2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6870568 بازدید | 672704 پست
کیه ودقیقا کجاست؟اسم کوچیکش. مگه ساغر نیستی ؟مگه شیراز هستید شما ؟🤣 درخاست دوستی دادمت مجدد نمیاد ...

فکنم تو مطب رستمی تخمکشی میکنه  ای وی افم میکنه  دی اف ای شوهرتو چه کردی ، حتما بار تکرار کنه ازمایششو باز از تو تعداد شوهرت خوبه خداروشکر 

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
من میرم اووابوست و میزنه ناموجود شما کی رفتین

من 1 ماه پیش حدودا دیدم داشت عزیزم، داروخونه ابن سینا هم یه سر برو اونجام تو خرداد ماه داشت

باز سرچ بزن شاید سایتای دیگه موجود داشته باشن

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی گلم همین سه روز پیش کشت ادرار رو دادم راستش چون ترشح من خیلی با غلظت نبود شک کردم که شاید آمینو ...

منم زمانایی که زیاد راه میرفتم ترشحم زیاد میشد عزیزم

خوب خداروشکر پس اگه تازه دادی خیالت راحت

دردتم که میگی رفع شده خداروشکر پس دیگه جای نگرانی نیس، واسه خرید سیسمونی ام هر روز نرو در هفته 1 روز برو که جفتتم پایینه خدایی نکرده اذیت نشی

فقط استرس نده به اون وروجک، به چیزای منفی هم فکر نکن که جذبش میکنی 

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
امپول استرادیول تا اونجایی گه میدونم دکترت کیه تهرانی شما

پرسیدم. گف نه آمپول استرادیول چون حیلی قویه ریسکش بالاست . خطر لخته شدن خون و‌‌‌ ... بسشتره توش. ننوشت.

ی قرص دیگه نوشت کونژانکه نمیدونم چی🤣 حالا گرفتم میگم. گف با اینا اگه شنبه تا ۸ برسه انتقال میدیم نرسه پی ار پی می کنیم.

ان شاالله میرسه نه؟ امکان داره ضخامت برگرده و نازک تر بشه؟

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
فکنم تو مطب رستمی تخمکشی میکنه  ای وی افم میکنه  دی اف ای شوهرتو چه کردی ، حتما بار تکرار ...

ذخیرت چنده ؟

دی اف ای اونموقع از ۳۶شد ۱۴ بخاطر همین پشیمونم کاش تا شرایطم اوکی بود میکرو کرده بودم 

دیگه دلم نمیخاد تکرارش کنم میدونم بالاست 

اونموقع ۶ماه تمام رعایت کرد شوهرم 

امپول استرادیول تا اونجایی گه میدونم دکترت کیه تهرانی شما

نه عزیزم. من تبریزم

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
پرسیدم. گف نه آمپول استرادیول چون حیلی قویه ریسکش بالاست . خطر لخته شدن خون و‌‌‌ ... بسشتره توش. ننو ...

اهان فهمیدم استروژن کونژوگه یا استرومارین. نمیدونم چجور قرصیه

سلام یکی پیدا کردم که به هم نزدیک باشیم     من شنبه انتقال دادم. میشه روز ۵ الان؟؟ منم ...

سلام عزیزم

منم فکر میکنم این علائم بخاطر داروهاس. نمیدونم والا

انشالله ک هردومون مثبت میشیم 😍

عزیزم پس اون جنین هایی که کیفیتشون خوب نیست رو چیکار میکنن ؟نگه میدارن ؟

بله عزیزم میگم برام نگهشون دارن ، شاید بعدا انتقال بدم ولی فعلا نمیخوام دست بهشون بزنم 

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
نمیدونم والا. اول گف ۸ بعد گف ۷/۳ و خیلی دلچسب نیس. گف استرادیولش رو اضافه کنین و پی ار پی و شنبه ه ...

۷و ۳ که عالیه قربونت برم حتما بالاترم میره

روز چند هستی؟

دارو چی میخوری؟

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
۷و ۳ که عالیه قربونت برم حتما بالاترم میره روز چند هستی؟ دارو چی میخوری؟

قربونت برم. دکتر گف دلچسب نیس. برگه رو نگاه کردم الان تری لاین نوشته. همون سه خطی هس دیگه نه؟

دارو روزی ۴ تا استرادیول و الانم روزی دو تا استرومارین نوشته. 

روز ۱۳ بودم امروز

قربونت برم. دکتر گف دلچسب نیس. برگه رو نگاه کردم الان تری لاین نوشته. همون سه خطی هس دیگه نه؟ دارو ...

اره همون سه خطیه

انشالله بهترینا اتفاق میفته

عزیزم مگه مامان سوفی با ۷ مثبت نشد

اون بالاسری باید بخواد

برا من شش بشه انتقال میدم😂

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
تا آخرشو بزنم هوا رو هم بزنم؟

اره . تو برگه داخلش هم نوشته نیاز ب هواگیری نیس.

بعد تموم شدن تزریق ی دقیقه پنبه یا پد الکلی رو روش فشار بده. ماساژ نه ها. برا من بعدش دیگه نه کبود میشه نه خون مرده

2706