میکنم ..

بله برای سیسمونی هم نهایت همون هفته ای یبار میرم بیشتر چیزاشو خداروشکر خریدم امروز تخت و کمدشم سفارش دادم دیگه خداروشکر چیز خاصیش نمونده یسری ریزه کاریش مونده. مرسی از راهنماییت گلم التماس دعا.

الهی خدا گل پسرتو برات حفظ کنه

خدایا سپاسگزارم خدایا شکرت
سلام بچه ها میشه جواب بدید کسی مثل من بوده از دیشب زیر شکمم مثل نبض تیر میکشه دوقلو دارم هفته هفتمم ...

عزیزم‌بارداریت‌تازه‌هست

مراقب‌خودت‌باش

تامیتونی‌استراحت‌کن..‌اگه‌شدمطلق‌باش

تاجای‌جوجهات‌محکم‌بشه..

هیچی‌نیس‌.خیالت‌راحت‌.

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
عزیزم‌بارداریت‌تازه‌هست مراقب‌خودت‌باش تامیتونی‌استراحت‌کن..‌اگه‌شدمطلق‌باش تاجای‌جوجهات‌محکم‌بشه ...

باشه عزیزم ممنون❤😘😘😘

2740
سلام بچه ها میشه جواب بدید کسی مثل من بوده از دیشب زیر شکمم مثل نبض تیر میکشه دوقلو دارم هفته هفتمم ...

عزیزم شما ازمایش دادید بتاتون چقدر بود؟ کی رفتید واسه سونو ساک و قلب ؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
برای منم قبل این دوبارکنسل شده بود خیلی ناراحت بودم قبلا ولی الان خداروشکر میگم دیگه قسمت نبوده. توا ...

انشالله واسه من ضخامت روز نهم 9،وبار قبل  8روز 7ولی میگهرحمت نظم نداره

یعنی میشه یه روزی منم مامان بشم لطفا برای دیدن اون روز برام صلوات بفرستید😍

دوستانی که انتقال جنین داشتن ضخامت آندومتر در روز انتقال چند بوده ؟ و روز چندم پریود انتقال داشتید؟

خدای خوبم از اینکه قراره برای بار دوم مامان بشم سپاسگزارم 🙏🙏مطمئنم بهترینها رقم میخوره و معجزه  در راهه 😍
عزیزم‌بارداریت‌تازه‌هست مراقب‌خودت‌باش تامیتونی‌استراحت‌کن..‌اگه‌شدمطلق‌باش تاجای‌جوجهات‌محکم‌بشه ...

سلام خواهری خوبی؟

من خیلی وقته سایت نیومدم 

باردار شدی؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
دوستانی که انتقال جنین داشتن ضخامت آندومتر در روز انتقال چند بوده ؟ و روز چندم پریود انتقال داشتید؟

من آخرین بار ضخامتم ۱۰و نیم بود روز ۱۷سیکل انتقال دادم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2706