2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841751 بازدید | 670560 پست
دوستان عزیزم  دوشنبه آزمایش بتا ۲۴۶ بوده. چهارشنبه بتا ۶۲۴  شده. به نظرتون رشدش کم نیست ...

عزيزم عاليه هر ٤٨ ساعت بايد دوبرابر بشه كه شده خداروشكر خيلي مباركه❤️❤️❤️

خداياشكرت....❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها سلام  خوبین عزیزا  من چند روز نبودم تو سایت اثاث کشی داشتم .از خودتون خبر بدین بب ...

سلام گلم ای جان دل خاله. خدا حفظ کنه ما هم خدا رو شکر همگی بدک نیستیم. انشالله سلامت باشی. لباسا بیشتر پسرونه بود حالا فندوقمون دختره🤭🤭

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
2731
سلام عزیزم . خوبی ؟ خیلی وقته منتظر پیامتم . البته فرصت نمیکنم همه پیامهارو بخونم و الان دیدم خوشحال ...

سلام قربونت خوبیم شکر. بهترم الحمدلله. شما چطوری؟ پسری خوبه؟ اذیت که نشدی؟

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
سلام خانما توروخدا کمک کنید من ازاین ماه میخوام وارد سیکل ای وی اف بشم بهم بگین چیا بخورم تا تخمک ها ...

عزیزم ویتامین باید بخوری البته بایدی در کار نیست دکتر من و بیشتر دوستامون ویتامین میدن قرص اوابووست میگن برای کیفیت تخمک خوبه گرمیجات باید خورد البته نسبت به طبعتون. مصرف سبزیجات بالا. فست فود کلا حذف پیاده روی. دکتر من قبل عید بهم گفت به خودمو همسرم حسابی برسم. کدوم مرکز میری 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
2740
دوستان عزیزم  دوشنبه آزمایش بتا ۲۴۶ بوده. چهارشنبه بتا ۶۲۴  شده. به نظرتون رشدش کم نیست ...

مبارکه عزیزم خیلیم خوبه هر ۲روز  تا دو برابر بشه اوکیه

انشالا این بار ۹ماه میچسبه به دلت نگران نباش 

خانمهای با تجربه میشه منو کمک کنید من هیچی بلد نیستم یساله باردار نمیشم دکتر گفت باید ای وی اف کنم ...

عزیزم اول اینکه نظر چند تا دکتر متخصص نازایی رو بگیر بعد برای ای وی اف تصمیم بگیر 

همسرت حتما مراکز نازایی آزمایش اسپرم بده

هروقت هم وارد سیکل بشی حداقل حدود دو سه ماهی زمان میبره متاسفانه صدر در صدی نیست برای مثبت شدن بار اول

بچه ها سلام  خوبین عزیزا  من چند روز نبودم تو سایت اثاث کشی داشتم .از خودتون خبر بدین بب ...

سلااممم عزیزم انشالله همیشه خوش خبرباشی قربون دختر کوچولوت برم. میشه منم دعاکنی جنینام گرفته باشن ورشدکنن مادرشم؟ منم الان وارد روز5انتقال شدم😍😍😍بالاخره طلسم انتقال روشکستم ودادم😉

سلااام آرزو امید جون. مبارکه خونه ی جدید. انشالله واست برکت داشته باشه. ای جونم دختر غمخوار مادره. سالم به دنیا بیاد و عمر طولانی و باعزت انشالله😍😍عزیزم منم دی وز انتقال دادم. برام دعا کن عزیزم مگه به رحمت خدا

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
2706